Gebeliğe Hazırlık Ocak-Şubat-Mart Bat'ını Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen öyle dün dr um 10. günden itibaren çalışın aksatmayın dedi zaten
Merhaba , Allah gönlünüze göre versin herşeyi arkadaşlar. Bir sorum olacak bugün bat 12. Günüm 8. Günden itibaren ovulasyon yapıyorum akşam üzeri saat 6-7 arası. Giderek koyulaştı bugün az evvel yaptım ve pik oldu. Şimdi ilişki saati ne olmalı? Bi kaç yerde okudum yükselişe geçince 36 sonra pikten 10 saat sonra yumurtlama olurmuş. Ama tam 6 saat içinde kaliteli sperm yumurtaya ulaşırmış. Dün sabah ilişki oldu. Şimdi ne zaman olmalı sizce tecrübeli arkadaşlarım ?

Merhaba , Allah gönlünüze göre versin herşeyi arkadaşlar. Bir sorum olacak bugün bat 12. Günüm 8. Günden itibaren ovulasyon yapıyorum akşam üzeri saat 6-7 arası. Giderek koyulaştı bugün az evvel yaptım ve pik oldu. Şimdi ilişki saati ne olmalı? Bi kaç yerde okudum yükselişe geçince 36 sonra pikten 10 saat sonra yumurtlama olurmuş. Ama tam 6 saat içinde kaliteli sperm yumurtaya ulaşırmış. Dün sabah ilişki oldu. Şimdi ne zaman olmalı sizce tecrübeli arkadaşlarım ?

canım pik yakaladıgın an çalışma olsun
hatta silikleştiginde çatladı demek hali hazırda sperm olması gerekir
hayırlı olsun darısı pik benim başıma :)

canım pik yakaladıgın an çalışma olsun
hatta silikleştiginde çatladı demek hali hazırda sperm olması gerekir
hayırlı olsun darısı pik benim başıma :)
İnşallah canım inşallah. Pik görmek bile inan ki çok önemli. Benim prolaktinim yüksekti ilaç kullandım . İlaç öncesi koyuluk bile cok azdı. Geçen ay pik sonrası o gece birliktelik oldu birde bir gün önce bir gün sonra ( bir dolu bir boş ) ama sonuç olumsuz .. Şu ovulasyon anını yakalamak resmen mucize. Allah yardımcımız olsun. İçim rahat bıraktım öyle kendimi.. Sevgiler..

İnşallah canım inşallah. Pik görmek bile inan ki çok önemli. Benim prolaktinim yüksekti ilaç kullandım . İlaç öncesi koyuluk bile cok azdı. Geçen ay pik sonrası o gece birliktelik oldu birde bir gün önce bir gün sonra ( bir dolu bir boş ) ama sonuç olumsuz .. Şu ovulasyon anını yakalamak resmen mucize. Allah yardımcımız olsun. İçim rahat bıraktım öyle kendimi.. Sevgiler..

güzel haberler alırısın inşallah canım
bir dolu bir boş önemli değil biz o dönemler her gün çalışma yaptık hepsi de tuttu

Canm valla hayırlısı Allah tan inş gebeyimdr artık bunalmaya başladm bata 5 kaldı ve yine adet belirtilerin başladı yine olmadı galiba çık güzel değerlendrmiitik halbuki
Anladm cnn m bende öyle tahmin etmiştim de bi sorayım dedim değerin çok gzl ama inşallah vardır dün bi forumda 15 ile gebe oldugunu yazmıştı biri

Canm valla hayırlısı Allah tan inş gebeyimdr artık bunalmaya başladm bata 5 kaldı ve yine adet belirtilerin başladı yine olmadı galiba çık güzel değerlendrmiitik halbuki
Gebelik belirtileri ile aynı cnm ben bir gebelik geçirdim bnde adet olcam diodum ama olmadım ümitsiz olma erken gebelik testi yapabilirsn çıkar varsa

evet canım ben erken öğreniyorum hep bir hafta kala öğrendim ama malesef 5 martta yeniden bir düşük yaşadım şimdi 14 haftalık olucaktık nasip değilmiş
yeniden çalışmalara başladık bat 19 mayıs
Çok üzüldüm ya seninle konuşmuştuk beraber ovulasyon testi almıştık. Sen hamileydin hatta şimdi görünce çok şaşırdım. Allah tekrardan sağlıklı bebis nasip etsin inşallah kuzum :KK43:

Çok üzüldüm ya seninle konuşmuştuk beraber ovulasyon testi almıştık. Sen hamileydin hatta şimdi görünce çok şaşırdım. Allah tekrardan sağlıklı bebis nasip etsin inşallah kuzum :KK43:

Allah razı olsun canım çok sağol
yarın pik olucak testim bakalım hayırlısı

IMG_20180510_175856847.jpg
IMG_20180510_182100060.jpg

Kızlar bunlar benim ovu. Testlerim bu ay ilk defa yaptım 12. Ve 13. Gün en koyu günlerdi 14 unde sikindi ve sonrası daha çok siliklesti bugün tekrar yaptim tekrar kiyulasmaya basladi bugun 18. Gun

X