Op.Dr.Burcu Akdağ Özkök - Labioplasti

Ayse9542

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2022
1
1
34
Gectigimiz gunlerde, Op.Dr.Burcu Akdağ Özkök, labioplasti operasyonumu yapti. Korkularima ragmen hayat kalitemi arttirmak icin bu operasyona ihtiyacim vardi ve Burcu Hanim surecin basindan sonuna kadar bana destek oldu. Cok tatli ve yardimci bir ekibi de var ayni zamanda kendisinin. Hem cok basarili bir sekilde sureci yurutuyorlar hem de tum sorularinizda bikmadan destek oluyorlar. Kendim adina aldigim en iyi kararlardan biriydi. Burcu Hanim'i da genital estetik alaninda en iyilerden biri olarak oneriyorum.

Gectigimiz gunlerde, Op.Dr.Burcu Akdağ Özkök, labioplasti operasyonumu yapti. Korkularima ragmen hayat kalitemi arttirmak icin bu operasyona ihtiyacim vardi ve Burcu Hanim surecin basindan sonuna kadar bana destek oldu. Cok tatli ve yardimci bir ekibi de var ayni zamanda kendisinin. Hem cok basarili bir sekilde sureci yurutuyorlar hem de tum sorularinizda bikmadan destek oluyorlar. Kendim adina aldigim en iyi kararlardan biriydi. Burcu Hanim'i da genital estetik alaninda en iyilerden biri olarak oneriyorum.
Merhaba ne kadar ücret ödediğiniz hakkında bilgi verir misiniz lütfen bende ne zamandır gitmek istiyordum ? 🙏🏻

Doktorum Burcu Akdağ Özkök alanında uzmandır,güleryüzüyle sıcaklığı ve sempatisiyle iyiki dediğim kişidir.Ben biraz korktuğum için ilk ablamla başladık vajina daraltma ve dış dudak estetiğimize.Hastanede refakatçiydim ablama.Çok şükür herşey mükemmeldi.Güleryüzlü doktorumuz ve Ezgi hemşiremizle evimizde gibiydik.Bir gece kaldıktan sonra eve geldik.Pansuman ve buz kompresleri ,antibiyotikler ile sanki ameliyat olmamış gibi rahattı canım ablam.Bir hafta sonra Almanya'ya yolcu edince koşa koşa doktoruma gidip bende oldum seve seve aynı ameliyatları.Şu an 1haftam doldu bile.Tüm korku ,beğenmeme ,doğum ve dikiş izlerim yok olduğu gibi yeniden doğmuş gibiyim.Çok araştırdım çok randevu almıştım başka doktorlardan ama altıncı hissimi dinleyip Burcu doktorumuza gittik ilk ve doğru yerdeydik hissettik gidince.İyiki Burcu hanımı ve tatlı Ezgi hemşireyle tanıştık,şükürler olsun.Korkmadan içiniz rahat mayeneye gidin ,anlayacaksınız neyi kastettiğimi🥰🤲😇💖💖🎉🎉

Ben de orgazm sorunu kronikleşen enfeksiyon ve büyük labiolardan muzdariptim. Estetik görüntüden ziyade sık enfeksiyonu önleme ve orgazmın kolaylaşmasına odaklanmıştım. Ayrıntılı bi ön görüşmeden sonra randevu alıp burcu hanıma labioplasti oldum. Ayrıca lazer ve prp de yaptırdım. Sürecin riski ve zahmeti başta korkutucu olsa da uzman ellerde emniyette hissediyorsunuz. Doktorum ve Hemşiresi Ezgi hanım ilgi alakalarıyla tüm kaygılarınızı alıyor. Operasyon lokal anesteziyle iki saat sürdü. Sohbet muhabbet derken keyifli geçti. mükemmeliyetçi bir yapısı var çok ayrıntılı çok ince çalıştı. operasyondan sonra dinlendim ve eve döndüm. Konforlu bir iyileşme süreci geçirdim. İyi ki olmuşum. Çok dert etmediğim halde görüntüye de bayıldım. Sadece görüntü için bile yaptırırmışım. Gözüm kapalı tavsiye ederim.

X