Gebeliğe Hazırlık OCAK AYINDA GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 haftalık sadece dün ultrasonda kesem olması gerekenden aşağıda gözüktü ve normalde 7 haftalık olması gerekiyor geç döllenmeymiş adet tarihimi değiştirdi doktorum duanızı beklerim bazen kese olması gereken yere bi iki hafta fa çıkıyormuş bazen orada kalıyormuş o zman da riskli bi durum oluşuyor dua bekliyorum
Allahim saglikla sıhhatle size kavuştursun insallah 🙏 hic morelini bozma allahim buyuk verdiyse en guzel şekilde gelecektir insalah 😇🙏 benimde akşamları 5 gündür filan arada karnima sancı geliyor sanırım gaz sancisi sende de var mi böyle seyler..

Gerçekten kafayı yiyeceğim artık ya. Reglim 7 gün gecikti. Bugün predictor erken gebelik testi yaptım, negatif. 29 yaşındayım hayatımda hiç reglimin geciktiği olmamıştır, en fazla 1 gün oynar o kadar. Stresli bir dönemde de değildim, jinekolog kontrolüm de 2 ay önceydi tamamen sağlıklıyım. Artık karnım burnuma değene kadar gebelik testi yapmayacağım ya

Ayyyy cok sevindimmmm

Benimde gecen ay 7 gun gecikmisti reglim. Bu ay hamile olduğumu ogrendim 🥰 beden regl gecikmesi ile kendini gebelige hazirliyor diye bir yorum okumustum ama ne denli dogru bilemiyorum.. prolaktinim cok az yuksekti 2 adet hap kullandım 3 ay sonunda oldu cok şükür 🤲 bir de kafaya cok takmamaya calis lutfen buda etken oldu bence bende 😇

Benim de öyle oldu geçen ay 10 gün gecikti bu ay hamile kaldım bence öyle bir şey var 💜
benim de adetim 3 gün gecikti, regl belirtim yok;
İnşallah bubblesdeniz bubblesdeniz Obirponcik Obirponcik ryhnrba ryhnrba ben de sizin gibi bir sonuç almayı umut ediyorum. :dua: :KK200:

moralini bozma canım, regl tarihin düzenliyse doktora gitmende fayda var, ben 1 haftanın dolmasını bekliyorum.
Düzenli ama gecen ay kimyasal gebelik yasadım o mu tetikledi bilmiyorum doktora söyledim hiç belli olmaz dedi hemen hamile kalanlarda var dedi işte bugün kan testi yaptım 4 de çıkıcak onu bekliyorum 😌

Düzenli ama gecen ay kimyasal gebelik yasadım o mu tetikledi bilmiyorum doktora söyledim hiç belli olmaz dedi hemen hamile kalanlarda var dedi işte bugün kan testi yaptım 4 de çıkıcak onu bekliyorum 😌
Aaa ne güzel, yaz canım buraya, çok merak ettim. İnşallah pozitifi görürsün :)

X