Op Dr Abdülkadir Göksel burun estetiği hasta yorumları

ecemali

ecemali
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2012
2.170
100
49
Sevgili Arkadaşlar,

Ben yaklaşık bir sene, önce Dr Göksel Bey e burun estetiği ameliyatı oldum.Aslında bu revizyon ameliyatı oldu çünkü ilk başka bir doktora olmuştum.Burnumda hem estetik açıdan sıkıntı vardı.Hem de deviasyon vardı.İlk doktor deviasyonu almamış kendisi plastik cerrahtı.Estetik açıdan da beni tatmin etmeyen bir görüntü olmuştu.Burnumda 3 ayda çökme başlayınca gövde kısmında ben aldığım referanslar doğrultusunda kendisiyle görüşmeye gittim.Ve ikinci operasyonumu oldum.Sonuçtn gayet memnunum hem nefes almamda bir sıkıntı yok hem de görüntüden çok memnunum.
Hala kontrollerim devam etmektedir.

ben kadınlar klübüne yeni üye oldum ve burun estetiği olduğumiçin özellikle burun estetiği paltformundaki yorumları yaptırdıkları doktorlarların burunlarını inceledim.İsim vermeyeceğim ancak bazı doktorlar herkese aynı burun yapmış,her yüz tipine ama,
bu nasıl mümkün oluyor?
herkesin mi yüz şekli aynı?
kalkık burun,kavisli gövde ,
ve hep yeni yapılmış
ben bu arkadaşların 6.aydan sonraki burunlarını merak ediyorum
elbette herkesin memnun olmasını dilerim
çünkü zahmetli birşey ameliyat olmak,
ama burunlar hep aynı,
doktor ,kendini zorlamamış,
aynı tip burnu herkese yapmış:)

tam 1 ay sonra burun estetiği olalı 1 sene olacak,ve sonuçtan memnunum çok şükür,burnum benle o kadar bütünleşti ki görenler ,yeni burnumu bana çok yakıştırıyorlar,
teşekkürler abdülkadir göksel bey:)

dün Göksel bey e 1 .yaşına giren burnum için ziyarete gittim.Herşey yolunda ,ben ve burnum doktorumuzun alakasından çok memnunuz:)

Ayna elime geçti zaten hiç eksik olmuyor ki. Sağdan soldan şöle bakarım bol bol resim çekerim.Mart 2013 de doktorum Dr. Abdülkadir Göksel bey sayesinde tabii ki. Revizyon burun ameliyatımdan sonra daha bir güzelim ben.Daha bir güzel gülüyorum mutluyum.Çok doğal ama bir o kadar da şık bir burnum var.

Ameliyat olmayı düşünenlere rahatlıkla tavsiye ederim.Öncelikle doktorumuza güvenerek o masaya yatmalıyız.Muayene için gittiğinizde ilk tanışmanızda doğru yerde olduğunuzu emin olmalısınız.Ben hiç tereddüt etmedim. Vee sonuç mutluluk tabii ki.

Dr. Abdülkadir Göksel Beye bir kez daha teşekkür ediyorum.

Burnumdaki şişler yavaş yavaş inmeye başladı.Dr Abdülkadir Göksel bey sayesinde.Revizyon burnumla mutluluk devam ediyor :))

Burnumdaki şişler yavaş yavaş inmeye başladı.Dr Abdülkadir Göksel bey sayesinde.Revizyon burnumla mutluluk devam ediyor :))

Geçmiş olsun fulya. şişliklerin iyice inmiştir :) mutlu olman ne güzel. gerçi Göksel beyin hastası olup, mutlu olmayan görmedim ben açıkçası. bilirsin ki insanlar memnuniyetlerini şikayetlerinden daha az dile getirirler. Açıkçası hiçbir şikayet görmediğimize göre herkesin sonucu mükemmel.

ben kadınlar klübüne yeni üye oldum ve burun estetiği olduğumiçin özellikle burun estetiği paltformundaki yorumları yaptırdıkları doktorlarların burunlarını inceledim.İsim vermeyeceğim ancak bazı doktorlar herkese aynı burun yapmış,her yüz tipine ama,
bu nasıl mümkün oluyor?
herkesin mi yüz şekli aynı?
kalkık burun,kavisli gövde ,
ve hep yeni yapılmış
ben bu arkadaşların 6.aydan sonraki burunlarını merak ediyorum
elbette herkesin memnun olmasını dilerim
çünkü zahmetli birşey ameliyat olmak,
ama burunlar hep aynı,
doktor ,kendini zorlamamış,
aynı tip burnu herkese yapmış:)

kimmis o doktor ismini verinde herkes bilsin :-D

tam 1 ay sonra burun estetiği olalı 1 sene olacak,ve sonuçtan memnunum çok şükür,burnum benle o kadar bütünleşti ki görenler ,yeni burnumu bana çok yakıştırıyorlar,
teşekkürler abdülkadir göksel bey:)

