Ölümüne Geyik Topiği :-))

Teşekkür ederim flockem yemiş kadar oldum düşünmen yeter :kk77: Hoşbulduk tatlım alcak Burcu kapamış tükkanı herhal banamı öle geldi.. :KK19: HAFIZAM İYİİİ DEĞİL ÇABUK UNUTUYORUM KONUŞURKENDE NE DİYCEGİMİ UNUTUP AĞZIM AÇIK BEKLİYORUM AHZAHYMIR OLDUM SANIRIM ARKADFAŞIM TAMAMLIYO CÜMLELERİMİ... :KK50:
o nası bişey hevuk-can?arkadaşın sana dublaj filan mı yapıyo:26:

Ay flockem bugün şok geçirdim ayol arkadaşın birinin 1 yaşında çocugu var annesi açık ögretim için bankaya gitti yarım saatliğine başka arkadaşla oturuyoduk ...çocugun burnunu silerken agladı biraz bi katıldı gözleri döndü agzı yüzü morardı siyahtı aklım gitti bagırdım kulagına adını..Kendine gelmeyince arkadaşın kucagına attım Seher al şunu diye ay çok korktum 40 günümü saymam..Neden öyle oluyo acaba ya 2 kez oldu hala şokundayım olayınn..

valla hiç bööle bişeyle karşılaşmadım....durduk yerde niye morarsın ki?ağlamaktan katılmış olmasın?!

:
o nası bişey hevuk-can?arkadaşın sana dublaj filan mı yapıyo:26:

Dereceden bahsediyodum civalı olanlar daha iyi diye ismini hatırlayamadım arkadaşım sordu neyin civalısı ııııııııı ateş ölcen şeyin dedim hatırlayamadım hııı derece dedi bi çok şeyde böle oluyo...

valla hiç bööle bişeyle karşılaşmadım....durduk yerde niye morarsın ki?ağlamaktan katılmış olmasın?!

Bilemedimki çok ağlamadı mızmızlandı silerken sonra morardı kendine gelirkende kafası düştü aşşagıya mal mal baktı etrafa ben hala bagırıyorum..Kendine gelmedi diye gelmiş megersem...

kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş...ben senden beterim o konuda!bigün kendimi unutcam bi yerlerde diye korkuyom.çağın hastalığı mıdır nedir artıkın...kansızlık dendi bende.belkim sende de ööle bişey vardır.

Bilemedimki çok ağlamadı mızmızlandı silerken sonra morardı kendine gelirkende kafası düştü aşşagıya mal mal baktı etrafa ben hala bagırıyorum..Kendine gelmedi diye gelmiş megersem...
annesine söyleseydin bi doktora götürsün,normal diil bence...

Evet var bekarkende tedavi gördüm şimdide gittim kan şurubu verdi toğtor kansızlık varmış baya 6 ay kullanıcam gidip yazdırcakmışım bi kutu bitti 2 başlamamıştım dün tekrardan içmeye başladım uyanamıyorum bir türlüü.. 4 kadar bile uyuduğum oluyo..Eşim arıyo sürekli kalkmam için sesize alıp tekrar yatıyorum doyamıyorum uykuya...

annesine söyleseydin bi doktora götürsün,normal diil bence...

söyledim gelince sakın bidaha bana bırakma diyede kızdım.. Bilerek kendi kendine yapıyo dedi sonra nefesini toparlayamıyo ..dedim beyninde problem vardır bunun ciğerleride gelişmemiş olabilir korkuttum yoksa götürmeye niyeti yoktu yarın götürcek...

ondandır o zaman....benzer durumlar bende de var.gözünü seviğim eski toprağın,ne ilaç bilirler ne doktor ama senden benden sağlamlar valla!bizde malzemeden mi çaldılar ne,habire bir yerimiz arızalanıyor!:KK60:

Flocke resmini koysana gııı merak ediyorum seni ben...Nasılsın diye .. :26: profil resmindeki benim eşimle 2.düğünde kayıkta sera gölünde çekilmiştik..

ondandır o zaman....benzer durumlar bende de var.gözünü seviğim eski toprağın,ne ilaç bilirler ne doktor ama senden benden sağlamlar valla!bizde malzemeden mi çaldılar ne,habire bir yerimiz arızalanıyor!:KK60:

:KK1: Evde yatmaktan bence flockem onlar çok çalışıyorlarmış şimdi öylemi çamaşırı makine bulaşığı makine evi e.süpürge temizliyo..doğal beslenemiyoruz malesef bide onlar sırtlarıda odun taşı ot taşı inek bak tarla sür bebek bezi yıka geceleri... Soba yak 1 dakka zamnları yokmuşş.. Rahatlıktan herhel :KK68:

anam ben vetoluyum o konuda...eşime söz vermişliğim var ne msn ne de resim ekliycam diye.yoksam ben çoluk çocuk yaz ve kış kreasyonlu vesikalık ve poster boy olarak çoktaaaan doldurmuştum burayı:KK9:...adam nalet ben ne ediim?! 2düğün mü yaptınız siz bu arada???

:KK1: Evde yatmaktan bence flockem onlar çok çalışıyorlarmış şimdi öylemi çamaşırı makine bulaşığı makine evi e.süpürge temizliyo..doğal beslenemiyoruz malesef bide onlar sırtlarıda odun taşı ot taşı inek bak tarla sür bebek bezi yıka geceleri... Soba yak 1 dakka zamnları yokmuşş.. Rahatlıktan herhel :KK68:
he valla durdukça paslanıyos demek...:KK9:bi de ev işinden hala da söyleniriz,halbuki ne halı dövmüşlüğümüz var,ne de akşam yemeği için tavuk kovalamışlığımız....haklısın kesinlikle...

anam ben vetoluyum o konuda...eşime söz vermişliğim var ne msn ne de resim ekliycam diye.yoksam ben çoluk çocuk yaz ve kış kreasyonlu vesikalık ve poster boy olarak çoktaaaan doldurmuştum burayı:KK9:...adam nalet ben ne ediim?! 2düğün mü yaptınız siz bu arada???

Hııı anladım ..Bende baskın yedim bugün eşim geldi cavap veremedim...Evet istanbulda nikah yaptım kendi ailem burda trabzondada düğün eşimin sülalesi orda...

oo kimleri görüyorum, evet benim laptobun baglantisinda sorun cikti, ayrica coook islerim vardi:KK55:coluk cocukla ugrasiyordum, ee ne var ne yok bakalim, dükkanda isler nasil gidiyor:KK1: acilista yoktum

X