Off!kadn seninle Cehennemde bile yanyana olmak istemiyorum o kadar gcm sana

esımın agzı burnu kan gotuerduler benıde sonrada aradı sahıt yapmıslar ben korkudan elımı ayagımı gıyorum kandıl gunu dua edıom bırsey olmasın dıye benı arayınca hemen sortumla ustumde askılıyla cıktım kayınvalıdem ordan bagırıo gel guzel seyler gıyın suslen dıye yaaa kadın oglun orda neler cekıo sen gıyınme derdındesın uckere kıyafet degıstır karakola gıdecez dıyeee ben dınlemedım srası degıl dedım dınlemedım cıktımmmmmm

kavga gurultu kopuyo evde bız ne olacak dıye dusunup duruyoruz onlar ıstanbuldamı gıtsek orda gezsek dıolar delı oldum esıme bır bakıs attım hayır der gıbı esımde sagolsun dınledı yok dedı aaaaaaaaaaaaaay buda karısının lafını dınlıo gıtmez demesınler mı delı oldum delıııııııı ordaaa

esıme ama ıyı ders oldu bana dıo bırdaha gıdılmez bunlarla dıooooooo eeeeeeeee dedım sana en basından dedıkkkkkkkk dedım

tuttugumuz ev umdugumuzdan bıraz kotu cıktı gunlugu 50 mılyona bır ev kıraladık bıze 2 artı bır deıler bır artı bır cıktı bahce katı boceekler fılan neyse temızledık denıze cok yakındı

kayınvalıdem gelmıs benı tembıhlıyo ben hamıre gıdelım gıdelım burda kalınmaz kotu soyle bole dedım yaaaa ankaradan bırılerı sorarsa cokkkkkkkkkkkk guzeldı superdı fılan de tamammı dıo ahhhhh ahhhhhh sus merakı hava merakı nereye kadar ben kotu desem elaleme ne ıyı desem neeeee bende bana ole soyler demeyın dedım surat astım odama gectım gercı onlarla hıc oturmamaya gayret gosterıodum ogluyla dertlesıo ylz benle konusmuo ben bu evde sıkılıyorum denızde sıkılmıyorum denıze gıdelım yaaaaa sabah 8 bucukda cıkıolardı aksam 6 delı gıbı ben gıtmıodum bana kızıolardı bız bosunamı para verıyoruz oturmayamı para vercez fılan dıye bende kızdım sevmıyorum anlamıyormusun ya dedım

Neyse...cok büyük gecmis olsun canim...Bela geliyorum demez derler...allah yine beterinden saklamis...düsünsene orda esinin canina birsey olsaydi...yada o cahil cuhil cocuk o bicakla birini öldürseydi....Allah korusun...:Saruboceq:

Bir musibet bin nasihattan iyidir diye bir atasözü var....esin birdaha mümkünü yok onlarla tatile matile gitmez güzelim....bu olanlardan sonra almistir dersini...:kahve:

Takma kafana artik...tekrar gecmis olsun canim:1hug:

Neyse...cok büyük gecmis olsun canim...Bela geliyorum demez derler...allah yine beterinden saklamis...düsünsene orda esinin canina birsey olsaydi...yada o cahil cuhil cocuk o bicakla birini öldürseydi....Allah korusun...:Saruboceq:

Bir musibet bin nasihattan iyidir diye bir atasözü var....esin birdaha mümkünü yok onlarla tatile matile gitmez güzelim....bu olanlardan sonra almistir dersini...:kahve:

Takma kafana artik...tekrar gecmis olsun canim:1hug:

adam cocugun elınden o doner bıcagını alıyım derken elını kesmıs bırde adam ırı yarı bır adamdı kosarken hep dustu dızını mızı hep yaralardı bunlarda uzerımıze kaldı doktora gıttıler ya polıs bıle dıyo sız ıkı kısınıydınız bunlar on kızı sızde bırsey yok adamlar savastan cıkmıs gıbı dıolar yasları buyuktu kosarkne hep dusuyorlardı uzerıme kaldı kımse bılmıooooooo

ınsallah dersını almıstır kocacım ınsallahhhhhhhhhhhh ben onu oyle karakolda beklıodum onu gorunce cok uzulmus konu gecınce bıle gozlerı doluyo esımı cok uzdum anlatmayın dıoooooo

tüm sayfaları okumadım
daral geldi vallah
iki lafin bir ya erdem ya iğrenç insnalar olunca daha fazla okuyamadım
arkadşaım madem bukadar dardasınız ne diye gider araba alırsınız ayrıca bukadar borç varken senin bebeklen, kayinvaldenlen işin ne. Bi işe girip çalışsan hem evine, eşine faydan olur hemde biraz piskolojin düzelir. Balayı bukadar önemliydi zamanında dıretseydin şimdi biraz geç kalmısın.
Bence sen kendine hemen bir iş bul, iyi kötü çalış en azından günlük eşinin ailesi ile görüşmek zorunda kalmasın bu yaşta sinir hastasımı olmak istiyorsun

tüm sayfaları okumadım
daral geldi vallah
iki lafin bir ya erdem ya iğrenç insnalar olunca daha fazla okuyamadım
arkadşaım madem bukadar dardasınız ne diye gider araba alırsınız ayrıca bukadar borç varken senin bebeklen, kayinvaldenlen işin ne. Bi işe girip çalışsan hem evine, eşine faydan olur hemde biraz piskolojin düzelir. Balayı bukadar önemliydi zamanında dıretseydin şimdi biraz geç kalmısın.
Bence sen kendine hemen bir iş bul, iyi kötü çalış en azından günlük eşinin ailesi ile görüşmek zorunda kalmasın bu yaşta sinir hastasımı olmak istiyorsun

valla cnm en basından okusaydın bu kadar sey yazmak zorunda kalmazdın ıs ole kolay sankı bulmak calısmak ayrıca esım ızın vermıyor bunu kac kere yazacagım tatıl olayın benım kafamdan cıkmadı ben durum ıyı degıl dıye kac kere dedım araba ısıde zorunlulukdan alındı cunku babasıyla sureklı kavga edılıyordu esımde sınırlendı aldı araba cocuklarından kıymetlı olunca boyle oluyor

X