Orgazm olmak

useername0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
8
1
24
Arkadaşlar merhaba ben ilk cinsel deneyimi eşimle yaşadım 5-6 aydır evliyim.Ama size danışmak istediğim bir konu var.Ben bu zamana kadar ki birlikteliklerde ilk defa dün orgazm olduğumu hissettim.Yani bunun sebebi sizce ne bunu eşime de söyledim.O da şaşırdı.Nadir boşalıyorum zaten
Sizce neden böyle oluyor? Bir de erkeğin ikinci birliktelik sırasında sönmesi neyden kaynaklanıyor

Orgazm beyinde biten birşey. O an stresten uzak durup sevişmeye odaklanmak aslında sırrı. Orgazm olmalıyım lafasıyla değil sadece anın tadını cıkarın.
Diğer konuya gelince se 2.birliktelik 1.siyle çok ard arda olduysa normal.

Arkadaşlar merhaba ben ilk cinsel deneyimi eşimle yaşadım 5-6 aydır evliyim.Ama size danışmak istediğim bir konu var.Ben bu zamana kadar ki birlikteliklerde ilk defa dün orgazm olduğumu hissettim.Yani bunun sebebi sizce ne bunu eşime de söyledim.O da şaşırdı.Nadir boşalıyorum zaten
Sizce neden böyle oluyor? Bir de erkeğin ikinci birliktelik sırasında sönmesi neyden kaynaklanıyor
Eee kapasitesi yetmiyor demek ki.her erkek 2., 3.birliktelikleri gerçekleştirecez.erkeklerin kapasitesi birbirinden çok farklı.

Sizce neden böyle oluyor? Bir de erkeğin ikinci birliktelik sırasında sönmesi neyden kaynaklanı

Kisiden kisiye degisir bazi erkekler yapiyormus hemen 2 sefer bence kisiye ozel ben hic duymadin 2 sefer pes pese yapani duymadim.

2.ye gecememisi sertleşme sorunu yaşıyor biz ilk yullar 3 veya 4du sonra zamanlanazaldi simdi 1 veya 2 kez oluyor 2.ye geçişte bekleme falan olmuyor direk geciyoruz

Çoğu kadın ilk deneyimlerinde kolay orgazm olamıyor. Kendi zevk aldığınız şeyleri yapmaya çalışmalısınız. Mesela ben odada mum yakılmasını seviyorum yada süslenip püslenmeyi seviyorum öyle bir ortamda daha rahat oluyorum gibi

X