Oğlum 6.5 yasında ve cinsellige karşı çok ilgisi var ne yapıcagımı şaşırdım yardım

oglum 6.5 yasında ve cınsellıge cok meraklı ne yapıcagımı sasrıdım yardımmm


  • Ankete Katılan
    7

red31

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
6
0
oglum 6.5yaşında ve ınanılmaz cınsellıge meraklı elı pıpısınden düşmüyo valla bu da benı cok rahatsız edıyo ne yapıcagımı sasırdım yardım edın lütfen
 

ece73

uzman öğretmen
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
310
6
47

emelime

yarim yarim.....
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
196
0
benim kıxz kardeşimde böl ebişey vardı 5 yaşındaydı ara ara yanımızda olmadını görüyoduk ve yalnız biyere çekilip sessizce durdunu ve sonra aırılsıklam terli oldunu göürrdük annemde bu olaya çok üzülürdü sizin ki gerçekten cinxellik mi bilemiyorum onu iyiyce bir takibe alon başka şeylere yönelmesini sağlayın kardeşimin bir süre devam eti bellizamandn sonra kendiliğinden geçtii umarım tez vakitte geçer ama bu her anne ve babanın başına gelebilecek bir sorun :kedi:
 

Lapinu

HAYAT YASAMAYA DEGER
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
2.097
2
Canim bence abartiyosun komsumuzun kizida oyle hep oynar orasi burasiyla hareketleri tek pipisiylemi oynamasi
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3164 gün geçti.

salix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
3
0
bu gayet normal bi durum, abartıp telaşa kapılmaya gerek yok. o yaştaki çocuklar genellikle meraklı oluyor ve bedenlerini tanımaya başlıyorlar. çevrelerini çok iyi gözlemliyorlar biz onların bu denli iyi bir gözlemci olmadıklarını sanırız ama olay tam tersidir. içiniz rahat olsun, bi zaman sonra ilgisi tamamen başka bir alana kayacaktır ve o zamanda o konuda telaşa kapılacaksınız. sizde oğlunuzun her yeni yaşında yeni birşeyler öğreniyor olacaksınız. söylediklerime güvenin, tecrübe konuşuyor ne de olsa. ne demişler hekim değil çeken bilir demi ama :teselli::smiley-cool: