Op. Dr. Emrah Işıktekin' de Hem de Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Oldum

Zaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
504
1.170
Herkese merhabalar..

Kısa süre önce burnumu beğenmeyerek estetik gereksinimi duydum ve Hatay/Antakya Eğitim ve Araştırma hastanesi Op. Dr. Emrah Işıktekin'e başvurdum.Çekilen tomoğrafi vs. Neticesinde burnumda kırık ve eğri kaynama tespit etti. Burnum küçüktü ama işte huylanıp birden karar vermiştim.

Ne kadar araştırdın? Derseniz burdan ve internetten okuduklarım kadardı ve Op.Dr. Emrah Işıktekin hakkında hiç bir yazı bulamadım,serüvenim böyle başladı.. Birilerine ön fikir olsun diye ben yazmak istedim.

Odaya ilk girdigimde gencecik bir doktorla karşılaşıyorsunuz. Gözlerine baktığınızda mesleki açıdan nerelere gelebileceğini, azim, hırs, irade, özgüven hepsini size yüklüyor resmen. Öyle egoist bir yapısıda yok. Ama kendine öyle bir güveniyorki bence çok haklıymış.. lakin size küstah, kibirli cevaplar vermiyor mesleğini çok güzel konuşturuyor ve siz fazla soru bile soramıyorsunuz. Hani tam karar verememişken kendimi başlangıçta buldum ve 8 kasım 2022 ye gün verdi. Şaka gibi yaa.. birden nasıl oldu bu? :)

Bu sureçte tabii ki buradaki yazılanları okudukça çok korktum. Deli gibi acılar cekeceğimi düşündüm:KK17: ve belki 7-8 ameliyat geciren birisi olarak (estetik degildi) ilk defa cok korkuyordum kii.. acı eşiğim çok düşük biri olarak acaba değecek mi onca acıya? Peki nasıl dayanırım diye diye ameliyata girdim..:cry:

1. Günüm.. İlk ameliyat benimkiydi saat 8:30 civarıydı beni aldılar ama nasıl korkuyorum size anlatamam. Anastezi uzmanıyla konuşuyoruz nolur çıkınca ağrım olmasın diyorum o da merak etme vs. Diyor. Doktorum geldi ve ona iyi olacak değil mi? Size güveniyorum diyorum. O da kendinden son derece emin "Ben de kendime çok güveniyorum" diyerek gülüyor. Kafamda deli sorular? :)) Derken hazır mısın? 3-2-1 :)

Uyandığımda başımda bir ağrı hissettim ama boyle normal baş ağrısı gibi bir seydi. Servise alındım agrı kesici, buz konması vs. Derken o ağrıda kesildi ama hani boyle aman aman bir ağrı duymadım belki yarım saatlik bir şeydi. Sonrasında kendime geldim inanın hic ağrım yoktu tek rahatsızlık sanki gripmissiniz gibi burun tikali eee o da oluversin sonuçta ameliyat bu.. Doktor acık tenli oluşum kaynaklı çok şisip moraracağımı söylemişti ve evet şişlik ve morarma vardı yarım saatte bir buz koyduk vs gece 24 e kadar ama o burda yazılan korkunç ağrıların zerresi ben de olmadı ve hatta acaba sonra mı ağrı oluyor ki diye bekledim o günü ağrı duymadan geçirdim.

2. Gün.. Sabah kalktım şişlik sanki biraz inmiş ama yine ağrım falan yok sıvı tüketebiliyordum zaten dr. Hafif hafif zorlamadan katı besine gecebileceğimi söyledi. Yani şu gecen zamana kadar burnumdaki tıkanıklık hariç ne ağrım var ne bir şey sanki grip olmuşum bu kadar. Bu arada buz koymaya devam. Ilaçlarım yazıldı taburcu oldum salı günü tampon çıkarma vs. Icin tekrar geleceksin dedi.

3. Günüm Ilaçlarıma devam ediyorum ağrım sızım yok. Katı besine geçtim bugün yüzüm düne oranla daha şiş arada yiye buz koyuyorum ve bol bol uyuyorum. Burnun nasıl oldu hiç bir fikrim yok ucu hafif kalkmış gibi ustte kavis var mı tam anlamıyorum doktorun demesiyle kücük tatlı bir burnun oldu :))) korkum şu geberik gelinin burun ucu gibi olmasıydı ama şu an böyle bir şey yok çok şükür.

