Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,

deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum..Çoğu insan araştrma sürecinde yazılarını yazıyor yaptırdıktan sonra siteden kopuyor. Ben mümkün olduğunca sizlere bu konuda yardımcı olmakistiyorum...Ben Coşun Levent Taşçı ile anlaştım. Benim bel ve karın bölgemden problemim vardı ancak yağanma yoğun olduğu için ve max. 2lt yağ alabilecekleri için iki bölgeyi ayrı ayrı yaptırmam gerekti.Bel bölgemden 2 lt yağ alındı ve ücret olarak 4000tl ödedim.(Daha az yağlı olanlar için ücret azalabiliyormuş bunuda sordum ilgilenen arkadaşlar için)

Belimden yaptıralı 3 gün oldu..ilk gün; S.plast a gittim. kan aldılar..Çoşkun bey gelip resimlerimi çekti... Sonra hemsireler damar youlndan sakinleştirici yaptı..Bölece merkeze girdikten sonra,1 saat sonra ameliyata girdim. Ameliyathanede sedasyon yöntemi le anestezi uygulandı.Bitime yakın uyandım beni bandajlarlarken söyledikleri gibi yoğun bir titreme hissettim. Odaya aldılar. üstümü örttüler üşümem geçince çay çörek ikram ettiler onları yedim.1 saat sonra da tek başıma taksiye atlayıp evime geldim. o gün ilaçların etkisiyle pek birşey hissetmedim. hatta dedimki insanlar ne kadar abartabiliyorlar :)) ilk gece tek sıkıntınız korseniz oluyor ve uyuyamıyorsunuz.. Çünkü korsenin altında sızıntılara karşı kompresler olduğu için bayağı kalın oluyor. (bu arada sızıntılar kan değil işlem için vucut içine verilen renkli sıvı) ve benden hiç sızıntı olmadı..
Ertesi gün ilaçların etkisi geçince biraz sıkıntılı oldu. Coşkun bey kas agrısı gibi hisseeceksin demişti. Ama söylemeliyimki şiddetli bir kas ağrısı hissediyorsun. Hatta evde yalnız olsam ağlayabilirdim sanırım ve de kendime nasıl yaptırdım die çok kızdım. Ağrı kesiciler vs o günü atlattım. ama vucudum okadar yorgun düşmüşki o gece rahatlıkla uyuyabildim. Ertesi gün kalktığımda daha iyi hissediyordum. aslında 3. günden sonra bandajlar alınmlaıydı ancak işe dönmem gerektiği için benmikleri erken aldılar. Coşkun bey bandajlarımı açtı ama o bele inanamadım arkadaşlar. Benim kütük gibi belim gitmiş kıvrımlı birşey ortaya çıkmış. Inanılmazdı.. O anda tüm acıyı unutuosunuz ve iyiki yapmışım diyorsunuz.. resimlerimi çekti. ilk resimlerimle yeni resimler arasında dünya kadar fark var :) ki düşünün bu adaha ödemlerimin inmemiş hali. 20 gün boyunca daha küçükçe bir korse giyeceğim. Su anda ödemlerimden kaynaklanan hafif dalgalanmalar var.ama ödemlerin geçince onlarda gececek :) Üzerimde her zaman giydiğim bir gömleğim vardı.. Bandajlı hali bile artık bol geliodu düşünsenize :))
Eve gidince bandajı açıp kendimi inceledim.İki tane ,belimin alt kısımlarında iki tane de üst kısımlarında olmak üzere toplamda 4 dikiş yerim var ama dikişler çok küçük.. onlar düşünce haber vereceğim sizlerle...
Bugün işteyim. Bazı hareketleri yapmak zorluyor ama inanın değermiş..umarım kısa zamanda iyice toparlanırım. sıra göbişe geldi çünkü:)
Sorularnız varsa elimden geldiğince cevalayacağım.
sevgiler :))

Canım operasyonu sen yeni mi geçirdin? ben de randevu aldım gideceğim ama çok tedirginim. Sana 4000tl cok guzel fşyat vermiş. 5000usd gibi fiyatlar dönüyor arkadaşlar bu fark neden kaynaklı acama? Neden herkese farklı fiyat veriliyor? ben dun Alper Tuncel ile görüştüm. Kendisi de bana 4000tl fiyat verdi ama Levent bey daha güvenilir geliyor. Bu konuda daha deneyimli olduğunu dşünüyorum. Ama çok uçuk fiyatlar neden dolayı? Ben mesela zayıf bile sayılırım. 175 boyum var 55 kiloyum ama iç bacak bölgemde ilginç şekilde yağlanma var. Tek seanslık bir işlemle çözülecek bir durum. Ama 5000usd karşılayabileceğim bi rakam değil kesinlikle. Levent bey ücret konusunda ne kadar yardımcı oluyor bilgilendirebilir misiniz?

anika canım bir de morlukların ve şişliklerin durumu ve iyileşme süresi nasıl gidiyor? deliklerin izleri kolay geçiyor muymuş?

