Olmuyor....

name

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
34
0
slm.arkadaşlar
ben 4 yıllık evliyim ve yaklaşık 2 yaşında bi kızım var.öncedende sölediğim gibi ben eşimi sevmeyerek evlendim yaşım küçüktü cahildim.
şimdi ona dokkunduğumda hiç bişey hissetmiyorum hatta ona karşı sevgi bile hissetmiyorum.tamam yatıyoruz gülüşüyoruz ama olmuyooo.bunu kimseye anlatamadım bi siz varsınız.ona dokunmak istemiyorum.

bide benim liseden bi arkadaşım vardı ondan o zamanlar hoşlandığım.geçen ankaraya gittiğimde sınıfca buluşmuştuk oda vardı ve o bana aşıkmış.ve evli olsamda aşık olacakmış hep sevecekmiş.biliyorum biraz saçma.aslında ondan bunları duyunca eşime olan az bir sevgim vardı oda gitti ne yapcağımı bilmiyorum 2 aydır delircek gibiyim.aslında o arkadaşım olmasada ben eşimi sevmiycektim o mani değil bilmiyorum kafam çok karışık.bunu size anlatıyorum anlatacak bi arkadaşım dostum yok.
kararsız kaldım sevmediğim biriyle bi ömür geçermi???
aileme göre evet.
neyse bizimki yattı bende gidiyim sevmediğimin koynuna:KK43:
ALLAH'ım yardım ettt....

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki şimdi kaç yaşındasın?Sen hala toysun gibi geliyor...
Sınıfça toplandığınız bir toplantıda seni beğenen biri olmuş..
Evli olduğun halde böyle bir diyaloga niçin izinverirsin?
Peki o kişilyle şu an görüşmelerin varmı?tel.da vs.şeklinde..

Istemedigin bir yemegi ne zamana kadar zorla yiyebilirsinki arkadasim...

Esini sevmiyorsan ne onu nede kendini kandirip bu oyunu sürdürme....

BOSAN.....

Lakin bosanmaninda bir adabi bir raconu vardir....alninin aki ile evlendigin gibi alninin aki ile bosanacaksin...sahsi fikrim....

Ne kadarda lisedeki o arkadasim buna mani degil desende....söyledigi iki üc cümle tamamiyle esinden sogumana sebeb olmus....

Bilemiyorum...evladin var...yarin öbür gün keske dememek icin iyi düsün....:nazar:

Gelen gideni aratmazsin....

sevmiyorsanız sürdürmenin anlamı yok... evlilik sevgi olmadan asla gitmez. işte gideceği yer buraya kadardır. sonrasında da başka etkileşimler başlar. eski arkadaşa olduğu gibi... ve yanlışlar yapılır.siz tam o raddeye gelmişsiniz, bir adım sonrası o yanlışı yapmak olacaktır. bu yüzden bence yapacağınız şey son noktayı koymak olmalı... hem kendiniz hemde eşiniz için...

bence bi boşluktasın diye düşünüyorum hersey sözde kalır bunu unutma o sana asık olacagını soyleyen sahıs sen bosandıktan sonra yüzüne bıle bakmıycagından emınım üstelik kızın var bence silkelen ve kendine gel eşin kötü biri değilse aranızda saygı varsa bence onu sevebılecegın yonlerıne bak yanlıs bısey yapma

Bak canım kendin söylüyosun bu eski arkadaşın karşına çıkınca kafan bulanmış. Sakın inanma ve böyle şeylere meyletme.
Büyüğün ve bu tarz olayları çok görmüş geçirmiş biri olarak söylüyorum asla inanma. Seni seviyor olsaydı sınıfça toplanmanızı bekliyor olmazdı değil mi? çoktan hamlesini yapar sen evlenmeden söylerdi sevgisini. Aradan seneler geçmiş seni mi seviyormuş bu çocuk yazık kıyamam, ya da seni görünce birden aşkı mı depreşmiş mirmirmirmir Hafif kadın olmayın, çok çabuk kanmayın böyle şeylere, erkeklere.. Beğenmiştir tamam ama sevmek nesi mirmirmirmir
Şimdiki amaç seninle cinsel birliktelik yaşama arzusu. Hayat senin istersen kapılır gidersin, sonra utanır hayata falan küsersin kendinle baş başa kalınca. Ben acı söyleyeyim de sen tatlı yaşa..

