Onun hakkında

Ben öğretmen değilim yok. Ama zahmet olmazsa aşağıda bir arkadaşa açıkladım okuyabilir misiniz? Çünkü iyi ifade edemedim sanırım zaman konusunda yanlış anlaşılmalar oluyor.

Farklı şehirlerde olduğumuz için belli bir zaman geçirmek istedik önce. Hani her şey sırasıyla olsun dedik. Baktık gerçekten de o yolda ilerliyor. Taciz boyutuna vardırmadan elinden gelen her şeyi yaptı. Uzakta olduğumuz için maalesef bu kadar oldu. Çabaladı çok bu konuda. Düşünceleriniz benim için önemli ben de ona göre davranacağım farklı fikirlere ihtiyacım vardı.

okudum mesajlarinizi.

simdi ben yerinizde olsam icimde kalacagina soyleyeyim derim ve arkadasinizin onerisini uygularim.

Ama size bunu yapin diyemiyorum, cunku disaridan bakan biri olarak bana sanki olumsuz cevaba hazir olmalisiniz gibi gorundu tablo. Yine de bilemeyiz tabi ki. Siz olumsuza da raziyim, yine de konusucam diyorsaniz bence yapin bunu.

Farkli sehirlerde olsaniz da, bilemedim ya, iletisim ulasim caginda bana bu sekilde iliskiler cok enteresan geliyor. Ben uzun mesafe iliskisi yasadim, hem de yillarca, aramizda 8 saat vardi ve ayda bir gorusurduk, hemi de ogrenci halimizle, yani cepte 5 kurus yok, otobus parasini ayda bir anca topluyoruz oyle zamanlar. Isi gucu yerinde insanlar neden mesajla/telefonla bir iliski yuruturler ki. Benim verdigim cevap ya duygulari o denli yogun degil, ya da hayatlari cok karmasik ve sevgilisiniz o hayata dahil edemiyor (aslinda kibar yazmak istedim ama direk de aklima geleni diyim, demek ki kendi sehrinde bir baska iliskisi var :KK43: )

Tamam ben de onu diyorum.
Kalkıp gelebilirdi,kendini açıklayabilirdi,taciz etmeden de sevdiğini ikna etmenin bir çok yolu var.
Kimbilir belki de o zamanlar sizin duygularınız yoğun değildi,adam da bunu hissetti,uzaklaştı bu da olabilir.
Şimdi neden açılmak istediniz ki?
Aklınıza nereden geldi yani?
Gelmek istedi ama ben dedim erteleyelim şu durumda. Bu konu patlak verince korktum geri çektim. Duygularım hiçbir zaman değişmedi ama bu konunun üzerine başka sıkıntılar da yüklendi benim tarafta. Kızgınlıkla söylediğim bir şeyin üzerine konuşmayı kestik numaraları silmedik ama. O benden bekledi ben ondan bekledim de diyebiliriz. Ben de kendime kızıyorum keşke daha erken davransaydım. Hayat bunlar için çok kısa. Aklımdan hiçbir zaman çıkmadı.

okudum mesajlarinizi.

simdi ben yerinizde olsam icimde kalacagina soyleyeyim derim ve arkadasinizin onerisini uygularim.

Ama size bunu yapin diyemiyorum, cunku disaridan bakan biri olarak bana sanki olumsuz cevaba hazir olmalisiniz gibi gorundu tablo. Yine de bilemeyiz tabi ki. Siz olumsuza da raziyim, yine de konusucam diyorsaniz bence yapin bunu.

Farkli sehirlerde olsaniz da, bilemedim ya, iletisim ulasim caginda bana bu sekilde iliskiler cok enteresan geliyor. Ben uzun mesafe iliskisi yasadim, hem de yillarca, aramizda 8 saat vardi ve ayda bir gorusurduk, hemi de ogrenci halimizle, yani cepte 5 kurus yok, otobus parasini ayda bir anca topluyoruz oyle zamanlar. Isi gucu yerinde insanlar neden mesajla/telefonla bir iliski yuruturler ki. Benim verdigim cevap ya duygulari o denli yogun degil, ya da hayatlari cok karmasik ve sevgilisiniz o hayata dahil edemiyor (aslinda kibar yazmak istedim ama direk de aklima geleni diyim, demek ki kendi sehrinde bir baska iliskisi var :KK43: )
Anlıyorum sizi uzun uzun yazmışsınız çok teşekkürler. Benim pek yaptığım bir şey değil bu onun da öyle. İstisna benim için.mÖnce bir şeyler otursun sonra buluşalım dedik zamanla. Çünkü hemen birine güvenmek olmuyor böyle bir zamanda. Ben hatta sizin aksinize çok sıkıydım yalan değil.

