Olum haberi

Sevgicicegim99

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
1.037
357
Bu gece sahurda telefon çaldı görümcem önce eşimi aramış onun teli bozuk olduğu için açılmamış sonra beni aradı görümcem. O sırada wc deydm. Eşim telefonumu bana verdi . açtım telefonu, sevgicicegi enistem ölmüş diyerek. Aşırı panik atak hastasıyım. Küçük bebeğim var . Onun bana ihtiyacı var.. Eşimin teyzesi vefat etmiş yıllar önce . Ardında 2 kız 1 oğlan evladı bırakmıştı. 20 li yaşlarda. Onlara babaları bakıyordu. Bu gece direkt öldüğünü bana söylediler.
Çok üzüldüm o evlatlarına.
Hem annesiz babasız kaldılar die.

Panik atak tedavisi görüyorum.
Paxera 10 mg. Kullanıyorum. Daha yeni başladım ilaca.

Benim sakın kalmam gerekiyor hastalığım çok fena. Herşeyden kalbim çok hızlı atıyor. Çok sinirliyim ve çok heyecanlıyım normalde.

Görümcem neden direkt bana söyledi :KK43: keşke telefonu acmasaydim.

Sahurdan sonra uyuyayım dedim tam uykuya dalacaktim fakat mideme aşırı yanma hissi geldi. Uzguntu den :KK43: üzülmeye de gelemiyorum.

Vicdanlı bir insanim ki eşimin teyze çocuklarını düşünüyorum. İçin yaniyor :KK43: Tam uyuyacaktim
Ki kollarım ve kulaklarım uyuşmaya başladı.
Aşırı üzüldüm pat diye söylenir mi böyle birşey ?

Şuanda da midem yanıyor arkadaşlar stresten . Hala geçmedi. Benim küçük bebeğim var. Onun bana ihtiyacı var.

Şuan sakinleştirici iğne vurdurmadan sakinlesebilecegimi sanmıyorum. Hiç uyumadım zaten.
Çok kötüyüm. :KK43:
Herkes uyuyor evde. Kim götürecek hastaneye beni.

:KK43: Gözlerim kayıyor artık uykusuzluktan.
Ellerim titriyor hemde çok.
Bu arada eşimin eniştesini sadece 1 kez gördüm ama yine de ölüm haberleri cokkk üzüyor. :KK43:
Kulaklarım yanıyor panik ataktan.
Bir de şuan aşırı kalbim çarpıyor.
Ne yapmam lazım ?

Yarın akşamda mi uyuyamayacgim ben ?
Bir de aşırı stresten mide kanaması olabiliyormus ?
Lütfen cvp bekliyorum

Son düzenleme:
Sen pek iyi değilsin arkadaşım.
Umarım ilacın etki eder.

Başınız sağolsun da ülkede bir günde bile yüzlerce insan ölüyor. Hayat bu, ölümsüz değiliz ki. Dıdının dıdısıymış bir de, panikler geçirecek bir şey yok aakin olmaya çalışın.
Ve hayır mide kanaması geçirmezsiniz. Çıkın balkona biraz nefes alın, oruçlu değilseniz papatya çayı falan için sakinleşin.

Tekrar başınız sağolsun ve size de geçmiş olsun

Öncelikle başınız sağolsun .Vadesi bu kadarmış .Ne yazıkki böyle haberleri vermekte zor o an neyi nasıl kime söylediğini pek umursayamıyor insan .
Şuan sadece kendinizi dinlemekten vazgeçin,soğukkanlı kalın .Hastalığınızı,olabilecek negatif ihtimalleri de aklınıza getirmeyin .

Basiniz sagolsun..

Gorumceniz esinizi aramis once. Ortada vefat etmis bir insan ve hem anasiz, hem babasiz kalan cocuklar varken suan sizin dert ettiginiz sey pek uygun olmamis. "Gorumcem neden direkt bana soyledi?"

Sanirim bazen kisinin gorumce sifatina sahip olmasi her yaptiginin ve soylediginin altinda baska birsey aranmasi icin yeterli bir kriter. :KK51:

Mantiken esine de soylese 10 saniye sonra duyacaktin yani degisen birsey olmayacakti. Gorumcenin de kasitli bir sekilde yaptigini sanmiyorum. ölum bu o anin sokuyla aklina bile gelmemistir. Oyuzden suan bir de bunu takma kafana.

Suan yapacagin tek sey Sakinlesmeye calismak. Hayattasin ve sana bisey olmayacak. Kotu dusuncelerden beynini arindirmaya calis. Bu yasadigin seyler beyninin bir oyunu.

Ben de babami kaybettikten sonra olum korkusu nedeniyle panik atak yasamaya baslamistim. Ama korktugum olmadi hala hayattayim. 8 yil gecti uzerinden. Sakinles derin nefes al. Pencereyi ac mumkunse disari cik dolas. Iyi gelecektir.

Panik atak krizlerinde mantıklı düşünememeniz normal. Yalnız görümcenizin yaptığı da gayet normal. Size söylemese de bir kaç dakika sonra bilecektiniz dimi?

Mide kanaması falan geçirmezsiniz. Panik atak sizi öldürmez. Bunu şu an farketmiyorsunuz ama böyle..
Oruçlu değilseniz rahatlatıcı bitki çayı falan için.

Ölüm hepimiz için. Doğmak gibi normal. Buna üzülerek yaşanmaz.

Panik atak krizlerinde mantıklı düşünememeniz normal. Yalnız görümcenizin yaptığı da gayet normal. Size söylemese de bir kaç dakika sonra bilecektiniz dimi?

Mide kanaması falan geçirmezsiniz. Panik atak sizi öldürmez. Bunu şu an farketmiyorsunuz ama böyle..

Şuan da midem yanıyor içim yaniyor. Resmen. Rahatsız edici.
Midem de bulanıyor öğürme geliyor.
O yüzden mide kanamasından korkuyorum. Çünkü stres tetikliyormus mide kanamasini :KK43:

Basiniz sagolsun.ama abartmayın lütfen sağlığınız için . Eşinize de söylese sizde duyacaksınız zaten,hem enişte çok önemli değil belli ki herkes haberi alıp uyduğuna göre.her insan için anne ve babanın vefatı yaş kaç olursa olsun erkendir bence ama çocuklar 20 li yaşlardaymış küçük değiller daha çabuk toparlarlar inşallah.Allah yardımcıları olsun çocukların.

Bu gece sahurda telefon çaldı görümcem önce eşimi aramış onun teli bozuk olduğu için açılmamış sonra beni aradı görümcem. O sırada wc deydm. Eşim telefonumu bana verdi . açtım telefonu, sevgicicegi enistem ölmüş diyerek. Aşırı panik atak hastasıyım. Küçük bebeğim var . Onun bana ihtiyacı var.. Eşimin teyzesi vefat etmiş yıllar önce . Ardında 2 kız 1 oğlan evladı bırakmıştı. 20 li yaşlarda. Onlara babaları bakıyordu. Bu gece direkt öldüğünü bana söylediler.
Çok üzüldüm o evlatlarına.
Hem annesiz babasız kaldılar die.

Panik atak tedavisi görüyorum.
Paxera 10 mg. Kullanıyorum. Daha yeni başladım ilaca.

Benim sakın kalmam gerekiyor hastalığım çok fena. Herşeyden kalbim çok hızlı atıyor. Çok sinirliyim ve çok heyecanlıyım normalde.

Görümcem neden direkt bana söyledi :KK43: keşke telefonu acmasaydim.

Sahurdan sonra uyuyayım dedim tam uykuya dalacaktim fakat mideme aşırı yanma hissi geldi. Uzguntu den :KK43: üzülmeye de gelemiyorum.

Vicdanlı bir insanim ki eşimin teyze çocuklarını düşünüyorum. İçin yaniyor :KK43: Tam uyuyacaktim
Ki kollarım ve kulaklarım uyuşmaya başladı.
Aşırı üzüldüm pat diye söylenir mi böyle birşey ?

Şuanda da midem yanıyor arkadaşlar stresten . Hala geçmedi. Benim küçük bebeğim var. Onun bana ihtiyacı var.

Şuan sakinleştirici iğne vurdurmadan sakinlesebilecegimi sanmıyorum. Hiç uyumadım zaten.
Çok kötüyüm. :KK43:
Herkes uyuyor evde. Kim götürecek hastaneye beni.

:KK43: Gözlerim kayıyor artık uykusuzluktan.
Ellerim titriyor hemde çok.
Bu arada eşimin eniştesini sadece 1 kez gördüm ama yine de ölüm haberleri cokkk üzüyor. :KK43:
Kulaklarım yanıyor panik ataktan.
Bir de şuan aşırı kalbim çarpıyor.
Ne yapmam lazım ?

Yarın akşamda mi uyuyamayacgim ben ?
Bir de aşırı stresten mide kanaması olabiliyormus ?
Lütfen cvp bekliyorum
Basiniz sag olsun gecmis olsun

Midem yanıyor ve bulanıyor :KK43: artı olarak ensemde uyuşma var :KK43:
Minik çaplı bir atak geçiriyorsunuz. Hiçbirşey olmuyor. Ne mideniz kanıyor ve beyninizde sorun var. Sadece çanınız sıkıldı ve beyninizin içinde bir merkezde bulunan hormonlar vücudunuzun belli bölgelerindeki sinirleri uyarıyor ve bu size bir hastalık habercisi geliyor. Hiçbirşeyiniz yok sadece canınız sıkıldı. Kendi kendinize telkin verin ‘vücudumda hiçbir sorun yok sadece canım sıkıldı o kadar, herşey düzelecek, çocukların elinden tutacağız hepimiz ölümler yaşadık, yaşamak kadar doğal olan birşey varsa o da ölmek’ şeklinde. Korkmayın birşeyiniz yok

Psikosomatik belirtiler veriyor vücudun. Hayata dahil butun bu olanlar. Ilacıni düzenli kullanmalısın. Hastalığın şiddetini doktor ile paylaşıp ek tedbirler de alsan daha kolay ilerlersin.

Ayyyh darlandım!
İnsanlar ne acılarla başa çıkıyor, merak etmeyin kocanızın teyzesinin eşi vefat etti diye mideniz falan kanamaz.
Bu sadece panik atak m? Tedavinizi dikkatli olun lütfen etrafınıza hayatı zindan edecek bir haliniz var burdan bakınca.
Allah rahmet eylesin geride kalanlarına yardım etsin inşallah.
Sizin durumunuz geçer gider büyütmeyin.

X