eşini baştan sevmediysen sonradan sevmek daha zor tabi.
çok büyük aşkla evlenen çiftlerin bile zamanla o aşkları bitiyor ya da farklı bir boyuta geçiyor. sevgi ve saygı çok önemli.
ama sevmediğin biriyle ömür geçmez arkadaşım. çocuğuna rağmen boşanmayı göze alabileceksen ve boşandıktan sonra zorluk çekmeden ayakta durabileceksen boşanırsın olur biter.

ama sana bişey söyliyeyim. o lise aşkına falan güvenme. zamanında aklı nerdeymiş.4-5 yıl sonra çıkıp sana aşığım evli de olsan bişey farketmez diyor. sen treni kaçırdın, zamanında aklın nerdeydi diyemedinmi?
hem ayrıca topluluk içinde sana bu lafları nasıl söyledi onu da anlamış değilim ya :sm_confused:

Yaş çok önemli bence,aklı başında mantığınız yerinde ise bunları söylerken acilen gidip boşanın derim.
Ama bana çok gençsiniz gibi geliyor,ki o yaşlarda ilgi gösteren herkese gönül az çok kayabilir..
Aklımın almadığı bir noktada var ki,evli bir kadına hangi erkek "sana hala aşığım "der..?
Bu erkek nasıl bir erkektir..?
Bilemiyorum,sevmiyorum sevmiyorum derseniz daha çok uzaklaşırsınız.
Çocuk yapmışsınız sevmediğiniz adamdan,bence oturun bir düşünün...

sevmedigin biriyle evli kalmak kendine ve cocuguna haksızlık olur... keske en basından bu işe hiç girmeseydin... bundan sonrası icin yapacagın tek sey boşanmak olmalı

hadi hepsi neysede evlisin ve başka bir adamla sana sevgisini itiraf edecek kadar nasıl yakınlaştın onu anlayamadım
sevmiyorsan ayrıl o zaman adamı kandırmaya hakkın yok bana göre

bence sevmek istesen sevebilirsin, sevmek için nedenler türetebilirsin,sen kendini sevmemeye, eşinden hoşlanmamaya odakladıkça sana eşin dışındaki herkes cazip gelecektir. Ve bu esnada belki gözün okadar körleşmiş olacak ki belki çocuğunun piskolojisini ve geleceğinide düşünemiyor olacaksın. Zorla yapılan evliliğin nedeni eşin değildir sanırım, bir zorlama olduysa bunu ailen yapmış olmalı, ozaman şin karşı bilinç altında bir nefret beslememelisin. Seni seviyorsa ve değer veriyorsa sende aynı şekildekarşılık vermelisin. X Kişisi sni seviyorum , hoşlanıyorum der ama sen evli bir kadınsın bu tip şeylerin denmesine bile müsade etmemelisin ki sen aksine hoşlanıyorsun gibime geliyor.. Bence geç olmadan yazdıklarımı derinden düşün..

yani cocuk omasaydi senin adina cok uzuldum diyecektim ama 2 yasinda cocugun icin uzuluyorum keske cocuk yapmasaydin bu evliligi devam ettirmesende cocugun icinde bir karar almis olacaksin onu anne baba ortamindan mahrum buyutursun canim sevmedigin bir insanlada nasil bir omur gecer cok hak veriyorum ama ileriyi dusun lutfen ayrilip baskasiyla evlensen nezamana kadar surecek ask sevgi garinti verebilirmisn allah buyuktur belki kalbine cocugunun icin bir sevgi tomurcugu olusur belkide senin ellerinde :Saruboceq: :Saruboceq:

bencede sen kocana karsi herhangi bısey hıssedemedigin icin bukadar karmasik duygular yasiyosun....
sevmedigin bi insanla ömür geciremezsin...
tabi bide kücük bi kizin var önce onu dusun....ama sadece kizini düsünerekde sevmedigin bi insanla yasayamazsin...birbirini sevmeyen anne babayla büyüyecegine belkide birbirinden ayri ama genede cocugunu mutlu edebilen bı aılede buyumesı daha ıyı degılmı sence....
gitmez böyle belkide ilerde daha fazla kalp kırıklarına neden olur kararın..
cok ıyı dusun kararını ver bin kere dusun gerekırse...
senin icinde kaldirilmasi cok zor bi yük bu cunku....

