Ödevim için yardım istiyorum :(

danae

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
216
5
İngilizce ödevim için yardım istiyorum önemli yabancı ve ünlü yazar,bilim adamı,sporcu,şair,ressam,müzisyen vs aklınıza geleni syler misiniz?

Birde ödevim için renkli kağıtlarım var elimde bir tasarım söyler misiniz?
Teşekkürler.

İngilizce ödevim için yardım istiyorum önemli yabancı ve ünlü yazar,bilim adamı,sporcu,şair,ressam,müzisyen vs aklınıza geleni syler misiniz?

Teşekkürler.

yazar stephan king kesinlikle çok iyidir ve önemli bir yazar bilim adamı edison amerikada yaşamıştır şair kesinlikle sheakespeare müzisyen aklıma gelmedi ama ne lazım ben yardım edeyim sana

yazar stephan king kesinlikle çok iyidir ve önemli bir yazar bilim adamı edison amerikada yaşamıştır şair kesinlikle sheakespeare müzisyen aklıma gelmedi ama ne lazım ben yardım edeyim sana

ingilizceniz iyiyse mesaj atabilirim.
tasarım istiyorum
göze hoş gözükcek ödev nasıl olsun

ingilizceniz iyiyse mesaj atabilirim.
tasarım istiyorum
göze hoş gözükcek ödev nasıl olsun

nasıl bir tasarım kaç kelimelik bir hayat hikayesı tam olarak ne lazım? daha açıklayıcı yazarsan sevinirim bir de seviye ne ? ben kalkar inter yazarım hocan upper ister ya da seviyen elementary dir benim yazdığım fazla kaçar ayrıca netten de bulabilirsin verdiğim bu isimlerin hayatları çarşaf çarşaf var orada. tasarıma takıldım ben nasıl olmalı die? şu an çıkmam gerek acele mi bu ödev

William Blake
Shakespeare
Chaucer

Daha bir sürü var ben İngiliz Dili Ve Edebiyatı okuyorum.
Yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkürler.

tasarımdan kastınız nedir, detay verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Ödev cumaya seviyem orta a2 yani

Tasarım derken nasıl bir ödev olsun 8 9 cümle yazarım hayatlarını

seviye elementary bu arada internetten yazarsam cümleler fazlasıyla ileri seviye

İlköğretim İngilizce kıtaplarında yazar,şarkıcı,bilimadamı bunların hepsinin senin şu anda seviyene yakın hayat hikayeleri var.Bır oralara bak istersen.

Tasarıma da cok takılma.Anlattıgın kısılerın fotolarını koy isimleri yaz yeter.Yani bana bu ödevi bu şekilde getirsen en az 90 alırsın :)

İlköğretim İngilizce kıtaplarında yazar,şarkıcı,bilimadamı bunların hepsinin senin şu anda seviyene yakın hayat hikayeleri var.Bır oralara bak istersen.

Tasarıma da cok takılma.Anlattıgın kısılerın fotolarını koy isimleri yaz yeter.Yani bana bu ödevi bu şekilde getirsen en az 90 alırsın :)

Öyle de hoca biraz takıntılı ve çok güzel ödevler yapmışlar onların yanında sönük kalır :KK43:

Forward English 8. sınıf kıtabını indir.10.unıteydı sanırım burda Agatha Crıstıe'nin hayatı var mesela.Seviye de dedğin gibi elementary.
7.sınıf kitabını da indirip unıtelere göz gezdir.Ünitelerin Reading parçaları tam ödevine yazılacak seviyede.

Forward English 8. sınıf kıtabını indir.10.unıteydı sanırım burda Agatha Crıstıe'nin hayatı var mesela.Seviye de dedğin gibi elementary.
7.sınıf kitabını da indirip unıtelere göz gezdir.Ünitelerin Reading parçaları tam ödevine yazılacak seviyede.

çok teşekkürler başka fikri olan var mı

X