Gelmek istedi ama ben dedim erteleyelim şu durumda. Bu konu patlak verince korktum geri çektim. Duygularım hiçbir zaman değişmedi ama bu konunun üzerine başka sıkıntılar da yüklendi benim tarafta. Kızgınlıkla söylediğim bir şeyin üzerine konuşmayı kestik numaraları silmedik ama. O benden bekledi ben ondan bekledim de diyebiliriz. Ben de kendime kızıyorum keşke daha erken davransaydım. Hayat bunlar için çok kısa. Aklımdan hiçbir zaman çıkmadı.
Gelmek istedi.
Erteleyelim dediniz.
O da kabul etti.

Bilmiyorum bana çok tuhaf geliyor hala.
Sizin de bu kadar aklınıza yer etmesi de normal değil bence.
Tabii aynen onun da öyle.

Kim niye tanımadığı,hiç karşılaşmadığı birini beklesin ki?
Ben mi çok duygusuzum ayol?
Gençliğimde sağlam çapkındım.
Net,reel takıldım hep yani.
Elimi tutmayan,saçımı okşamayan adamın adını bile hatırlamam.

Gelmek istedi.
Erteleyelim dediniz.
O da kabul etti.

Bilmiyorum bana çok tuhaf geliyor hala.
Sizin de bu kadar aklınıza yer etmesi de normal değil bence.
Tabii aynen onun da öyle.

Kim niye tanımadığı,hiç karşılaşmadığı birini beklesin ki?
Ben mi çok duygusuzum ayol?
Gençliğimde sağlam çapkındım.
Net,reel takıldım hep yani.
Elimi tutmayan,saçımı okşamayan adamın adını bile hatırlamam.
Güldürdünüz valla beni😄 ben ürkek biriyim tamamen karakterle ve yetişme tarzıyla alakalı. Evet yer etmesi çok tuhaf ben de tahmin etmezdim o da şaşkındı hep zaten 😄Erteleyelim kısmını size tam yazayım bir şeyleri düzeltmeme izin ver birbirimizi kaybetmeyelim dedi ama ben işte bende bitiyordu her şey. Gelme dedim. Yüzeysel değildi hiçbir şey tam tersiydi. Uzaktaydık ama aynı anda ikisi nasıl oldu derseniz vallahi hiç anlamadım ama rüya gibiydi çok enteresan.

Anlıyorum sizi uzun uzun yazmışsınız çok teşekkürler. Benim pek yaptığım bir şey değil bu onun da öyle. İstisna benim için.mÖnce bir şeyler otursun sonra buluşalım dedik zamanla. Çünkü hemen birine güvenmek olmuyor böyle bir zamanda. Ben hatta sizin aksinize çok sıkıydım yalan değil.

o zaman soyle dusunuyorum,

eger ki hic yuzyuze gorusmedi iseniz ismini farkli soylemesi falan normal, neticede siz ona guvenemiyorsaniz o da size guvenemez, karsilikli.

Bence arayip konusacaksaniz da bunlari da dusunun, yani 2 yil sonra ciddi bir teklifle gitmeniz lazim,
2 yil once boyle yaptik ama basaramadik,
simdi istersen bir de soyle deneyelim birbirimizi tanimayi diye teklif edebilirsiniz.
Guvensizliginizi unutup biraz risk almaniz gerekir tabi ki, yani adam pozitif cevap verse bile, yine de bu sefer farkli sonuc almak icin gidisati degistirmek icap eder, gercekten yapabilecek misiniz?

