Oral ilişki hamilelik

Dalga geçiyorsunuz ben bilmediğim için soruyorum
Tamam bilmediğin için sormuşsun.
Hatta bu sitede birkaç konu açıp sormuşsun.
Cevap vermişler. olmaz? olamaz demişler.
Muhtemelen doktor sitesine de sen sormuşsun yada %100 aynı olayı yaşayan biri sormuş
Doktor da olmaz demiş

Şimdi sen olmasını mı istiyorsun neyi duymak istiyorsun ben onu anlamadım.

Ama sana farklı şekilde anlatayım bir daha yiyemeyeceğin muzu soyma

Sen soymadan yemiş,o muzdan avakado tadı alır mıyım diyorsun.
Almazsın ablacım
Muz muzdur. Avakado avokadodur.

Bebek için penis ve vajina lazım. Spermin yumurtaya sağlıklı ulaşması lazım
Sperm ki zevk suyunun içinde ki sperm öyle ağızdan ağıza dolaşacak sakız gibi sonra hâlâ enerjik olup da yumurta dolleyecek

Varsa öyle birşey yediğin muz muz değil avokadodur.

Tamam bilmediğin için sormuşsun.
Hatta bu sitede birkaç konu açıp sormuşsun.
Cevap vermişler. olmaz? olamaz demişler.
Muhtemelen doktor sitesine de sen sormuşsun yada %100 aynı olayı yaşayan biri sormuş
Doktor da olmaz demiş

Şimdi sen olmasını mı istiyorsun neyi duymak istiyorsun ben onu anlamadım.

Ama sana farklı şekilde anlatayım bir daha yiyemeyeceğin muzu soyma

Sen soymadan yemiş,o muzdan avakado tadı alır mıyım diyorsun.
Almazsın ablacım
Muz muzdur. Avakado avokadodur.

Bebek için penis ve vajina lazım. Spermin yumurtaya sağlıklı ulaşması lazım
Sperm ki zevk suyunun içinde ki sperm öyle ağızdan ağıza dolaşacak sakız gibi sonra hâlâ enerjik olup da yumurta dolleyecek

Varsa öyle birşey yediğin muz muz değil avokadodur.
Teşekkür ederim gerçekten sağol anladım

doğunca adını Bilocan koy lütfen

Eklentiler

• 534AFDB0-4146-41D4-B663-8B804A8EB8E1.jpeg
    534AFDB0-4146-41D4-B663-8B804A8EB8E1.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 21
Bu şekilde hamile kalınmayacağımı artık genç çocuklar bile biliyor.Bu sorular dalga geçmek amacıyla yazılıyor burda.sperm yumurta ile buluşmadan nasıl gebe kalınabilsin?

Bu şekilde hamile kalınmayacağımı artık genç çocuklar bile biliyor.Bu sorular dalga geçmek amacıyla yazılıyor burda.sperm yumurta ile buluşmadan nasıl gebe kalınabilsin?
Oral sex yapınca onun zevk suyu dudağına değince sonra öpüşünce onun dudağına değince o da bana oral yapınca gebelik olmaz mı

Merhaba benim adetlerim düzensiz oluyordu bende tarlusal kullanırken 17 kasımda erkek arkadaşımla buluştum vajina ve penis teması olmadı sadece oral seks yaptık daha zevk suyundan şüphelenip 19 kasımda ella kullandım ama aynı zamanda tarlusal kullanmaya devam ettim çünkü ne yapacağımı bilmiyordum.22 kasımda adet gibi kanamam oldu 5 gün devam etti sonra 2 gün leke şeklinde geldi benim merak ettiğim birkaç şey var çok pişmanım zaten sınava hazırlanıyorum ders çalışmam gerekiyor korkuyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏻
1.oral seks yaparken ağzıma zevk suyu gelirse daha sonra öpüşürsek o da bana oral seks yaparsa hamilelik olur mu ? Benim ağzımdan onun ağzına zevk suyu geçer mi ?
2.kanama yerleşme kanaması olabilir mi yoksa adetten dolayı mıdır ?
3.Tarlusala rağmen ella gebeliği engeller mi ?
Yardımcı olabilir misiniz lütfen 🥺
Hmmm ella da kullanmışsın ama bu konu ellayı nasıl kullandığına göre değişir onu nerden kullandın?

X