OnlyHope'un Diyet Günlüğü

OnlyHope

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
62
0
Herkese merhaba.
64 kiloyum boyum 1.67 ve 2 hafta da 5 kilo vermek istiyorum.
Sizce mümkün mü?Sağlıklı veya değil sizce verebilir miyim?
Menüm şöyle olacak.
Aç karnına yeşil çay sonra 3 bardak su.
Kahvaltı da domates,salatalık,çok az peynir,1 etimek.
Öğlen:3 bardak su. Izgara tavuk,salata(yağsız,tuzsuz),1 etimek,3 kaşık yoğurt.
Akşam:3 bardak su. Sebze yemeği,salata veya sadece salata.

Sizce nasıl? Tabii spor da olucak bu listem de. 5 kilo verebilir miyim?
Biberiye yağını da unutmamak lazım. ( :

bünyeyle alakalı diye düşünüyorum kolay kilo verebilen bi bünyen varsa neden olmasın....(işin sağlık boyutunu atlıyorum çünkü isteğin bu yönde):nazar: ben hiçbirşey yemesem bile veremem yani :2:

Evet yaşımdan dolayı mı bilemem çabuk kilo veriyorum ama işte şimdi iradeyi bulamıyorum kendimde. Yaz başı o kadar diyet yaptım 60'a düştüm şimdi kendime o kadar kızıyorum ki 64 olduğum için. Belki burda olursa yapabilirim sonuçta çok değil 14 güncük ama işte insan evladı böyleyiz. :KK43:

birbirine destek olup çok iyi kilo verebilenler var sitede onlarla beraber üstesinden gelebilirsin.. madem rahat veriyorsun sıkıntı etme bence:KK71: şimdiden kolay gelsin diyorum :KK9:

mutlaka gelir birileri :KK34: bende istiyorum ama klasik erteleme sürecindeyim şu an..şu ramazan bi geçsinn:KK52::KK52::KK52:

Bu sefer erteleyemem o kadar çok erteledim ki. :KK43:

ramazanda gerçekten zor oluyor ben o kdr dikkat etmeye çalışıyorum burda topiclere katılıyorum.60 kiloydum hedef 52 vere vere 3 haftada 1.5 kilo verdim ya.. o yüzden fazla sıkmıcam kendimi son bi hafta ramazandan sonra yüklenicem bayağı..
senin yazdığın menülergüzel genelde klasik menüler zaten.bi topic var muzaffer kuşhanla 2 haftada kilo ver topiği.o menüyüde okudum o daha hızlı kilo vermeni sağlayabilir senin menünden.bi bak istersen.. bu yolda başarılar inşallah hedef kilolarımıza ulaşırız :)

X