Oje Aşkı 💅

Clemencia

Anlıyorum
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
5.999
14.284
Eveet burada deneyimlediğim ve en sevdiğim ojeleri paylaşmayı düşünüyorum. Gönül isterdiki buraya boy boy nailart yapıp atayım ama o kadar başarılı değilim malesef. :KK70: Aynı zamanda sizde beğendiğiniz ojeleri paylaşabilirsiniz,fikir olur. 🥰

Başlıyorum 🥰

Öncelikle bundan başlamak istiyorum.
Flormar 489 Hot Sun. Bu var ya öyle bir renk ki gerçekten kim görse ojenin rengi ne güzelmiş diye tepki alıyorum. Kiremit rengi. Ama 2 kat sürünce kırmızıyada dönüyor. Kısa tırnaktada,uzun tırnaktada ayrı güzel duruyor. Çok güzel ve iddialı bir renk. Sürüşü de güzel,kolay sürülüyor. Fırçası kalın ama ucu oval geldiği için sürerken zorlanmıyorsunuz. Dayanıklılığını 10 üzerinden değerlendirirsem 7 verebilirim. Ve 2 kat sürünce kuruması baya uzun sürüyor.

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    16,6 KB · Görüntüleme: 105
Eveet burada deneyimlediğim ve en sevdiğim ojeleri paylaşmayı düşünüyorum. Gönül isterdiki buraya boy boy nailart yapıp atayım ama o kadar başarılı değilim malesef. :KK70: Aynı zamanda sizde beğendiğiniz ojeleri paylaşabilirsiniz,fikir olur. 🥰

Başlıyorum 🥰

Flormar 489 Hot Sun. Bu var ya öyle bir renk ki gerçekten kim görse ojenin rengi ne güzelmiş diye tepki alıyorum. Kiremit rengi. Ama 2 kat sürünce kırmızıyada dönüyor. Kısa tırnaktada,uzun tırnaktada ayrı güzel duruyor. Çok güzel ve iddialı bir renk. Sürüşü de güzel,kolay sürülüyor. Fırçası kalın ama ucu oval geldiği için sürerken zorlanmıyorsunuz. Dayanıklılığını 10 üzerinden değerlendirirsem 7 verebilirim. Ve 2 kat sürünce kuruması baya uzun sürüyor.
Huhh içerik tam benliik🤝🏻Oje aşığı biri olarak ben de flormar peary pl454 diyorum🌸 Hot sun da müthiş günbatımı tonudur, tam sonbaharlık🍂

Beaulis Paint It,Rose Gold 995
Tam bir yaz rengi. O kadar bebeksi bir renk kii 🩷
Sedefli bir oje,yalnız bunuda 2 kat sürmenizi tavsiye ederim çünkü ilk katta kendini pek göstermiyor. Aslında güzelliğide orda. Tırnağınızda oje görünümünden çok güzel parıltılı bir renk oluyor. Ağırlık olarak görünümü toz pembe ama yer yer dore ışıltılı bir görünümde oluyor. Sürmesi kolay. Dayanalıklılığı içinde bunada bir 10 üzerinden 7 verebilirim.

Eklentiler

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    6,9 KB · Görüntüleme: 100
Huhh içerik tam benliik🤝🏻Oje aşığı biri olarak ben de flormar peary pl454 diyorum🌸 Hot sun da müthiş günbatımı tonudur, tam sonbaharlık🍂
Ay evet onuda kullandım. Zaten o da şu paylaştığım beaulis rose gold ojeye benziyor. Fotoğrafta flormar çok pespembe çıkmış ama sürünce asla böyle durmuyor. Çok güzel duruyor 🩷

Eklentiler

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    7,3 KB · Görüntüleme: 85
Ay evet onuda kullandım. Zaten o da şu paylaştığım beaulis rose gold ojeye benziyor. Fotoğrafta flormar çok pespembe çıkmış ama sürünce asla böyle durmuyor. Çok güzel duruyor 🩷
Kesinlikle harika o mavi yansımalarıyla, 2 kat olarak da çok hoş ama faklı ojelerin üstüne de mükemmel kombinleniyor, pastel 142 ile özellikle üff🩷🫧

Vee Pastel'in 28 numaralı ateş mi ateş ojesi ❤️‍🔥
Böyle bir kırmızı yok kızlar ya. Ben kıpkırmızı oje istiyorum derseniz işte o oje bu oje. Helede tırnaklarınız biraz uzunsa gerçekten şu ojenin oluşturduğu görüntü kadar güzel bir görüntü yok. Oldukça iddialı ve çekici bir renk. Sürmesi,kuruması çok kolay ve hızlı. Fırçası geniş bu yüzden tek seferde sürüyorsunuz. Dayanıklılığı ise 10 üzerinden 10.

Eklentiler

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    10,6 KB · Görüntüleme: 84
Flormar Star Shine 07
Bu da yine böyle içinde pembe tonları bulunan ama ışığa göre böyle karamelimsi,turuncumsu renk alan sedefli bir oje. Tek kat sürsenizde yeter. Yalnız ben flormarın bu serisini çok dayanıklı bulmuyorum. 2 güne soyulmaya başlıyor malesef.

Eklentiler

• images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    8,5 KB · Görüntüleme: 85
Yine aynı seriden Flormar Star Shine 03 💜
O kadar tatlı bir renk kiii. Tek kat sür çık. Tam bir yaz rengi. Eflatunun harika bir tonu. Malesef bununda dayanaklılığını çok beğenmiyorum ama şu tonu 1 gün bile tırnakta taşımak yeter.

Eklentiler

• images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    8,8 KB · Görüntüleme: 82
Golden Rose'un Metals serisinden 105 numaralı ojesi
Fotoğraf sizi aldatmasın. Fotoğrafa göre daha canlı ve güzel bir kırmızı rengi var. Ama öyle cart bir kırmız da değil. Ben cırtlak kırmızı sevmem ama simli bir oje istiyorum derseniz tam sizlik. Flormar'ın Star Shine serisine göre daha dayanıklı.

Eklentiler

• images (9).jpeg
    images (9).jpeg
    10,9 KB · Görüntüleme: 86

Başlıyorum 🥰

Yaaa bu ne tatlış bi konu🥰

Bebekten önce ojesiz hayatta gezmezdim tırnaklar uzun şekilden şekle girerdi şimdi fırsat oldukça ancak sürüyorum ikinciden sonra sanırım iyice zaman kalmayacak 🥹 ojeler elinizde mevcutsa tek parmaktada olsa sürüp öyle paylaşılırsa daha faydalı olur aslında.
Bende size ennn gösterişli ojelerden biri olan Mara queen elizabeth bırakıyorum gece olduğunda tam olarak altın rengi😍

Eklentiler

• 93F0279C-DA24-4CEE-9789-574C42D7E23B.jpeg
    93F0279C-DA24-4CEE-9789-574C42D7E23B.jpeg
    512,8 KB · Görüntüleme: 89
  • 37B9487F-24CB-4213-A291-236D22E43159.jpeg
    37B9487F-24CB-4213-A291-236D22E43159.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 84
X