Doğuma Hazırlık oğluşuma isim için bakar mısınız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Vallah tanidigim mirzalar cok yaramaz kaydirigubbakcemile3
o yüzden ben mirac diyorum zaten düsünüyordum bi ara ama tanidikda cok oldugu icin vazgectim...

Vallah tanidigim mirzalar cok yaramaz kaydirigubbakcemile3
o yüzden ben mirac diyorum zaten düsünüyordum bi ara ama tanidikda cok oldugu icin vazgectim...

hadi ya birisi de eren e yaramaz demişti burda napıcaz?bunların hepsi yaramaz isimleri galiba:)

benim kaynanamda bana oğlun olursa eren koyarsın demişti ama koymicam çünkü bizim sınıfta bir eren vardı aman ALLAHIM yok böyle bir çoçuk aklıma hep o geliyor eren ismini duyunca ben koymicam ama bu aralar ayaz yada aras ismide çok meşhurmuş....annemde erbay koyarsın diyor daha çoçuk yok bende isim bakıyorum nedense???? :kedi: kaydirigubbakcemile3 :emir_bebek:

benim kaynanamda bana oğlun olursa eren koyarsın demişti ama koymicam çünkü bizim sınıfta bir eren vardı aman ALLAHIM yok böyle bir çoçuk aklıma hep o geliyor eren ismini duyunca ben koymicam ama bu aralar ayaz yada aras ismide çok meşhurmuş....annemde erbay koyarsın diyor daha çoçuk yok bende isim bakıyorum nedense???? :kedi: kaydirigubbakcemile3 :emir_bebek:

inş.allah sana da nasip eder canım:)

ama ben bir türlü karar veremiyorum mafoldumben

isim konusunda son kararini onceden vermelisin canim, yoksa lohusaligin benimki gibi berbat gecer.

isimlerin hepsi guzel onemli olan senin ne istedigin, eline bir oyuncak bebek alip isimleri tek tek soyle, hangisinde bebegi kendine daha sicak buluyorsan o ismi koy

Allah omrunu uzun etsin bebisinin

isim konusunda son kararini onceden vermelisin canim, yoksa lohusaligin benimki gibi berbat gecer.

isimlerin hepsi guzel onemli olan senin ne istedigin, eline bir oyuncak bebek alip isimleri tek tek soyle, hangisinde bebegi kendine daha sicak buluyorsan o ismi koy

Allah omrunu uzun etsin bebisinin

aminnnnnnn canım hepimizinkini inş. :Saruboceq:

doğru söylüyosun canım ben de o yüzden şimdiden kesin belirlemek istiyorum son ana kalmasını istemiyorum ama işte bi karar verebilsem.............

dediğin yöntemi deniyeyim bi bakalım belki işe yarar sağolasın Şeniz

senin nie berbat geçti canım lohusalığın isim konusunda bi olay mı çıktı?

evet kıslar bu sefer karar verdim eren son kararım allah herkesin bebişlerini adıyla sağlıkla uzun ömürlü etsin inş.

eren çok güzel canım
Allah kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

X