Ciddi guven sorunu olan biriyseniz belki de kendi sehrinizde, aile/arkadas vasitasi ile tanisacaginiz birisi sizin icin daha uygun da olabilir.

o zaman soyle dusunuyorum,

eger ki hic yuzyuze gorusmedi iseniz ismini farkli soylemesi falan normal, neticede siz ona guvenemiyorsaniz o da size guvenemez, karsilikli.

Bence arayip konusacaksaniz da bunlari da dusunun, yani 2 yil sonra ciddi bir teklifle gitmeniz lazim,
2 yil once boyle yaptik ama basaramadik,
simdi istersen bir de soyle deneyelim birbirimizi tanimayi diye teklif edebilirsiniz.
Guvensizliginizi unutup biraz risk almaniz gerekir tabi ki, yani adam pozitif cevap verse bile, yine de bu sefer farkli sonuc almak icin gidisati degistirmek icap eder, gercekten yapabilecek misiniz?

Ciddi guven sorunu olan biriyseniz belki de kendi sehrinizde, aile/arkadas vasitasi ile tanisacaginiz birisi sizin icin daha uygun da olabilir.
Evet güven konusunda haklısınız ama onun söyleme nedeni başkaymış. İsterseniz özelden açıklayabilirim. Bu sene ağustos ayına kadar beni ima ederek bir şeyler koyuyordu whatsapp'ta. Ben de öğrendiğimde büyük tepki verdim başka bilmediğim ne var diye çünkü ertesi gün başka isimle hitap etmek çok tuhaftı. Artık her şeyi öğrendin gizlim saklım kalmadı ne öğrenmek istiyorsan hazırım şüphelerin gitsin dedi ve haklıydı da. Ben yapmadım işte onu. Hani yaşlar da küçük değil bu çocuk oyuncağı da değil bir karar vermek gerekiyordu ben fazla tepki gösterdim kestirip attım. Hayatta en büyük eleştirilerimi hep kendime yapmışımdır zaten. Tamamen tesadüf eseri oldu tanışmamız. Doğru belki çevremde birilerine şans verebilirdim ama bende öyle bir etki yarattı sanırım ki uzaktan böyle birini etkilemek kolay değil.

Evet bildiniz 🤗. Kendi çok yaptı Allah var benden çok uğraştı ama kısmet. Zaten ben de o zamanların hatrına düşündüm böyle bir şey.
Değişik hareketler ama ben olsam tekrar aramam gerek olduğunu düşünmüyorum

Güldürdünüz valla beni😄 ben ürkek biriyim tamamen karakterle ve yetişme tarzıyla alakalı. Evet yer etmesi çok tuhaf ben de tahmin etmezdim o da şaşkındı hep zaten 😄Erteleyelim kısmını size tam yazayım bir şeyleri düzeltmeme izin ver birbirimizi kaybetmeyelim dedi ama ben işte bende bitiyordu her şey. Gelme dedim. Yüzeysel değildi hiçbir şey tam tersiydi. Uzaktaydık ama aynı anda ikisi nasıl oldu derseniz vallahi hiç anlamadım ama rüya gibiydi çok enteresan.
Hep gülün inşallah.

Tabii herkesin karakteri farklı.
Ben hiç dokunmadığım bir adama rüya gibi diyemem mesela.
Aksine gelsin hatta sık sık gelsin isterim.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Hep gülün inşallah.

Tabii herkesin karakteri farklı.
Ben hiç dokunmadığım bir adama rüya gibi diyemem mesela.
Aksine gelsin hatta sık sık gelsin isterim.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.
Doğrudur. Ben de kendime dışarıdan birinin gözüyle baksam aynı şekilde düşünürdüm. Zaten tam oluşmayan güvenin sarsılması ve biraz da endişe engel oldu buna. Çok teşekkürler güzel insan 💜 Her şey gönlünüzce olsun.

Doğrudur. Ben de kendime dışarıdan birinin gözüyle baksam aynı şekilde düşünürdüm. Zaten tam oluşmayan güvenin sarsılması ve biraz da endişe engel oldu buna. Çok teşekkürler güzel insan 💜 Her şey gönlünüzce olsun.
Amin inşallah.
Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

vereceği cevaplardan dolayı pişman olabilirsiniz.
takılı kalmayın , hayata deva edin

X