Opu sonrasi agri

Ben de dün oldum opu. 12 yumurta toplanmıştı sabah aradılar 10 tanesi döllenmiş, pazartesi arayacaklar tekrar. Sizin dediler mi bir şey
Aaa inanır mısın benimde 12 yumurta toplandı ve bu sabah aradılar benimde 10 tanesi döllenmiş Gün gün arayıp haber vereceklerini söylediler çarşamba gidicez biz de

Anladım yani bizimde tutmuştur rahim filmi aşılama fln da oldum başka hastanede onlarla bizimde tutmuştur
Yok benim sadece bu tup bebek bole oldu ya rahmim T seklindeymis ameliyat oldum hsg cektirdim bidaha cektircem ya benim yasadigim yer cok pahali bide forumda bakiyom bin liraya hsg cektiriyolar burda 3100 lira vallahi nefret ettim şu pahaliliktan

Yok benim sadece bu tup bebek bole oldu ya rahmim T seklindeymis ameliyat oldum hsg cektirdim bidaha cektircem ya benim yasadigim yer cok pahali bide forumda bakiyom bin liraya hsg cektiriyolar burda 3100 lira vallahi nefret ettim şu pahaliliktan
Pahalıymış gerçekten bende 1500₺ye çektirmiştim tüp bebek ilaçlarıda çok pahalı maalesef

Pahalıymış gerçekten bende 1500₺ye çektirmiştim tüp bebek ilaçlarıda çok pahalı maalesef
Igneler cok pahali yaa aslinda devlet destek vermeli 3 cocuk yapin diyolar ama bize destek yok ozelde olsa devlette olsa ilaclar konusunda yardimci olunmali en azindan bi rapor cikartilmali cunku bicak kemige dayandi artik bu ay sadece 1800 lirayla gecinmeye calisiyoruz yazik gunahtir

Merhaba canım evet yarın ama daha aramadılar beni bugün ararlar bende heyecanlıyım nasıl olcak acabaaa İnşallah bi sorun olmadan atlatırız
İnşallah haber verelim birbirimize. Sürecimiz aynı gidiyor. Dün 10 tane embriyo demişlerdi 5. Güne kaç tane kalacak bakalım. İnşallah kaliteli embriyo transferimiz olur

Canim transfer surecini anlatsana adet oluyosun ilacmi veriyolar
Adet gününde gidiyorsun alttan muayene ediyor doktor yumurtalara bakıyor yumurta büyütme geliştirme iğneleri veriyor onları kullanıyorsun yine seni 4-5 gün arayla çağırıyor kontrol için ne durumda yumurtalar diye 19-20mm gelince yumurtalar çatlatma iğnesi yazıyor onu vuruyorsun söylediği saatte sonra şu gün gel diyor o gün gidiyorsun yumurta toplama işlemi yapılıyor sana anestezi altında sonra eşinden de sperm alıyorlar ama yine sana iğne veriliyor hap veriliyor transfer gününe kadar yine kullanıyorsun benim teze transfer olacağı için hemen verdiler eğer dondurulacaksa ilaç verilir mi bilmiyorum orasını canım . Yarın benim transferim var o yüzden 5gündür ilaç kullanıyorum iğne de var hapta var 6-7 tane ilaç işte . Tabi transferden sonrada kullanacağım ilaçlar olacakmış benim sürecim bu şekilde

Canim benimde yumurtam toplandi sureci biliyorum ben henuz transfer asamasina gelemedim histereskopi oldum yarin HSG cekilcem tekrar yapisiklik yoksa transfer olcam ama transfer asamasinda napiliyo onu bilmiyorum yine ilac kullanip rahimmi kalinlastiriyolar adetliykenmi gidiliyo transferden oncede

Valla ben yarın olacam transferi yarın öğrenirim artık yazarım buraya olur mu ? Yani taze transfer olacağım için adet günüme daha var zaten . Hem transferde adete bakmaz onunla alakalı bir durum değil artık bitti adetle işin

Oldunmu transferi canim nasilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…