Bende Mehmet Ketene'de ameliyat oldum arkadaslarim daha yumusak yuz hattina sahip oldugumu soyluyolar, eski burnumdan cok daha guzel oldugunu herkes farketti. Herkese tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar benim burnumda da eğrilik vardı önceden pek belli olmuyordu. İçerde bir tarafta kemik çıkıntısı bir tarafta da et vardı; başka bir doktorda bunları sağlık amaçlı yaptırınca eğrilik daha da arttı. Şimdi anadolu yakasında iyi bir doktor arıyorum.Göksel beyde süreç nasıl oluyor revizyon ameliyatı ne kadara mal olur bilen arkadaşlar varsa yazsın lütfen. Derdim para da değil aslında yeter ki düzgün olsun. eğriliğe çözüm istiyorum:emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar benim burnumda da eğrilik vardı önceden pek belli olmuyordu. İçerde bir tarafta kemik çıkıntısı bir tarafta da et vardı; başka bir doktorda bunları sağlık amaçlı yaptırınca eğrilik daha da arttı. Şimdi anadolu yakasında iyi bir doktor arıyorum.Göksel beyde süreç nasıl oluyor revizyon ameliyatı ne kadara mal olur bilen arkadaşlar varsa yazsın lütfen. Derdim para da değil aslında yeter ki düzgün olsun. eğriliğe çözüm istiyorum:emir_bebek:

Canım

Göksel beyin yeri Bağdat caddesinde. Süreç ile ilgili neyi merak ediyorsun?
Öncelikle muayene için randevu al. Kendisi sana muayenede tasarım yapıyor. Orada yapılacak işlemi sırasıyla anlatıyor. Ben kendisine ilk ameliyat olanlardanım. Burun, deviasyon ve cene estetiği yaptırdım. 2 yıl oldu. Çok memnunum. Tutarını kliniği arayıp öğrenebilirsin. Seni yanlış bilgilendirmek istemem. Ama en son galiba 9000 TL idi.

Ayna elime geçti zaten hiç eksik olmuyor ki. Sağdan soldan şöle bakarım bol bol resim çekerim.Mart 2013 de doktorum Dr. Abdülkadir Göksel bey sayesinde tabii ki. Revizyon burun ameliyatımdan sonra daha bir güzelim ben.Daha bir güzel gülüyorum mutluyum.Çok doğal ama bir o kadar da şık bir burnum var.

Ameliyat olmayı düşünenlere rahatlıkla tavsiye ederim.Öncelikle doktorumuza güvenerek o masaya yatmalıyız.Muayene için gittiğinizde ilk tanışmanızda doğru yerde olduğunuzu emin olmalısınız.Ben hiç tereddüt etmedim. Vee sonuç mutluluk tabii ki.

Dr. Abdülkadir Göksel Beye bir kez daha teşekkür ediyorum.

Geçmiş olsun canım. Göksel beye ameliyat olukta mutsuz olan hasta görmedim ki ben zaten. Doğal ve güzel burunlar yaratıp güzelliğimize güzellik katıyor kendisi. Gerçekten iyi ki var :))

Canım

Göksel beyin yeri Bağdat caddesinde. Süreç ile ilgili neyi merak ediyorsun?
Öncelikle muayene için randevu al. Kendisi sana muayenede tasarım yapıyor. Orada yapılacak işlemi sırasıyla anlatıyor. Ben kendisine ilk ameliyat olanlardanım. Burun, deviasyon ve cene estetiği yaptırdım. 2 yıl oldu. Çok memnunum. Tutarını kliniği arayıp öğrenebilirsin. Seni yanlış bilgilendirmek istemem. Ama en son galiba 9000 TL idi.

Teşekkürler canım. merak ettiklerimi yazmışsın zaten. Ben de kafamdaki 1-2 doktordan randevu alıp beğendiğime olmayı düşünüyorum; ama ameliyattan da korkuyorum açıkçası. :18:

Teşekkürler canım. merak ettiklerimi yazmışsın zaten. Ben de kafamdaki 1-2 doktordan randevu alıp beğendiğime olmayı düşünüyorum; ama ameliyattan da korkuyorum açıkçası. :18:

Ameliyatın korkulacak birşeyı gercekten yok. Sonraki 10 gün sabretmek gerekiyor. Ben doktorumu öneririm. Profilinden resimlerime bakarsan değişimi daha net görürsün :) Göksel beye muayene için gittiğinde yapacağı tasarımda daha net görürsün nasıl bir sonuç çıkacağını.

