Yarışma Omurice(オムライス) Japonya Yemeği-Pınar Ketçap Sponsorluğunda

Ellerinize sağlık, çok farklı ve hoş bir tarifmiş ilk kez duyuyorum, yarışmada başarılar dilerim:KK36:
Beğenmenize sevindim :KK66: Bize çok uzak bir kültür olunca doğal olarak pek bilinmiyor.Hoppa
Tarifi bilenler de benim gibi Kore ya da Japon filmleri izleyen, hayranlar oluyor.:KK48::KK51:

Teşekkür ederim. :) Sağolun... :KK66:

Oldukca eglencelı bır sunum olmus.:-):-)Omletle bırlesınce nasıl oldu bılmıyorum ama pılav kısmı oldukca lezzetlı gorunuyor.Ellerınıze saglık vede bol sanslarınız olsun:KK36::KK36::KK36:

Oldukca eglencelı bır sunum olmus.:-):-)Omletle bırlesınce nasıl oldu bılmıyorum ama pılav kısmı oldukca lezzetlı gorunuyor.Ellerınıze saglık vede bol sanslarınız olsun:KK36::KK36::KK36:
Siz yöneticilerimizden de yorum almak ayrı bir güzel oluyor :KK70: :KK37:
Sunumumu beğendiğinize mutlu oldum:KK68:
Belki resimden görünce garip gözüküyor:pPilav ve omletin birleşimi...:KK51: Ama inanın ikisini bir arada yerken garipsemedik :) Aksine tadı gayet güzeldi:kk77: Güzel olmasa sanırım aynı gün 3 defa pilavlı omlet pişirmezdim :KK70: :KK51:

Tarifi yaparken baharat olsun , garnitür olsun kendimden bir şeyler tarife katarak da sizlere sundum :KK66:
Teşekkür ederim :) Sağolun... :KK66:

hemenn tanıdımmm :KK59: ellerine sağlık bende denemek istiyordum tarif ayağıma gelmiş oldu :p Yarışmada başarılar dilerimm:KK60:

hemenn tanıdımmm :KK59: ellerine sağlık bende denemek istiyordum tarif ayağıma gelmiş oldu :p Yarışmada başarılar dilerimm:KK60:
Hehehe :)
Dene canım valla gayet tadı güzeldi :)

Teşekkür ederim Sevgili Lee Min Ho hayranı arkadaşım :KK66:
Bende size başarılar diliyorum :KK66::KK54::KK37:

X