Or-Ahayım BALAT HASTAN. Ve Dr.NEVİN ŞENÇOBAN HASTALARI BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ

sekerciguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2011
14
0
Or-Ahayım ÖZEL BALAT HASTANESİ ve Dr. NEVİN ŞENÇOBAN HASTALARI BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ
:KK49:
Hamiş arkadaşlarım özel balat hastanesinde gebelik takibi yaptıranlardan bilgi istiyorum Dr. Nevin Şençoban varmış yaşlı bir bayan sitesine bakınca tecrübelidir fikriyle ona mı gitsem diyorum ama işte hiç bilgim yok hastane ve doktor hakkında bide oraya gidenler fiyatlar hakkında da bilgi verirseniz sevineceğim sgk ile gideceğim doğum fiyatları nedir acaba ilgi alaka nasıl yardımcı olmanızı rica ediyorum şimdiden teşekkürler:KK16:

canım merhaba ben nevin hanıma gidiyorum gerçekten iyi bi doktor unutmuyo hiç bişeyi ama tavsiyem gideceksen erken saattleerde almalısın randevunu sonra çok kalablalık oluyo doğum fiyatları normal ve sezeryan 1000 tl fakat epidural isterse 600 tl fark alıyolar başka sormak istediğin bişey olursa cevaplarım

Bende nevin hanıma gidiyorum hastanenin temiz oluşundan memnunum nevin hn.tecrübeli ancak doğum yapan kişilerin ne düşündüklerini bilmiyorum 28.haftamdayım.

Gittiğim ilk günden beri tartılmadım ve çatlaklarımla ilgili karnım çatlamadan bu ihtimal olabilir demedi çatlakları görünce niye krem sürmedin dedi bu onun görevi elinin altına binlerce hamile geliyor ve az çok belli bir haftamızda bize onun önermesi lazım
ve hep yediklerine aynen devam et dedi ekstra süt iç ceviz ye v.s. yok tartılma hususunda da ben takıldım

beni korkutan tek şey günahlarımıza girip sezeryana yönlendirmeleri hastaneyi değişmeyi düşünmüyorum ama sonum ne olur bilmiyorum

ayrıca normal ve sezeryan 1.500 tl denildi bana..

X