Oral ilişki hamilelik

Konu sahibinin sorusuyla dalga geçen üyeler için söylüyorum. Bu ülkede tabulardan bilgisizlikten vajinusmus ne kadar sıksa cinsel obsesyon da o kadar sık olabilir. Maalesef arkadaş bunu yaşıyor. Mantıksız olduğunu bilmesine rağmen bu ihtimali düşünmeden duramıyor. Hep bir acaba kalıyor. He ama dalga geçince de komik olmuyor mu tabii ki oluyor orası ayrı konu :KK48::anneadayı:

Ben açık net yazayım. Olmaz. Olma ihtimali bir milyonda birdir. Parmaktan gelen zevk suyundan hamile kaldığını iddia edenler o parmakları defalarca zevk suyuna bulayıp vajene sokup çıkarmıştır. Hamile kalmak kolay değil.Ella da içmişsin kesin olmaz. İçini ferak tutt

Konu sahibinin sorusuyla dalga geçen üyeler için söylüyorum. Bu ülkede tabulardan bilgisizlikten vajinusmus ne kadar sıksa cinsel obsesyon da o kadar sık olabilir. Maalesef arkadaş bunu yaşıyor. Mantıksız olduğunu bilmesine rağmen bu ihtimali düşünmeden duramıyor. Hep bir acaba kalıyor. He ama dalga geçince de komik olmuyor mu tabii ki oluyor orası ayrı konu :KK48::anneadayı:

Ben açık net yazayım. Olmaz. Olma ihtimali bir milyonda birdir. Parmaktan gelen zevk suyundan hamile kaldığını iddia edenler o parmakları defalarca zevk suyuna bulayıp vajene sokup çıkarmıştır. Hamile kalmak kolay değil.Ella da içmişsin kesin olmaz. İçini ferak tutt
Açık net zaten diğer sorularında ya da diğer konulara yazdığı yorumlarda yazdık hanımefendi. Sanki herkes çat diye dalga geçmiş gibi davranmışsınız da döllenme nasıl olur, bi sperm nasıl yol kat ediyor da o yumurtayı döllüyor tek tek anlattık. Hala ama neden olmaz diye soruyorsa bu bizim uğraşmamız gereken bi şey değil

Söylediğin gerçekten doğru…teşekkür ederim

Eşimle çocuk sahibi olmak için her yöntemi denedik lakin olmadı. Bunu denememişiz sadece…onu farkettim.

Hpv falan kaparsın. Lütfen sakinleş ve erkeklerden uzak dur. Belli ki yaşın henüz küçük. Mastürbasyon öneririm. Yoksa bu bilgisizlikle geri dönülmez hatalar yapma ihtimalin var. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan bahsetmiyorum bile. Kimden ne bulaşır asla bilemezsin. Lütfen dikkatli olun….

Canım geçmiş olsun ama oral yaptıysan döllenmenin ağzında gerçekleşme ihtimali bile var. Bir arkadaşımda olmuştu gebelik boğazında gerçekleşmiş tam 3 aylık olunca boğularak öğrendi. Ağzından kürtaj olmak zorunda kaldı mecbur bademciklerine kadar aldılar kızın. Lütfen belirli bir yaşa kadar cinsel deneyimlerine ara ver. her ihtimal olabilir

Canım geçmiş olsun ama oral yaptıysan döllenmenin ağzında gerçekleşme ihtimali bile var. Bir arkadaşımda olmuştu gebelik boğazında gerçekleşmiş tam 3 aylık olunca boğularak öğrendi. Ağzından kürtaj olmak zorunda kaldı mecbur bademciklerine kadar aldılar kızın. Lütfen belirli bir yaşa kadar cinsel deneyimlerine ara ver. her ihtimal olabilir
Çok komik gerçekten siz yazılanları okumamışsınız sanırım dudaktan değen zevk suyundan şüphe duyup bu soruyu sordum ben

Bu kizi kinayanlar utanir mi sanmam
14B712C8-54F2-4FA9-9D8B-94461D3BB513.jpeg

Merhaba benim adetlerim düzensiz oluyordu bende tarlusal kullanırken 17 kasımda erkek arkadaşımla buluştum vajina ve penis teması olmadı sadece oral seks yaptık daha zevk suyundan şüphelenip 19 kasımda ella kullandım ama aynı zamanda tarlusal kullanmaya devam ettim çünkü ne yapacağımı bilmiyordum.22 kasımda adet gibi kanamam oldu 5 gün devam etti sonra 2 gün leke şeklinde geldi benim merak ettiğim birkaç şey var çok pişmanım zaten sınava hazırlanıyorum ders çalışmam gerekiyor korkuyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏻
1.oral seks yaparken ağzıma zevk suyu gelirse daha sonra öpüşürsek o da bana oral seks yaparsa hamilelik olur mu ? Benim ağzımdan onun ağzına zevk suyu geçer mi ?
2.kanama yerleşme kanaması olabilir mi yoksa adetten dolayı mıdır ?
3.Tarlusala rağmen ella gebeliği engeller mi ?
Yardımcı olabilir misiniz lütfen 🥺
Merhaba ben dün doktora gittim ultrasyondan bakıldı gebelikle ilgili herhangi bir şey görülmedi 4-5 hafta olmuştu daha yeni görünmez dedi kan testi de verdim dış gebelik felan görünmez mi ultrasonda ya

Merhaba ben dün doktora gittim ultrasyondan bakıldı gebelikle ilgili herhangi bir şey görülmedi 4-5 hafta olmuştu daha yeni görünmez dedi kan testi de verdim dış gebelik felan görünmez mi ultrasonda ya
Orangegreysky Orangegreysky al bak sana mesleki vaka. OKB diyorum ben. Sence?

Orangegreysky Orangegreysky al bak sana mesleki vaka. OKB diyorum ben. Sence?
Evet obk hastasıyım zaten ben ama içim rahat olsun diye gittim bir de 17 kasımda oldu bu olay 19 kasımda ella kullandım 22 kasımda kanamam oldu ilaçtan dolayı olmuştur dedi ilaç etkili mi olmuş oluyor bu şekilde

Merhaba benim adetlerim düzensiz oluyordu bende tarlusal kullanırken 17 kasımda erkek arkadaşımla buluştum vajina ve penis teması olmadı sadece oral seks yaptık daha zevk suyundan şüphelenip 19 kasımda ella kullandım ama aynı zamanda tarlusal kullanmaya devam ettim çünkü ne yapacağımı bilmiyordum.22 kasımda adet gibi kanamam oldu 5 gün devam etti sonra 2 gün leke şeklinde geldi benim merak ettiğim birkaç şey var çok pişmanım zaten sınava hazırlanıyorum ders çalışmam gerekiyor korkuyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏻
1.oral seks yaparken ağzıma zevk suyu gelirse daha sonra öpüşürsek o da bana oral seks yaparsa hamilelik olur mu ? Benim ağzımdan onun ağzına zevk suyu geçer mi ?
2.kanama yerleşme kanaması olabilir mi yoksa adetten dolayı mıdır ?
3.Tarlusala rağmen ella gebeliği engeller mi ?
Yardımcı olabilir misiniz lütfen 🥺
Bakar mısnız <1.20 ne dmeek

Eklentiler

• 2733A3FD-B79F-4845-A4AD-C16001D0E1C1.jpeg
    2733A3FD-B79F-4845-A4AD-C16001D0E1C1.jpeg
    31,7 KB · Görüntüleme: 20
Konuda acmissiniz. Durumunuz kötüye gidiyor valla bı destek bişi alin. Hamile değilsiniz değilsiniz degilsinizzzz

X