OCAK AYİNDA TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BASLAYACAKLAR, BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM

İki ay önce bende tepecige gittm ve çalışmadıklarıni söylediler. Bu yüzden Medical parka gittim. Aslında benm tuplerimin ikisi de tikali olduğu için hiç protokolsuz rapor alabiliyor um. Ama ege ,tepecik ve dokuz Eylül oandemiden dolayı çalışmadı. Meducaldeki doktorum da lakoroskopi yapmamız gerek dedi rapor almak için , e zaten aynı paraya denk gelecekti bende yaptırmadım . C.tesi yum. Toplandı. 27tane olunca doktor bekleyelim dedi birde rahimde kıvrılma vardı bakalım düzelir mi dedi. Sağlıklı 9 embriyo kalmış. Bakalım haber bekliyorum

Hayırlısı olsun sonucu güzel olsun inşallah

Ben de yumurta toplama işleminden geldim 5aa kalite embriyom transfer edildi. Resmini verdiler bakışıyoruz Umarım yerini sever kana bile 10 gün diyorlar kaset testlerde negatif görüp üzmeyin kendinizi güzel düşünelim güzel olsun her şey.

Merhaba bayanlar bende 22 ocakta ilk ignemi vuruldum 150mg ile basladik. Bugun yani 25 ocak tekrar gittim 3 tane yumurtam olusmus birisi catlama derecesine gelmis doktorum bu defada baska igne verdi 3 gunluk catlatmamak icin. Bu konuda fikirleriniz varsa alabilirmiyim ?

Diğerleri de o bir tane önden büyüyene yetişsin hem de önden giden çatlamasın diye canım. Hepsini aynı zamanda çatlatıp topluyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun

Diğerleri de o bir tane önden büyüyene yetişsin hem de önden giden çatlamasın diye canım. Hepsini aynı zamanda çatlatıp topluyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun
Cevabin icin tesekkur ederim erken catlamasi korkuttu biraz ilk tup bebek denemem biraz tedirginim. 3 tane olusmus bakalim durum neyi gostericek. Amin insallah hepimizin hakkinda hayirlisi olsun bir an once kavusalim

İğnenin adı nedir cnm

Evet cetrotide 0,25 mg digerinin adi ise gonal-f
bende aynı ilaçları kullandım.kontrollere gittiğimde benim de fark vardı foliküllerin büyüklüğünde.opum yapıldı.şükür 14 tane toplandı 14 ü döllendi 4 tanesini 5.güne geldi,donduruldu trnsfer ayını bekliyoruz.sende takma kafana herşey güzel olacak :))

tedaviye başladım.yumurtalarım toplandı 4 embriyom oluştu.dondruldular.hormonlarım yüksek çıktı.hormon düzelmesi ve rahimin dinlenmesi için iki ay dinleme verdi
Aynen bende canım 6 embriyom oldu çok şükür donduruldular.bende 2 adet dönemi beklemedeyim. Hemen olmasını istiyordum ama nasip

Aaaa cok guzel insallah tutar canim yaa ayni mucadeleyi verdigimiz icin en az . Insallah guzel olucak canim kendim kadar olsun istiyorum . Yarin yine gidecegim 2 gunde bir gidiyorum bakalim kac tane olmus merak ediyorum insallah guzel olur

Aaaa cok guzel insallah tutar canim yaa ayni mucadeleyi verdigimiz icin en az . Insallah guzel olucak canim kendim kadar olsun istiyorum . Yarin yine gidecegim 2 gunde bir gidiyorum bakalim kac tane olmus merak ediyorum insallah guzel olur
amin cnm inşallah.haberar et.bizi buradan:)))

Yani takmak değilde endişe ediyorum çünkü bilmediğmiz bir çıkmaz gibi adetim 17. Gün oldu. Yani bugün . Benimkileri de donduracaklar ama daha yarın 5. Gün olacak o zaman donduracaklar. Bu şekilde erken adet olmam normal mi acaba bakalım yarın gidiyorum doktora. Transfer günün ne zaman belli olacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…