Önerilerinize açığım.

Çok romantiksiniz. Ananız babanız da pek romantikmiş. Öyle bir evde büyümedim herhalde ondan garip geldi. Eşimle sofraya oturmam çoğu zaman çünkü o an yemek yemeyi canım istemez. Ama o yedikten on dk sonra isteyebilir. İhtiyacım olan romantizmi de yemekten sonra beyefendiyle şakalaşmaK efendime söyleyim öpüşmek vs suretiyle gideririm. Harbi harbi plan yapıyorsunuz bir de çok tatlısınız :KK48: bu sisteme alışmayan biri olarak diyorum ki darlamayın kim ne zaman isterse o zaman yesin. Yemin ederim naftalin kokuyor Bu konu:KK51:

Benim eşimin de düzeni yok. Söyle ki yemek yeriz bir bakmışsınız 1 saat sonra başka şeyler tıkınıyor. Ya da yemek pişiyor 1 saate en geç yiyeceğiz ama yine de ben çok acıktım diyor ve yine tıkınıyor. Ama yemeğe de oturup normal yiyor. Neyse meğersem hastalığı varmış 7 yıl önce falan çıktı. Hâlâ da öyle. Beraber yiyoruz onda sorun yok ama maşallah cabuk acikir ve nispeten çok yer. Bir de zayıftır benim gıcık olduğum yer orası. Ben o kadar yesem var ya neyse.. Yani belki ufak da olsa bir rahatsızlığı varsa acıkınca dayanamiyordur. Niye bu kadar evlendik artık bize uymalı diyorsunuz

Konuda dikkatımı çeken sey su oldu, saat 10da kahvaltı yapmıs muhtemelen en az ıkı dilim ekmek yemiştir, üstüne börek yemiş sonra zaman geçmiş pilav yemiş aksam da yemek yemiş tekrar onda da bir dilim ekmek yemiştir diye dusunuyorum en az. Nişanlınızın yemek saatleri degil yemek düzeni sağlıksız bence önce onu düzeltin, bu kadar cok karbonhidratla nasıl survive ediyor, hic sebze yok protein yok, düşününce içim yandı

Merhaba. Nasılsınız öncelikle??👻 Birkaç şey danışmak istiyorum sizlerle. Mayıs ayında nasip olursa eğer evlenmeyi düşünüyoruz. Nişanlımın ailesini yıllardır(10 yıl) tanırım. Tabii ki nisanlandiktan sonra daha bı samimi olduk falan fistan. Sorunuma gelecek olursam nişanlımın ailesinde beraber yemek yeme kültürü yok. Meselâ benim annem ve babam çalışıyor akşam en geç 8de 3müz sofrada oluruz. Babam yoksa annem ve ben babamı bekleriz, annem yoksa babam ve ben annemi bekleriz fakat onlarda böyle bir şey olmadığı için nişanlımda gün içinde çok yürüdüğü (kendi kargo aracı var,bilinen bı kargo firmasinda kargo dağıtıyor) çok acıkıyor ve gün içinde buna pazar günüde dâhil sürekli yemek yemek istiyor. Ben ise bizimki gibi bı sofra düzeni olsun istiyorum. Akşam işten çıkış saati kargoya göre değişiyor ama en geç 6 ki ona bı çok kez evlendigimiz zaman akşam yemeğinin bı saati olacağını vs vs söyledim fakat aciktigi zaman ki 1 saat öncede yemiş olsa çok aciktigini ve hemen yemesi gerektiğini söylüyor. Mayıs ayında dediğim gibi nasipse evlenmeyi düşünüyoruz. Ben bu düzeni nasıl kurabilirim? Bugün pazardi ve ise gitmedi 10 gibi kahvaltı yapıp 2 buçuk gibi börek yiyip 4 buçuk gibi tekrar pilav yiyip akşam yemeğinde tekrar yedi böyle bı duzenden bahsediyorum. Nasıl yapabilirim? Tavsilerinizi beklıyorum
Tabıkı beraber yemek yersınız fakat acıkıncada yemek yıyebılır.

Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla adamın öğününe kadar karışıyorsunuz. Adamı biraz salın bence. Mesela benim hiç hoşlanmayacağım şeylerdir. Ben acıkınca istediğim saatte istediğimi yemek isterim. Biri bana böyle şeylerle gelirse daha da çok yiyesim gelir ve yine yerim. Zorlama şeyler çok da sağlıklı olmuyor. Bırakın isteyen istediği saatte yesin.

Merhaba. Nasılsınız öncelikle??👻 Birkaç şey danışmak istiyorum sizlerle. Mayıs ayında nasip olursa eğer evlenmeyi düşünüyoruz. Nişanlımın ailesini yıllardır(10 yıl) tanırım. Tabii ki nisanlandiktan sonra daha bı samimi olduk falan fistan. Sorunuma gelecek olursam nişanlımın ailesinde beraber yemek yeme kültürü yok. Meselâ benim annem ve babam çalışıyor akşam en geç 8de 3müz sofrada oluruz. Babam yoksa annem ve ben babamı bekleriz, annem yoksa babam ve ben annemi bekleriz fakat onlarda böyle bir şey olmadığı için nişanlımda gün içinde çok yürüdüğü (kendi kargo aracı var,bilinen bı kargo firmasinda kargo dağıtıyor) çok acıkıyor ve gün içinde buna pazar günüde dâhil sürekli yemek yemek istiyor. Ben ise bizimki gibi bı sofra düzeni olsun istiyorum. Akşam işten çıkış saati kargoya göre değişiyor ama en geç 6 ki ona bı çok kez evlendigimiz zaman akşam yemeğinin bı saati olacağını vs vs söyledim fakat aciktigi zaman ki 1 saat öncede yemiş olsa çok aciktigini ve hemen yemesi gerektiğini söylüyor. Mayıs ayında dediğim gibi nasipse evlenmeyi düşünüyoruz. Ben bu düzeni nasıl kurabilirim? Bugün pazardi ve ise gitmedi 10 gibi kahvaltı yapıp 2 buçuk gibi börek yiyip 4 buçuk gibi tekrar pilav yiyip akşam yemeğinde tekrar yedi böyle bı duzenden bahsediyorum. Nasıl yapabilirim? Tavsilerinizi bekliyorum🌼
Bizimde bakarken böyle bi düzenimiz vardı ama esim 3 vardiya calisiyoe ve maalesef yemek saatlerimiz cogu zaman uymuyor yapacakbişey yok adamın iştahı var demekki bırak yesin benim ki çerez kuruyemiş kahve çok istiyor hazırlıyorum yapacak bise yok 😄😄😄😄

X