Ocağınıza Düştüm 😋

Şaka yapıyorsun değil mi
Ağlama emojisi beni tereddüte düşürdü.
Bir haftadır kilo veremiyorum feslegenim...if yaptım bugün açım bacım hâlâ açım ama yemicim direncimi kırmam lazım. :KK43:
Yemek yapmadım dünden lahana sarmıştım tekrar aynısını yazmak istemedim. Isıtıp koyuyorum işte önüne...bir çorba olsa iyiydi ama içimden gelmedi ... böyle işte endişelenme kuzum her şey yolunda :KK60:

Bir haftadır kilo veremiyorum feslegenim...if yaptım bugün açım bacım hâlâ açım ama yemicim direncimi kırmam lazım. :KK43:
Yemek yapmadım dünden lahana sarmıştım tekrar aynısını yazmak istemedim. Isıtıp koyuyorum işte önüne...bir çorba olsa iyiydi ama içimden gelmedi ... böyle işte endişelenme kuzum her şey yolunda :KK60:
Abla ac durunca kilo gitmiyor diyorlar oyle degil mi

Ayyy boşver kilo dediğin nedir? Hava soğukken vücut ödem yapar koruma amaçlı. Ödemdir o ödem

Selamünaleyküm kızlar. Öğlenden sonra kızımla uyumuşum 🙈🙈
Çok yorulduysam demek. Büyük eşyalar kaldı sadece. Nakliyatı ayarlarsak yarın taşınırız. Neyse ben yemeğe etli patates yaptım. Allah bereket versin. Sizlere de şimdiden afiyet olsun.

Selamun aleyküm kızlar nasılsınız? Yarın taşınıyoruz Allah nasip ederse. O yüzden bugünü makarna ile geçiştireceğiz. Herpinize şimdiden kolay gelsin. Afiyet olsun ❤❤❤

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
Carinanebulasi Carinanebulasi
sekersizcikolata sekersizcikolata
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-
Kolay gelsin canım Ayyy bende taşınmak istiyorum 🙉🙉🙉

Menümüz

Kızlara çıtır tavuk patates kızartması ayran
Bana ton balıklı salata🤣🤣🤣

Selamun aleyküm kızlar nasılsınız? Yarın taşınıyoruz Allah nasip ederse. O yüzden bugünü makarna ile geçiştireceğiz. Herpinize şimdiden kolay gelsin. Afiyet olsun ❤❤❤

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl