Olumsuz transfer yeni tup bebek merkezi

Sebo03

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
100
35
36
Merhaba arkadaslar dun dusuk yaptim vve yeni tup bebek merkezi arastiriyorum Istanbul'da Sisli Memorial mi Bahceci mi tercih edilir sizce yoksa daha iyisi var mi yardimci olur musunuz

Çok geçmiş olsun
Ben Maslak Acıbadem de Prof yiğit Çakıroğluna gidiyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim
Öncesinde bahçeci Fulya, Şişli memorial ve Halkalı Acıbadem ile görüştüm ama benim içime Acıbadem sinmişti

Çok geçmiş olsun
Ben Maslak Acıbadem de Prof yiğit Çakıroğluna gidiyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim
Öncesinde bahçeci Fulya, Şişli memorial ve Halkalı Acıbadem ile görüştüm ama benim içime Acıbadem sinmişti
Siz hangi aşamadasınız acaba

Merhaba arkadaslar dun dusuk yaptim vve yeni tup bebek merkezi arastiriyorum Istanbul'da Sisli Memorial mi Bahceci mi tercih edilir sizce yoksa daha iyisi var mi yardimci olur musunuz
Merhabalar
Bahçecide ebru hocaya başladım ben
İnanılmaz şeker biri
Merkezi de sevdim açıkçası
Şimdilik vitaminleri başlattı
20 nisanda bir daha görecek
İnanılmaz sevimli gerçekten

Merhaba, benim de tekrarlayan normal gebelik kayıplarım vardı bu sebeple artık tüp bebek yapacağız. Ben Brüksel Tüp Bebek Merkezi Prof.Dr.Yücel Karaman ile anlaştım, ilk reglimde gideceğim 75.000 TL tedavi ücreti ilaçlar dahil değil bilgi olması için paylaşmak istedim. araştırarak içinize sinen biryer bulursunuz umarım zor süreçler.

Merhaba, benim de tekrarlayan normal gebelik kayıplarım vardı bu sebeple artık tüp bebek yapacağız. Ben Brüksel Tüp Bebek Merkezi Prof.Dr.Yücel Karaman ile anlaştım, ilk reglimde gideceğim 75.000 TL tedavi ücreti ilaçlar dahil değil bilgi olması için paylaşmak istedim. araştırarak içinize sinen biryer bulursunuz umarım zor süreçler.
Cok tesekkurler oraya da bi bakayim 🙏

Merhabalar
Bahçecide ebru hocaya başladım ben
İnanılmaz şeker biri
Merkezi de sevdim açıkçası
Şimdilik vitaminleri başlattı
20 nisanda bir daha görecek
İnanılmaz sevimli gerçekten
Merhaba bende Ebru hoca ile Mehmet reşit hoca arasında kararsızım. İlk denemem olacak o yüzden ilgisiz birine denk gelmekten korkuyorum Ebru hocanin muayeneleri nasıl geçiyor

Merhaba arkadaslar dun dusuk yaptim vve yeni tup bebek merkezi arastiriyorum Istanbul'da Sisli Memorial mi Bahceci mi tercih edilir sizce yoksa daha iyisi var mi yardimci olur musunuzae
Selam bahçecıye gitmeyın benim ilk denemem orda oldu kımyasal , hastane sadece para odaklı doktorlarda ilgısız şimdi maslak acı badem başladım harika

Merhaba bende Ebru hoca ile Mehmet reşit hoca arasında kararsızım. İlk denemem olacak o yüzden ilgisiz birine denk gelmekten korkuyorum Ebru hocanin muayeneleri nasıl geçiyor
Ben mehmet hocada oldum çok ilgisiz , kendısı 3 dakıka zor goruyorsun , aaa hemşireleri aksıne çok ılgılı ıyı ,

Merhabalar. Ebru hanım aşırı güleryüzlü ve ilgili asistanları da çok şeker gerçekten değerli hissettirdi bize. Ben çok ağlamaklı bi haldeydim sonuçta yaşadıklarımız kolay şeyler değil resmen o benim modumu yükseltti
Ben de mehmet reşit hoca ile arasında kalmıştım ama cidden mehmet beyin az vakit ayırdığı bi gerçek kendisi de videolarında bazen Belirtiyor ben az vakit ayırıyorum vs diye
Ebru hanımı tanımalısınız mutlaka

Merhabalar. Ebru hanım aşırı güleryüzlü ve ilgili asistanları da çok şeker gerçekten değerli hissettirdi bize. Ben çok ağlamaklı bi haldeydim sonuçta yaşadıklarımız kolay şeyler değil resmen o benim modumu yükseltti
Ben de mehmet reşit hoca ile arasında kalmıştım ama cidden mehmet beyin az vakit ayırdığı bi gerçek kendisi de videolarında bazen Belirtiyor ben az vakit ayırıyorum vs diye
Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için Ebru hocaya karar verdim ilgi bekliyor insan böyle Bir süreçte doktorla konuşmak görüşmek istiyorsun

Bende Nisan sonunda gideceğim görüşmeye Sizin yumurta toplama ne zaman olacak başladınız mı iğneleri kullanmaya

Bende Nisan sonunda gideceğim görüşmeye Sizin yumurta toplama ne zaman olacak başladınız mı iğneleri kullanmaya
Biz daha vitamin kullanma aşamasındayız
Ben bir hastalık atlattım
Hastalığın tanısını almadan önce 6 aydır bebek tedavisi görüyordum
1 sene yasak yedim olduğum tedaviden dolayı
Dolayısıyla yasak dolduktan sonra vakit kaybetmemek adına önden sürece basladık
Yasak haziranda doluyor ben pcos hastasıyım
Sizin şikayetiniz ne acaba

Biz daha vitamin kullanma aşamasındayız
Ben bir hastalık atlattım
Hastalığın tanısını almadan önce 6 aydır bebek tedavisi görüyordum
1 sene yasak yedim olduğum tedaviden dolayı
Dolayısıyla yasak dolduktan sonra vakit kaybetmemek adına önden sürece basladık
Yasak haziranda doluyor ben pcos hastasıyım
Sizin şikayetiniz ne acaba
Benim AMh 0.52 ve FSH 20 çıktı eşimde de sperm sorunu var öğretmen olduğum için yazin tedavi sürecini geçirmek istiyorum

X