bence bi boşluktasın diye düşünüyorum hersey sözde kalır bunu unutma o sana asık olacagını soyleyen sahıs sen bosandıktan sonra yüzüne bıle bakmıycagından emınım üstelik kızın var bence silkelen ve kendine gel eşin kötü biri değilse aranızda saygı varsa bence onu sevebılecegın yonlerıne bak yanlıs bısey yapma

Yaş çok önemli bence,aklı başında mantığınız yerinde ise bunları söylerken acilen gidip boşanın derim.
Ama bana çok gençsiniz gibi geliyor,ki o yaşlarda ilgi gösteren herkese gönül az çok kayabilir..
Aklımın almadığı bir noktada var ki,evli bir kadına hangi erkek "sana hala aşığım "der..?

vereliniortakvereliniortak
Bazen böyle şeylere çok kızıyorum elimde değil
Küçük yaşta aile tarafından evlendirilsin kızlar sonra ben sevmiyorum desede olmaz katlanacaksın....

Bencede senin yaşın hala küçük eğer arkadaşlarında dediği gibi mantığın yerindeyse ya eşini daha fazla kandırma boşan ya da silkelen kendine gel arkadaşım

deryacıka katılıyorum canım büyümeden yapılan bir evlilik ve hala büyüyememiş bir bayan var karşımızda..okul arkadaşın karşına çıkmamış olsaydı bile , bulunduğun ruh hali içerisinde çekilebilecek her yöne gidebilecek bir durumdasın..başına sorunlar açmadan ya bu deveyi güt yada bu diyardan git canım herkes için en sağlıklısı..

bence sevmek istesen sevebilirsin, sevmek için nedenler türetebilirsin,sen kendini sevmemeye, eşinden hoşlanmamaya odakladıkça sana eşin dışındaki herkes cazip gelecektir. Ve bu esnada belki gözün okadar körleşmiş olacak ki belki çocuğunun piskolojisini ve geleceğinide düşünemiyor olacaksın. Zorla yapılan evliliğin nedeni eşin değildir sanırım, bir zorlama olduysa bunu ailen yapmış olmalı, ozaman şin karşı bilinç altında bir nefret beslememelisin. Seni seviyorsa ve değer veriyorsa sende aynı şekildekarşılık vermelisin. X Kişisi sni seviyorum , hoşlanıyorum der ama sen evli bir kadınsın bu tip şeylerin denmesine bile müsade etmemelisin ki sen aksine hoşlanıyorsun gibime geliyor.. Bence geç olmadan yazdıklarımı derinden düşün..

vengeance çoğu zaman olduğu gibi haklı vereliniortak ben de tam bu kırmızılı yeri yazacaktım.
biz kadınlar duygusalız ama bunu abartmamak lazım.

ne hıkmetse bu gece 3 kez bu konuya yorum yazarken elektrıkler gıttı geldı..
pes etmıycem ama..
lıse okumussunuz sanırım 18 yasında lıse egıtımı bıter bıtmez evlenmıs olmalısınız 4 senelıkde evlısınız 22 yasında bı bayan var karsımda sanırım..
sız kendınız şartlandırmıssınız esınızıe sevmemeye evlenmıssınız kendısınden cocukda yapmıssınız ıkınızın parcası bıle dunyaya gelmıs yuvanıza bakıp mutlulug aramak var ıken esınızle severek evlenmedıgnız aklınıza gelıp emınım herdaım mutsuzluga dusuyosunuz..
okadar kı sıze acıkca evlı kadına asık olurum dıyen eskı arkadasınızın sozlerı dahı sızı esınızden ayırabılır..hayatınız boyunca sıze herbakan ne bılım sızın hakkınızda aa ne hoş bayan dıyen bırılerıne ılgı duycaksınız buna emınım cunku esınız dısında kım olursa olsun sızın ıcın kıymetlı olucakdır belkı esınzı kaybettıkden sonra degerını anlıytcaksınız..
ama sunuda demeden gecemıcem lıse arkadasınız yada baska bırısının sozlerıne ınanıpta yuvanıza zarar vermeyın cunku verdıkden sonra o kısılerde olmaz etrafınzda buna emınım..

Evet buna bende cok sasirdim...benneyaptımki

Nasil olurda evli ve cocuklu bir bayana bir erkek askini itiraf eder?

X