Canım, bana 5000usd fiyatı Hüseyin bey verdi. Tahmin edebilirsin sanırım niye verdiğini...
Ben Levent Taşçıya oldum. ona olanlar ztn hep fix 4000tl ye oluyorlar.
Düşün bak bu iki insan aynı merkezde beraber çalışıyorlar. Bence diğer şahısın tavrı hiç etik değil!!!
Levent beyi git gör gerçekten çok düzgün bir insan..ben 3. kişi olarak kendisiyle görüştüm ve bana güven verdi ona yaptırdım..
3. gün iş başı yaptım gayet rahat geçti ama akşam yorgun düşmüşüm eve gidip uyuyakaldım. gece uykularım daha iyi oldu. korseniz olduğu için rahat edemiyorsunuz pek uyurken çünkü. 4. ve 5. günlerde geçti. benim çok fazla morluğum yoktu. Bir tek kanüllerin sokulduğu 4 noktada vardı ve belimde iki küçük morluk..onlar henüz geçmedi.. benim cildim ztn bu konuda hassas morluklarım yaralarım geç gecer. dikişler 5. gün düşer demişlerdi ancak henüz düşmedi.. onlar düşünce bilgi vereceğim.
ancak arkadaşım hala verilen sedasyonun etkisini atamadığımı söylüyor.ruh gibi görünüyormuşum uyuşuk fln.bilemiyorum :KK43:

arkadaşlar bgn 1 hafta oldu. 4 dikişimden ikisi düştü biride düşmek üzere.. morluklarım azaldı yalnız bel bölgem belki iyileşme süreci etkisi belkide korseden ötürü oldukça kaşııyor.
Bence ihtiyacı olan herkes yaptırmalı.. tek sıkıntım op. sonraki gündü ve bitek o gün pişman oldum. oda geçti gtti.. şimdi çok mutluyum..hafif bel bölgemde dokununca uyuşukluyk devam ediyor ödemlerin etikisyle ama kasıntılar iyileştiğimin göstergesi bence kesinlikle..önümüzeki hafta daha da iyi olacak eminim :)

Diger topikte de yazmistim sanirim fiyatlari biz yukselttiriyoruz. burada okuyup okuyup ne desem mecburlar diyorlardir. 1 yil oncesine kadar 2 bolge icin 4 bin alan dr, simdi tek bogeye 7 milyon istedi. daha dogrusu sekreteriyle konustum. kendisi bile tenezzul etmedi. cok icime sinmisti dr ama bu parayi biz de zor kazaniyoruz. nasil yaptiricam bilmiyorum. ustelik benim tek bolge de degil bir suru anacim...

bence git kendisiyle konuş..sekreterler çok motomot konuşan insanlar pek güvenilir değiller..
birini okumuştum burda pazarlık falan yapmıştı. ben yapmaya çalıştımmı?çok yüzeysel konuştum bişey yapamadım..ama ikinci de kesinlikle yaptıracağım.
hatta birisi peşinde %10 indirim yaptılar bana demişti forumda..

uygulama yaptıranlar yardımlarınız rica ediyorum
bn yaptıralı 1 hafta oldu.dikişler düştü ancak az olan morluklarım hala geçmedi..ne zman geçiyor.. dikişlerin düştüğü yerlerde küçük kabuklar onlar ortlama ne zaman geçer..
bir de tabi uygulama alanındaki uyuşukluğunuz ne zaman geçti..

canim ben Istanbulda degilim. kismetse haziranda annemin yanina gelince gitmeyi planliyorum. fakat internetten ve telefonlarla surekli bir suru dr`dan bilgi topluyorum. benim bir suru bolgeye ve konulara islemlerim olacak. hem korkuyorum hem de ekonomik olarak zor olacak. esime daha diyemedim. para biriktirmeye calisiyorum...of yaa su haplar ciksa da yemek sorunu kalksa belki zayif olunur...

ben eşimden gizli yaptırdım :)
bir iki yerimde morluk kaldı..onlarda geçerse inşallah yırtacağım ama çok stresli bir dönem old benim için..
eşim böyle uygulamalara çok karşı çünkü..