5. Günüm.. dün akşam uyku halinde genzimi temizler gibi cekince sanki sol deligimde bir açılma oldu tampon oynamış gibi ama tabi bunu ben soyluyorum bu bir teshis degil. Agrı falan yok ama nefes açılmış gibi arada hafif bir sızlama var doktora daha sormadım. Gelen itibarı ile de yüzümdeki şişlik inmeye başlamış ve morarmalar epey sararmış ki zaten doktor demişti sararak iyileseceksin diye.

6. Günüm yüzümdeki şişlikler büyük ölçüde indi. Morarmalar iyice sarardı fakat burun çevremde ödem olduğu çok belli ki bu da çok normal. Ara ara başımda ağrı hissediyorum ama böyle çok sıradan bir ağrı. Antibiyotik ve ağrı kesicimi düzenli aldığımdan bana çok sorun yaratmıyor.
Burun şeklim hakkında halen bir fikrim yok. Salı gününü iple cekiyorum. Ama inst. Sayfasına bakınca ve bu kadar ağrısız bir ameliyat geçirince sonucun kötü olacağını düşünmüyorum. :)

Gelişmeler hakkında ara ara yine yazacağım. Sormak istedikleriniz var ise sorabilirsiniz. Size tek diyeceğim, devlet hastanesinde sorunsuz bir ameliyat istiyorsanız Op. Dr. Emrah Işıktekin'den şaşmayın derim.

Reklam içeren içerik
😂😂 neyin reklamı?? Devlet hastanesinde çalışan doktorun mu?Ben Ameliyat olmadan evvel Emrah Işıktekin in yapmış olduğu ameliyatlar için açılmış bir konu bulamadım. Olacak olanlara fikir olsun diye yazdım. Keşke ben de açılmış bir konu bulsaydımda muhattabına sorsaydım.

Ayyyy bu reklam için Devlet hastanesi doktoru bedavaya yaptı 😂😂😂😂

😂😂 neyin reklamı?? Devlet hastanesinde çalışan doktorun mu?Ben Ameliyat olmadan evvel Emrah Işıktekin in yapmış olduğu ameliyatlar için açılmış bir konu bulamadım. Olacak olanlara fikir olsun diye yazdım. Keşke ben de açılmış bir konu bulsaydımda muhattabına sorsaydım.

Ayyyy bu reklam için Devlet hastanesi doktoru bedavaya yaptı 😂😂😂😂
Bilerek ya da bilmeyerek reklam yapmışsın. Aynı metnin içinde defalarca ismi koyu renk puntolarla geçiyor bilmem farkında mısın. Devlette çalışması özelde çalışmayacak olması anlamına gelmez ki

Bilerek ya da bilmeyerek reklam yapmışsın. Aynı metnin içinde defalarca ismi koyu renk puntolarla geçiyor bilmem farkında mısın. Devlette çalışması özelde çalışmayacak olması anlamına gelmez ki
İnsanlar iyi bir doktora burun estetiği yaptırmak için özele bir dünya para harcıyor. Açıkcası ben doktor araştırmadım direk bodoslama devlete gittim. Ön işlemler yapılıp 2 ay sonrasına gün verildi ama ben ameliyata son 1 hafta kalasıya kadar bile kılımı kıpırdatmadım.

Sonrasında yaa dedim bir araştırayım şu doktoru ama hiç bir konu yoktu. Hatta onu araştırırken burda okuduklarımdan sonra korktum ve ilk defa bir ameliyata korkarakta girdim.

Ben memnun kalınca devlette böyle bir imkan varken herkes faydalansın diye defalarca altını çizdim, etiketledim bu kötü bir şey mi?

Tamponlarımı aldırırken en son hasta bendim ve hatta biraz uzun konuşma fırsatı buldum. Burnum yapılınca dudağım gözüme batıyordu onu konuştuk ve şakayla karışık "Valla artık sizdeyim hazır sizi bulmusken yaptırmak istediklerimi yaptırayım uzun süre burdasınız değil mi? " dedim ve güldüm o da "evet burdayım" dedi.

Özele gecmesi benimde işime gelmez. Devlette böyle bir doktor ve imkan varken neden tonla para vereyim veya versinler? İşte herkes erken duysun ki geç kalmadan faydalansınlar. Sonuçta her bıranşın doktoru iyi isler çıkarıyor ise sonu özelde bitiyor. Özele geçmeden niye faydalanmasınlar ki?

Özellikle duyulsun ve bilinsin.

