Gebeliğe Hazırlık Ocak-Şubat-Mart Bat'ını Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Prog

Progestan başlayabilir düşük değil gebeliğinin süresiyle orantılı gider benim hcg 10000 üzeri iken 32 idi ama yüksek dozda progestan 200 günde 3 kullanıyordum 4. Gunuydu halada kullanıyorum doktor iyi demişti 4+3 te canim
4+3 betan mi 10000 di canım . Ben şimdi diyorum ki benim randevum oazartesi günü ya daha erken gitmek gerekir mi progestron düşük olunca düşük tehlikesi oluyor ya acaba erken gelseydin der mi ki ?

4+3 betan mi 10000 di canım . Ben şimdi diyorum ki benim randevum oazartesi günü ya daha erken gitmek gerekir mi progestron düşük olunca düşük tehlikesi oluyor ya acaba erken gelseydin der mi ki ?
Yanlış yazmisim 5+3 canim pardon sen git içinde kalmasın rahim kalınlığına bakıp karar veriyor onu doktor hem progesteronuda gösterirsin ben yumurta takibi de yaptirmistim 22. Gün progesteron 21.8 di düşün hamileymişim 1 hafta önce döllenme olmuştu

Yanlış yazmisim 5+3 canim pardon sen git içinde kalmasın rahim kalınlığına bakıp karar veriyor onu doktor hem progesteronuda gösterirsin ben yumurta takibi de yaptirmistim 22. Gün progesteron 21.8 di düşün hamileymişim 1 hafta önce döllenme olmuştu
Yüksekmiş canım değerin maşallah güzel gidiyor senin :) bakayım duruma göre sorayım doktora ama tek bir progesteron değeriyle karar vermeyebilir tekrarını ister belkide :)

Yüksekmiş canım değerin maşallah güzel gidiyor senin :) bakayım duruma göre sorayım doktora ama tek bir progesteron değeriyle karar vermeyebilir tekrarını ister belkide :)
Rahim kalınlığına bakarakta verebilir canım belki gerek bile görmez git sor içinde kalmasın

Canım geçmiş olsun. Güzel haberlerinizi almıştık neden böyle oluyor ki. Dikkat ediyorum da son zamanlarda herkeste kimyasal gebelik veya düşük yaşanıyor. Simdi kimse kolay kolay hamile kalamiyor, olursa da düşük oluyor. Eskiden hiç böyle sorun yaşayan yoktu.

Neden olmuş peki düşük kan pıhtılaşması mi öğrenebildin mi?
Yok canim henuz gitmedim doktora ama ilk gebelikler malesef boyle oluyor vucut alisik olmadığı icin gebelige ama benim kesem gelismedi sorcam doktora gittigimde nedenini bu arada cok tesekkur ederim.

Yok canim henuz gitmedim doktora ama ilk gebelikler malesef boyle oluyor vucut alisik olmadığı icin gebelige ama benim kesem gelismedi sorcam doktora gittigimde nedenini bu arada cok tesekkur ederim.

Geçmiş olsun tekrar, çabucak iyilesirsin inşallah
Sağlıklı bir gebelikte en kısa zamanda nasip olur inşallah. Ilaç falan kullanmışmiydin klomen gibi?
Doktor istemese bile kan pıhtılaşma testini yaptır nazın da ilki kalbi durduğu için alındı hatırladığım kadarıyla, pıhtılaşma testi yaptırdı kendiliğinden orda sorun çıktı. Aslında en baştan bütün tetkikleri yapmaları lazım ama doktorlar da bize gelsinler diye mi biseyler çıktıkça o tarafa bakıyorlar anlamadım.

Geçmiş olsun tekrar, çabucak iyilesirsin inşallah
Sağlıklı bir gebelikte en kısa zamanda nasip olur inşallah. Ilaç falan kullanmışmiydin klomen gibi?
Doktor istemese bile kan pıhtılaşma testini yaptır nazın da ilki kalbi durduğu için alındı hatırladığım kadarıyla, pıhtılaşma testi yaptırdı kendiliğinden orda sorun çıktı. Aslında en baştan bütün tetkikleri yapmaları lazım ama doktorlar da bize gelsinler diye mi biseyler çıktıkça o tarafa bakıyorlar anlamadım.
Yok canim ben birsey kullanmadim hamile kalmak icin sadece proloktin yuksekti oda dusunnce oldu suan yine doktordan geldim serum filan takti parca daha da kuculmus haftaya gidisimde sorcam benim kesem gelismedigi icin bebek sigmadi icine bunun nedenini öğrencem insallah kisa surede eski halime donerim.