abdülkadir beyin muayene ücreti ne kadar acaba??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1102965 Eki Görüntüle 1102966 Eki Görüntüle 1102967

Sevgili Kadınlar , bir Dr. Göksel sanatı da benim burnum =)

Ameliyatın 1. ayını tamamlamam üzerine hayatımda çekmediğim kadar fotoğraf çekmiş bir taze burunlu olarak sizlerle görüntüleri paylaşıyorum :) Resimler 1. hafta , 10. gün ve 20. günlere aittir. Özellikle benim gibi beyaz ten olup, parmak dokununca mosmor olan cilt yapısındaki arkadaşlarım müjde diyorum. Öyle şişti, morluktu, ağrıymış, sancıymış, ilk bir hafta zormuş, çekilmezmiş fasa fiso bunların hepsini bir kenara bırakıyorsunuz diyorum :)
Yaklaşık 6-7 sene düşünmüş ve Rino İstanbul'da geçirdiğim yarım saat üzerine ameliyat tarihi belirlemiş bir yeni burun olarak her şeyin başı kesinlikle doğru doktor ve o kusursuz burunları da Dr. Göksel yaratır diyorum.

İlk günden itibaren bayıla bayıla baktığım canım burnumun 3. 6. ayı ve 1 sene sonrasını sabırsızlıkla bekliyorum ve mutlaka buradan da paylaşıyor olacağım.

Göksel Bey ile sağlıklı ve sanat dolu burunlara kavuşacak herkese mutlu günlerde mutlu burunlar dilerim =))))

merhaba ben de göksel beyden randevu aldım revizyon için görüşmeye gidicem müthiş korkuyorum revizyondan çünkü ilk ameliyatımda yaşadığım sorunlar beni hayattan soğuttu revizyon olmam şart çok çok çok mutsuzum ilk ameliyatımda araştırma yapmıştım ama çok değil ilk görüştüğüm doktora alel acele ameliyat olmuştum:KK43: tekrar bu hatayı yapamam yaparsam zaten nasıl yaşamımı devam ettririm bilmiyorum:KK43:

Kucuklukten beri ne sorunumu yazsam Google'a ilk kadinlar kulubu cikardi karsima. Ben bu site sayesinde Doktorum Abdulkadir Goksel'i tanidim. Birsuru baska doktoru inceleyip, onda karar kildim. Bunda onun muthis enerjisi, guler yuzu, tanistigimizdan 2 dakika sonra bile olsa sanki uzun zamandir tanisiyormusuz gibi yakinlik hissetmemin yaninda, yaptigi burunlarin orijinalligi etkili oldu. Abdulkadir Goksel'in hastalarina bakarsaniz hepsinin ayri bir burnu oldugunu gorursunuz. Zaten sanat da bu degil mi? Burun estetigi sanatci bir ruh gerektiriyor. Ama etrafta sanattan anlamayan cok doktor var maalesef. Umarim siz de benim gibi Goksel bey'i tanima sansina erisirsiniz. Daha ameliyat olali 4 ay bile olmadi. Kendisine icimden tesekkur etmedigim bir gun bile yok.

Burun estetiği ile ilk 2008 yılında tanıştım. Kıkırdağı yamulmuş ve bu yüzden hem burnumun yanulmasına hemde nefessiz zor günler geçirmeme sebep olan bir burnum vardı. İlk ameliyatımı iki doktor yaptı biri kbb biri estetik sağolsunlar olayı ters anlayıp burnumun üstündeki yamulan kıkırdağı düzeltmek yerine ne var ne yok almışlar O kadarda zor iyileştimki ikinci için 2014 ü bekledim. Bu sefer bir estetik cerrahı şuandan kötü olmaz korkma diye revizyona aldı 8 saat sürdü sonuç hüsran kelimesi bile az kalır. İnsan içine çıkmaya moralim yok aynaya bakamıyorum. Gel zaman git zaman her ay bir doktorla görüşmeye başladım. Yok edendim bi daha ameliyat gerekebilir yok yamukluk düzelmez yok biz hasta doktor ilişkisi salayamadık tırı vırı şeyler. Göksel beye bir gittim ya ben sanki 40 yıllık ahbabıyım. Nasıl sevecen nasıl tatlı. En öenmlisi sonunda beni dinleyen bir soktor ve egosuz ama kendinden emin güven saçıyor. Direk aldım ameliyat tarihini. Ve şuan 22. Gününde doktorunu burnunu ve sayesinde tanıdığı insanları çok seven özgüveni kat kat artmış bir bayanım. İyiki göksel beyin hastasıyım. Umarım herkes benim gibi şanalı olur göksel beyle karşılaşır :)

X