Anladım, reklam değil, sadece burun yaptırdın yararlanılsın istedin de üstteki etiketler nedir? Dudak dolgusu, göğüs estetiğini de etiketlemişsin sanırım gözlerindeki ışıltıdan dolayı güzel yapacağını tahmin etmişsin :d

"Odaya ilk girdigimde gencecik bir doktorla karşılaşıyorsunuz. Gözlerine baktığınızda mesleki açıdan nerelere gelebileceğini, azim, hırs, irade, özgüven hepsini size yüklüyor resmen. Öyle egoist bir yapısıda yok"

Kendisi yazdı da copy paste mi yaptınız nedir. İnsan babası olsa bu kadar övmez. Daha bantlarınız çıkmamış. Bantlıyken herkesin burnu harika. Ne olacağını bilemezsiniz.

Anladım, reklam değil, sadece burun yaptırdın yararlanılsın istedin de üstteki etiketler nedir? Dudak dolgusu, göğüs estetiğini de etiketlemişsin sanırım gözlerindeki ışıltıdan dolayı güzel yapacağını tahmin etmişsin :d
Konunun daha ulaşılabilir olması için.

"Odaya ilk girdigimde gencecik bir doktorla karşılaşıyorsunuz. Gözlerine baktığınızda mesleki açıdan nerelere gelebileceğini, azim, hırs, irade, özgüven hepsini size yüklüyor resmen. Öyle egoist bir yapısıda yok"

Kendisi yazdı da copy paste mi yaptınız nedir. İnsan babası olsa bu kadar övmez. Daha bantlarınız çıkmamış. Bantlıyken herkesin burnu harika. Ne olacağını bilemezsiniz.
Kendisi neden yazsın ki? Kimisi iyi doktordur, kimisi kötü. Bir insanı tanımadan niye bu kadar tepkilisiniz ki? Ben en azından kendisine ameliyat oldum kısmen fikrim var. Dikkat ettiyseniz ben burnumun sekli harika veya kötü yapmış demedim ki.. ben de merak ediyorum dedim. Konunun özü acı ile alakalıydı. Burda yazanları okuyunca acıdan öleceğimi düşünmüştüm ama tam tersi oldu.

Burnunuz 1 aylık bile değil, buraya gelip kompozisyon kıvamında konu yazıyorsunuz. Doktoru neden bu kadar övüyorsunuz,özel ya da devlette olmak kişilerin kendi inisiyatifinde :KK66: siz bunu hiç dert edinmeyin. Gözlerine baktım,gözleri çakmak cakmakti ndndndnd hemen analiz ettim (hırs,özgüven,irade) işteeee buu Emraaah Isiktekin 😂 😅😅😅😅

Burnunuz 1 aylık bile değil, buraya gelip kompozisyon kıvamında konu yazıyorsunuz. Doktoru neden bu kadar övüyorsunuz,özel ya da devlette olmak kişilerin kendi inisiyatifinde :KK66: siz bunu hiç dert edinmeyin. Gözlerine baktım,gözleri çakmak cakmakti ndndndnd hemen analiz ettim (hırs,özgüven,irade) işteeee buu Emraaah Isiktekin 😂 😅😅😅😅
Bazı durumlar kişilerin karakterleri ile alakalıdır. Bir meslek gurubundan olur veya olmaz, sıradan biridir vs. Iyi bir seyler yapınca onlara güzel konuşmayı, yazmayı sever ve başarısından veya insanların mutluluklarından, mutlu olurum. Takdir etme yetisi yüksektir ben de.

Benim kuzenim yakın bir il de bir kaç uzmanlığı olan bir doktordur. Onun bu derece başarılı olması beni hep mutlu eder ve inst. Ona yazdıklarımı okusanız aksi düşünceniz olmazdı.

Bazı durumlar kişilerin karakterleri ile alakalıdır. Bir meslek gurubundan olur veya olmaz, sıradan biridir vs. Iyi bir seyler yapınca onlara güzel konuşmayı, yazmayı sever ve başarısından veya insanların mutluluklarından, mutlu olurum. Takdir etme yetisi yüksektir ben de.

Benim kuzenim yakın bir il de bir kaç uzmanlığı olan bir doktordur. Onun bu derece başarılı olması beni hep mutlu eder ve inst. Ona yazdıklarımı okusanız aksi düşünceniz olmazdı.
"İyi bir şeyler yapınca" derken? Belki burnunuz deforme olacak? Yüzünüze gülüp kibar davranan her insanın samimiyetine inanıyorsanız biraz safsınız demektir ayrıca. Demek güleryüzlü olup kibar davranmak sizi kandırmak için yeterli.

Ay neyse dkdnkd

Son cümlene koptum ya teşekkür ederim :KK70:

Reklam içeren içerik

İnsanların yaşadıklarını gün gün yazması memnuniyetini dile getirmesi ne zamandan beri reklam? Siz ne zamandan beri sitede reklam ve değil buna karar veriyorsunuz? Reklam olduğunu düşünüyorsanız şikayet edersiniz.

