Okb mi vesvese mi lohusalık mı panik atak mı offf

Cok teşekkür ederim gerçekten cok sağolunnn... insallah gecer bende alışırım inşallah ben hayalimde hep musmutlu olacağımı hayal etmiştim böyle kaygılar aklima gelmemişti. Hatta kayinvalidem kayınbabam sürekli deli deli seviyorlar çocuğumu sinir oluyorum. Her dakika getirin getirin diyip duruyolar. Bi rahat bırakmıyorlar. Diken ustundeyim hep birisi kucagina alınca. Sadece kendi annemden sakınmıyorum

Ek gidaya gecinde bi doktora mutlaka git yoksa cok ilerliyor ben gitmedim sonuclari kotu oldu

Ek gidaya gecinde bi doktora mutlaka git yoksa cok ilerliyor ben gitmedim sonuclari kotu oldu
Yaa kıyamam ama çok iyi bir annesiniz sizde eminim ki ben düzeliyorum gün geçtikçe sanki. Sadece bende vesvese oluyor sanki çocuğumu mutlu etmek istemeyecekmisim gibi ona iyi bakamazsam gibi

izlemeni tavsiye ediyorum

Merhabalar bencede bi terapiye ihtiyaciniz var belkide lohusa oldugunuz icin bu tur dusuncelere kapildiniz bilemiyorum Ama şükredin tevekkül edin .bende anne olmak istiyorum bebegim olmuyor mucizenizin ailenizin kiymetini bilin . o kafanizdaki dusuncelerin sizi ele gecirmesine izin vermeyin.
Umarim biran evvel bu dusuncelerden vesveseden kurtulursunuz.

Insallah rabbim size sağlıklı ve hayırlı bir evlatnasip eder cok şükür iyiyim lohusalık ta oldu ne olduysa bana. Cok yalnız bırakıldım aglaya aglaya yemek yapmaya çalıştım. Huzursuzdum. Düzgün bi ailede büyümedim. Aile nasıl olunur bilmediğim için cok korktum ben ne.oldugumu şaşırdım inanın. Ama cok şükür dahs daha güçlü ve iyiyim artık

Ben lohusayken olmuştu sezeryan olmuştum ben de bu ameliyat dünyanın en büyok ameliyatları arasında biz baygınken vücudumuz bilşnç altı nasıl savaş veriyordur kim bilir! Lohusayken Depresyonlar da ilgilidir bunla hafif nir ilaç verir sana heeepppsi püfff diye yçar gider korkma Hem vücudun şu an kan kaybediyor hem süt verdiğin için tüm vitaminlerden az az kaybedersin tahlil yaptır ne eksikse hemen yerine koy
Zahıf düştüğün an bunlar olur
O SESE CEVAP VER ! Kızımı seviyorum o herşeyden önce gelir onu seve seve büyüteceğim de:)

Merhaba lohusalık sürecim yalnız geçirdim yani cok fazla ilgi şefkat göremedim ne yazıkki kimse anlamadı beni... bunaldım delirdim o zamanlar ama hiç ses etmedim çünkü ne zaman anlatmaya çalışsam eşim saçmalama dedi. Sıkıyorsun bu düşüncelerle yanındakileri de dedi hep.. yorgundum boğulur gibiydim ama ses etmedim. Bi anda mükemmel olmaya cok zorladım kendimi.. evime bile yabancılaştım ne yazıkki.. evimde kalmak istedim. 2 hafta sadece dönüşümlü kayinvalidem ve annem gelebildiler.Annem gelmedi daha sonra. Sabahın 5 inde eşim ise giderken götürdü ben gittim. Sonra 5 gün kayınvalidemde kaldım. Sonra dedim ki yeter evime dönmem ve evimde düzen kurmam gerekiyor diğer türlü yaprak gibi ordan oraya savruluyordum çünkü... simdi cok daha iyiyim bin şükür allahıma. SAdece arada hala dusunceler geliyor ama eskisi gibi bunaltmıyor beni. Sadece şu var fazla şekilde. Kayınvalidemler çağırdığında gitmek istemiyorum çünkü çocuğumu deli deli seviyorlar. Kokluyorlar huzurlu huzurlu.. ben o huzursuzluğu yaşadığım için onların benim çocuğumla bu kadar mutlu olması beni cok hırpalıyor. Nasıl aşıcam bilmiyorum

Cokk tesekkur ederim Allah razı olsun huzur istiyorum sonsuz bir huzur sadece

Kaç aylık oldunuz canım benim bende travma sonrası biraz sıkıntı yaşadım halada yaşıyorum arada şimdi iyiyim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…