Ocağınıza Düştüm 😋

Feslegen Kokulu Nane canim nasilsin tasindinizmi ne durumdasiniz merak ettim

Kmsl Hnd sana birsey soracagm makarna ve tavuk ustasi olarak bu kremali mantarlu tavuklu makarnadan yapacagm ben spagettiyle yap demistin hatta oyle yapacagim ama salcali yapsam nasjl olur oyle denedinmi biz beyaz bir makarnadansa salcaliyi dha cok seviyoruzda buna yakisir mi krema da olacakya gerci gigi hadid makarnasnda da salcali yapmislar hep

Canım salçalı hiç yapmadım sanki yakışmaz gibi ya

Sen de Allah’a emanet ol canım

Huzurla oturun yeni evinizde canım. Umarım sorun da kısa sürede hallolur. Kendine iyi bak görüşürüz

hayirli olsn yeni eviniz canim sende Allaha emanet ol :)

İyi geceler kızlar özledim buralari valla.
Mercimek corbasi tavuk kızartmasi pilav vardi bugun bizde. Yarinada pilav kaldi yanina da büyük ihtimal nohut yemeği yaparim. Erkenden işleri bitirirsem yaprak sarıcam

Selamun aleyküm kızlar. Cumamız mübarek olsun. Nasılsınız, çok özledim sizleri. Ama internet hâlâ düzelmedi. Arıyorum arıyorum düzeltmeye uğraşıyoruz diyorlar ama düzelmedi.
Dışarı çıkınca çekiyor ama.
Sadece internet değil arama da yapamıyorum. Neyse bugünkü menüyü yazıp çıkayım. Nohut pilav ve salata. Rabbim bereket versin. Sizlere de şimdiden hem kolay gelsin hem de afiyet olsun. Öpüyorum hepinizi

Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel-
SIFIR MOD
Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri
Astoria
Night owl
Gonulmeyvesi
Alyaliya
Elhan
Carinanebulasi
sekersizcikolata
@morkagit
Devitamini
Truman Show
B blossom-

Bende seni ödedim canım. Bir an önce haĺledilir inşallah sorun.yine yazalım menümuzü
Benim kız hamburger istedi.onu yapacam.ekmeğini de yapacam.böyle iste

İnşallah düzelir canım. Bende de aynı menü var dünden kalan.Yanına çorba yapcam.

Aleyküm selam hayırlı cumalar olsun canım şimdiden afiyet olsun
Benim de çorba ve makarna var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…