Sabitlenen kısımda reklam ve karalama yasaktır yazmışsınız. Ben ameliyatımı olalı aylar oldu ama bi kez bile konularda benim doktorum kusursuz yapıyor daha önce hiç hata yapmamış yaptığı burun hiç düşmemiş, ondan şaşmayın gibi bi konu açmadım, ya da doktorum çok kötü ismi de şudur asla gitmeyin gibi bişey, gördüğüm kadarıyla daha birçok üye de bunu yapmadı. Burun estetiğinde deneyim denen şey 8 günde oluşmaz,bu dönemde oluşan kısıtlı deneyim ağrı durumu kanama ödemle ilgili olabilir, ancak arkadaşın çok üst perdeden ve emin bi şekilde konuşarak göğüs estetiğinden tutun dudağa, ağrısız burun estetiğine kadar etiketlemesi bende reklam izlenimi uyandırdı ve düşüncemi söyledim. Bazı doktorlar adına geçen konularda da geçtiğimiz yıllarda sadece çok olumlu yorumlar varken daha sonra bir anda herkesin olumsuz yorumlar yaptığını görüyoruz .Demekki bazı şeyler gözden kaçabiliyor

Doktor ismi vermeden,sadece sürecini paylaşmış olsaydı reklam izlenimi oluşmazdı. Insanlar yaşadıklarını doktor ismi vermeden de paylaşabilir. Rinoplasti için 8 gün hicbir şey, 8 günlük burunla doktor ismi paylaşmayı doğru bulmuyorum. Sonuçu henüz kesinleşmemiş doktor ismi paylaşıyor,aynı zamanda doktorun diğer uyguladığı işlemlerden de bahsediyor (dolgu vb.) bu işlemleri yaptırmamış bile..Reklam algısı oluşması için daha ne olabilir ki. 8 günlük burunla gelip,doktorum berbat ismi de şu yazsam (doktor karalamaya girer,tam terside gecerli.Kurallarda reklam ve karalama yasaktır yazıyor.

İnsanların yaşadıklarını gün gün yazması memnuniyetini dile getirmesi ne zamandan beri reklam? Siz ne zamandan beri sitede reklam ve değil buna karar veriyorsunuz? Reklam olduğunu düşünüyorsanız şikayet edersiniz.
Ben bunu arkadaslara anlatamadım. Etiket diyorlar ve bunu konunun daha ulaşılabilir olması için yazdığımı söyledim. Ben baktığımda bu doktora ait bir konu bulamadım. Özelde olsa idi tamam reklamdı fakat, devletin doktoru bana ne gibi bir jest yapabilir ki? Benim yerime vezneye o mu para ödeyecek?

Günümüzde devlet hastanelerinde ilgili doktor bulmak hayli zor ama bu insan oyle değildi. Ve iyi şeyler yapan, ureten insanı her zaman takdir eden birisiyim.

Konuya baktığınızda ben burnumun şeklinin nasıl olduğunu bilmediğimi, merak ettiğimi söyledim. Sonra resimli konu açıp nasıl diye kendim sordum. 2. Konuda sekli ile alakalı övgüler yazmadım, aksine sordum çünkü fikrim yoktu. 2. Konuda bunlar yazılsa anlarım daha erken vs. Demelerini. Ben çok acı cekeceğimi düşündüm ve konu acı odaklıydı. Tam tersi olunca bu doktora ameliyat olacak olan var ise en azından bir fikir olsun istedim.

Ama saf (aptal) gibi ithamlara maruz kaldım. Güzel bakan, güzel görürmüş. Herkesin aynı saflıkta olması dileği ile..