Merhaba canim bende dusuk yaptim yeni 7 haftalik birsey sormak istiyorum sana korunmam gerekiyormu 3 ay tekrar denesem hemen olurmu acaba sen neler yaptin bu surecte.

canım selam üzüldüm canım ama şimdi kısmetse yeniden denicez moralini bozma
dün görüştüm doktorumla beklemene lüzum yok rahim iyi durumda dedi biz korunmuyoruz tatlım bat 19 mayıs

Canım sen hamile değilmiydin en son. Ben mi yanlış hatırlıyorum? Hatta bayağı erken öğrenmiştin gebelik testinde.

evet canım ben erken öğreniyorum hep bir hafta kala öğrendim ama malesef 5 martta yeniden bir düşük yaşadım şimdi 14 haftalık olucaktık nasip değilmiş
yeniden çalışmalara başladık bat 19 mayıs

aynen öyle dün dr um 10. günden itibaren çalışın aksatmayın dedi zaten
Olur canim senin hamile kalmanda sorun olmuyordu diye hatırlıyorum degilmi dusuklerinin sebebi belli oldu mu inşallah bi değer sağlıkla mutlulukla kucağına almak nasip olsun

Olur canim senin hamile kalmanda sorun olmuyordu diye hatırlıyorum degilmi dusuklerinin sebebi belli oldu mu inşallah bi değer sağlıkla mutlulukla kucağına almak nasip olsun

amin canım inşallah
evet kolay hamile kalıyorum ve erken öğreniyorum
düşüklerin sebebi yok dr bu kez haftada bir kontrole geliceksin ilk üç ay dedi

amin canım inşallah
evet kolay hamile kalıyorum ve erken öğreniyorum
düşüklerin sebebi yok dr bu kez haftada bir kontrole geliceksin ilk üç ay dedi
Benimde düşük erken doğum riskim var bu sebeple hep 10 güne bir gittim canım iyi olir sık gitmen progestan da başlayabilir bende progestan 200 günde 3 kullanıyorum ogrendigimden beri kendimi koruyorum sende dikkat et çok yat dinlen hic bi iş yapma olur allahın izni ile bu sefer kucağına sağlıkla almak nasip olsun canin

Benimde düşük erken doğum riskim var bu sebeple hep 10 güne bir gittim canım iyi olir sık gitmen progestan da başlayabilir bende progestan 200 günde 3 kullanıyorum ogrendigimden beri kendimi koruyorum sende dikkat et çok yat dinlen hic bi iş yapma olur allahın izni ile bu sefer kucağına sağlıkla almak nasip olsun canin

amin canım Allah razı olsun
senin de bebişin sağlıkla kollarına gelsin inşallah

canım selam üzüldüm canım ama şimdi kısmetse yeniden denicez moralini bozma
dün görüştüm doktorumla beklemene lüzum yok rahim iyi durumda dedi biz korunmuyoruz tatlım bat 19 mayıs
Bende 1 adet bekleyip deniycem canim bekle deselerde zaten hemen olmuyor.

Yok canim ben birsey kullanmadim hamile kalmak icin sadece proloktin yuksekti oda dusunnce oldu suan yine doktordan geldim serum filan takti parca daha da kuculmus haftaya gidisimde sorcam benim kesem gelismedigi icin bebek sigmadi icine bunun nedenini öğrencem insallah kisa surede eski halime donerim.

Anladım canım, geçmiş olsun tekrardan. Inşallah kısa sürede toparlarsın. Sağlıklı gebelikler hepimize nasip olur inşallah.

evet canım ben erken öğreniyorum hep bir hafta kala öğrendim ama malesef 5 martta yeniden bir düşük yaşadım şimdi 14 haftalık olucaktık nasip değilmiş
yeniden çalışmalara başladık bat 19 mayıs

Geçmiş olsun canım. Ben sizleri duyunca üzüldüm. Ne güzel tevekkül sahibi olup vazgeçmeden yola devam etmek. Inşallah bebişin en kısa sürede gelir.

Herkese günaydın
Çok geçmiş olsun düşük yapanlar olmuş çok üzüldüm
Yediğimiz hiç bir şey doğal değil yaaaaaa
Hakkımızda hayırlısı

X