canim ben Istanbulda degilim. kismetse haziranda annemin yanina gelince gitmeyi planliyorum. fakat internetten ve telefonlarla surekli bir suru dr`dan bilgi topluyorum. benim bir suru bolgeye ve konulara islemlerim olacak. hem korkuyorum hem de ekonomik olarak zor olacak. esime daha diyemedim. para biriktirmeye calisiyorum...of yaa su haplar ciksa da yemek sorunu kalksa belki zayif olunur...

morlukların ha geçmasi 1 ay nasıl saklanabilir ki bari carboksiterapiye başladım mezo hiç olmadı yolda düştüm dersiniz
ya degilse karanlıkte şey edersiniz yoksa yani haddime degil ;ama hiçbir erkek 1 ay karısını görmeden duramaz yani o acılar agrılar korse saklanılabilecek şeyler degil :nazar:

Valla ben de ailemden arkadaşlarımdan sevgilimden heskesten habersiz yaptırıcam :KK43: özellikle annemden korseyi ve morlukları nası gizlicem bilmiyorum çünkü çok dikkatlidir. Bi de ameliyatta tek başıma olmak çok zor olacak benim için sanırım ama napalım güzellik için katlanıcaz artık. Bu slimlipo yöntemi selülit tedavisinde de kullanılıyo mu kızlar? birde orantısız bir görüntü oluşmaz umarım yani bi yerden çok yağ alınır bi yerden biraz daha az olınırsa dalgalı ve orantısız b görüntü olur özellikle bacakta diye düşünüyorum. bu konularla ilgili levent bey bir bilgi verdi mi?

morlukların ha geçmasi 1 ay nasıl saklanabilir ki bari carboksiterapiye başladım mezo hiç olmadı yolda düştüm dersiniz
ya degilse karanlıkte şey edersiniz yoksa yani haddime degil ;ama hiçbir erkek 1 ay karısını görmeden duramaz yani o acılar agrılar korse saklanılabilecek şeyler degil :nazar:

daylight bu yaziyi bana yazmis olmana sasirdim. ben kocamdan sakliyorum demedim ki. henuz diyemedim dedim. illaki haberi olacak. gizli kapakli isler yapamam zaten. ama biraz daha zamani var hemen ogrenmesi gerekmiyor. gunu gelince ogrenecek. (tabiki operasyondan once).

yok canım onu sana değil bana yazmış.
ama uslup hatalı,gerçekten çok gereksiz bir basit olmuş "karanlıkta şey etmek" falan..
Herkesin kafası çalışıyordur heralde o yüzden minareyi çalan kılıfını hazırlar dedim..

anika sen de yeni uyesin sanirim mesaj sayin benimki gibi 100den az, bu yuzden ozel mesaj yazamiyoruz. ee nasil gorusebiliriz. ben seninle daha bir detay konusmak istiyorum...

anika sen de yeni uyesin sanirim mesaj sayin benimki gibi 100den az, bu yuzden ozel mesaj yazamiyoruz. ee nasil gorusebiliriz. ben seninle daha bir detay konusmak istiyorum...

evet canım bende yeniyim ve özel msj yollayamyorum.. sormak istediğin ne varsa cevaplamaya hazırım :)
Çünkü ben çok mutluyum ve imkanı olan herkesinde yaptırması için yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum..
Paramı toparlar roparlamaz karnıma da yaptıracağım :)
Bazıları şu şekilde yorumlarda bulunmuş: insanlar nasıl bu işlemi bu kadar kolay anlatabiliyor bizim canımız çok yandı vs diye.. inanın bana canı okadar tatlı bi insanım ki en küçük ağrıyı hastalığı uclarda yaşarım :) ama oraya gittim operasyonu oldum tek başıma çıktım 6taksiye atlayıp eve gittim bu kadar basitti. Sadece 2. gün doğrulamıyordum o zaman sıkıntı çektim ve pişmanlık hissettim ama akşama doğru oda geçti.3. gün gittim bandajlarımı aldılar.Inanılmaz bir değişmi vardı :) 4. gün iş başı yaptım :)
sanırım bazı bayanların uygulattığı yöntem farklı yada tamamen klasik lipo o yüzden çok sıkıntı çekiyolar.

şu anda hala korse takıorum perşembe gününden sonra takmayacağım..uyuşukluğum hala biraz devam ediyor..ama çok azaldı..yara izlerim geç geçer o yüzden küçük 4 adet yara izim var sanki sivilceyi yolarsınız ya o şekilde..
Şişliklerim biraz inince belimin kıvrımları da iyice ortaya çıkacak sırada göbiş var.

bu arada herkes çok inceldiğimi söylüor ve kimse operasyondan haberdar değil :KK66:

X