Doktor ismi vermeden,sadece sürecini paylaşmış olsaydı reklam izlenimi oluşmazdı. Insanlar yaşadıklarını doktor ismi vermeden de paylaşabilir. Rinoplasti için 8 gün hicbir şey, 8 günlük burunla doktor ismi paylaşmayı doğru bulmuyorum. Sonuçu henüz kesinleşmemiş doktor ismi paylaşıyor,aynı zamanda doktorun diğer uyguladığı işlemlerden de bahsediyor (dolgu vb.) bu işlemleri yaptırmamış bile..Reklam algısı oluşması için daha ne olabilir ki. 8 günlük burunla gelip,doktorum berbat ismi de şu yazsam (doktor karalamaya girer,tam terside gecerli.Kurallarda reklam ve karalama yasaktır yazıyor.
önce sizinle başlıyayım 6 konunuz var bunlardan 4 tanesinde doktor ismi verip yorum istemişsiniz, 1 konunuzda ise memnun kaldığınız doktor isimlerini yazın demişsiniz. Son konu ise bir teknikle ilgili konu ona verilen ilk cevapta de zaten direk bir doktorun direk web adresi verilmiş. Konu siz ve sizin konularınız ise sorun yok ama başak bir üye yaşadığı süreci yazarsa mı sorun? 4 konunuz direk doktor nasıl diye açılmış SEO açısından kalitesiz, hiç bir içerik değeri olmayan konular. Şimdi gelip bana reklam konusunda ders mi veriyorsunuz? Bir konunun reklam olduğunu düşünüyorsanız rapor edersiniz konuya gidip reklam yazmazsınız.
Sabitlenen kısımda reklam ve karalama yasaktır yazmışsınız. Ben ameliyatımı olalı aylar oldu ama bi kez bile konularda benim doktorum kusursuz yapıyor daha önce hiç hata yapmamış yaptığı burun hiç düşmemiş, ondan şaşmayın gibi bi konu açmadım, ya da doktorum çok kötü ismi de şudur asla gitmeyin gibi bişey, gördüğüm kadarıyla daha birçok üye de bunu yapmadı. Burun estetiğinde deneyim denen şey 8 günde oluşmaz,bu dönemde oluşan kısıtlı deneyim ağrı durumu kanama ödemle ilgili olabilir, ancak arkadaşın çok üst perdeden ve emin bi şekilde konuşarak göğüs estetiğinden tutun dudağa, ağrısız burun estetiğine kadar etiketlemesi bende reklam izlenimi uyandırdı ve düşüncemi söyledim. Bazı doktorlar adına geçen konularda da geçtiğimiz yıllarda sadece çok olumlu yorumlar varken daha sonra bir anda herkesin olumsuz yorumlar yaptığını görüyoruz .Demekki bazı şeyler gözden kaçabiliyor

Sizin kaçırdığınız şu sizlerin bu üye reklam yapıyor diye yazma hakkınız yok, böyle düşünebilirsiniz, konuyu rapor edebilirsiniz ama emin olmadığını bir konuda konu geneline bunu yazamazsınız. Sizde bir konunuzda doktor ismi önerin demişsiniz. İsim yazsalar onlarda mı reklamdı?

İnsanların memnuniyetini dile getirmesi ile reklamı karıştırmayın.

Gelişmeler hakkında ara ara yine yazacağım.
demiş değil mi? paylaştığı sadece 6 günlük burun .... Bu üye bırakın biraz zaman geçsin bakın bakalım neler yazacak.

Son düzenleme:
Araştırma sürecinde doktor ismi verip,fikir almak ayrı bir durum.Buna karşı oldugumu bildiren,beyanim da yok.8 günlük burunla doktoru etiketleyip,diger uygulamalari da mükemmel yazmak ayrı.Burada doktor ismi verilmesine karşıyım demedim,sonucu kesinleşmeden doktoru üst perdeden öven bir konuya fikrimi yazdım.Doktor ismi verilen çoğu konuda da yorumum var zaten.Admin olarak reklam içeriği yok diyorsanız,öyledir.

İnsanlar iyi bir doktora burun estetiği yaptırmak için özele bir dünya para harcıyor. Açıkcası ben doktor araştırmadım direk bodoslama devlete gittim. Ön işlemler yapılıp 2 ay sonrasına gün verildi ama ben ameliyata son 1 hafta kalasıya kadar bile kılımı kıpırdatmadım.

Sonrasında yaa dedim bir araştırayım şu doktoru ama hiç bir konu yoktu. Hatta onu araştırırken burda okuduklarımdan sonra korktum ve ilk defa bir ameliyata korkarakta girdim.

Ben memnun kalınca devlette böyle bir imkan varken herkes faydalansın diye defalarca altını çizdim, etiketledim bu kötü bir şey mi?

Tamponlarımı aldırırken en son hasta bendim ve hatta biraz uzun konuşma fırsatı buldum. Burnum yapılınca dudağım gözüme batıyordu onu konuştuk ve şakayla karışık "Valla artık sizdeyim hazır sizi bulmusken yaptırmak istediklerimi yaptırayım uzun süre burdasınız değil mi? " dedim ve güldüm o da "evet burdayım" dedi.

Özele gecmesi benimde işime gelmez. Devlette böyle bir doktor ve imkan varken neden tonla para vereyim veya versinler? İşte herkes erken duysun ki geç kalmadan faydalansınlar. Sonuçta her bıranşın doktoru iyi isler çıkarıyor ise sonu özelde bitiyor. Özele geçmeden niye faydalanmasınlar ki?

Özellikle duyulsun ve bilinsin.

X