Anket Orgazm taklidi yapmaktan bıktım

Taklit yapmaya devam ettiğiniz sürece orgazm olamazsınız.

Taklit yapıldığını anlamayan erkek de tecrübesizdir. Orgazm olamamanın büyük sebeplerinden biri de tecrübesiz erkektir.

Taklit yapmaya devam ettiğiniz sürece orgazm olamazsınız.

Taklit yapıldığını anlamayan erkek de tecrübesizdir. Orgazm olamamanın büyük sebeplerinden biri de tecrübesiz erkektir.
Tecrübede masallahı var da ne desem inanır bu konuda cok fazla dile getirmiyorum cunku

Oturup konusmak degil de beden dili ile ne istedigini esine gösterebilirsin aslında..yonlendirmis olmakla hem esine de kötü hissettirmemis olurken hem de sen yeniden orgazm taklidi yapacağım kafasindan çıkarsın.Belki de artik taklidi bırakıp biraz üzülmesi lazim eşinin? Üzülürse adım atmaya baslar o da care arar.

Oturup konusmak degil de beden dili ile ne istedigini esine gösterebilirsin aslında..yonlendirmis olmakla hem esine de kötü hissettirmemis olurken hem de sen yeniden orgazm taklidi yapacağım kafasindan çıkarsın.Belki de artik taklidi bırakıp biraz üzülmesi lazim eşinin? Üzülürse adım atmaya baslar o da care arar.
Evet oda olabilir tsk

Evleneli 4 yıl oldu ama benm surekli orgazm sorunu var. Esim duygusal olarak benimle ilgilendiginde daha cok zevk alıyorum oda ilgileniyor ama istedigim gibi degil. Ilk zamanlar utanmama ragmen daha fazla zevk alıyordum orgazm olmasam bile simdi utanma durumuda yok ama hala aynıyım ve bıktım artık. Oda cok sorun ediyor ve onun morali bozulmasn diye mutluymusum gibi yapıyorum. Beraber olmamzda sorun yok yani sık sık oluyor ama artık benim icin cinsellik anlam ifade etmemeye basladı ve zamanla orgazm taklidi yapmaktanda sıkıldım. Boyle durm yasayan varmı ? Ne yapabilirim?
taklit nasil yapiliyor ? Orgazm olunca vajinada kasilmalar olur erkek bunu farkeder. Esin taklit yaptığını anlayip ya duyarsiz davraniyor yada gercekten hic takmiyor seni anlamadm. Madem olamiyorsun soyleyeceksin kendini kandirman anlamsiz. Bunu esine aciklayacaksin ki daha cok ilgilensin. Sorun oldugunu belirtmeden sonuc alamazsin. Sakin güzelce acikla esin anlayisli ise bundan sonrasina dikkat eder iliski sana odakli olur.
Iliski esnasinda degil öncesinde yada nnomal bir zaman da konuşman lazm.

Evleneli 4 yıl oldu ama benm surekli orgazm sorunu var. Esim duygusal olarak benimle ilgilendiginde daha cok zevk alıyorum oda ilgileniyor ama istedigim gibi degil. Ilk zamanlar utanmama ragmen daha fazla zevk alıyordum orgazm olmasam bile simdi utanma durumuda yok ama hala aynıyım ve bıktım artık. Oda cok sorun ediyor ve onun morali bozulmasn diye mutluymusum gibi yapıyorum. Beraber olmamzda sorun yok yani sık sık oluyor ama artık benim icin cinsellik anlam ifade etmemeye basladı ve zamanla orgazm taklidi yapmaktanda sıkıldım. Boyle durm yasayan varmı ? Ne yapabilirim?
Psikolojik değilse eğer kan değerlerinize baktırın, ihmal etmeyin kadınlarda demir eksikliği ciddi anlamlda isteksizlik yapıyor.

Zamanla mı taklit yapmaktan sıkıldınız? Niye insanlar olmadığı zevki oluyormuş gibi yapar hiç anlamıyorum. Niye eşinize 'bana böyle dokunmandan daha çok hoşlanıyorum' gibi şeyleri söyleyemiyorsunuz acaba? İstediklerinizi anca karşılıklı iletişim ile elde edebilirsiniz. Orgazm taklidi yapmaya devam ederseniz hem eşinizi hem kendinizi kandırırsınız. Lütfen, sex sadece erkeklerin zevki için yapılan bir şey değildir.

Eğer olmadığınızı söylediğiniz halde bi değişiklik veya bir çaba yoksa ilişkiyi azaltın derim, eğer neden istemiyorsun gibi sorularla karşılaşırsanız 'senin kadar zevk almadıktan sonra neden sevişmek isteyeyim ki' gibi şeyler söyleyebilirsiniz. Biraz burnu sürtsün :KK66:

Kegel egzersizleri i mutlaka denemelisin. Vajina kasların ne kadar güçlüyse hem karşı tarafa ciddi zevk verir hem de sen isteğin gibi orgazm olursun. Hatta üstüste bir kaç kez olabilirsin. Daha kolayı ise eşinden bağımsız kendini uyarabilirsin. Fantezi dünyanı genişletebilirsin. Sex yaparken masturbation yapabilirsin.(BUNU YAPMAK AYNI ANDA HEM VAJİNAL HEM DE KLİTORAL ORGAZM OLMANI SAĞLAR) Eşini yönlendiremiyorsan kendi kendini tahrik edebilirsin :)

Kegel egzersizleri i mutlaka denemelisin. Vajina kasların ne kadar güçlüyse hem karşı tarafa ciddi zevk verir hem de sen isteğin gibi orgazm olursun. Hatta üstüste bir kaç kez olabilirsin. Daha kolayı ise eşinden bağımsız kendini uyarabilirsin. Fantezi dünyanı genişletebilirsin. Sex yaparken masturbation yapabilirsin.(BUNU YAPMAK AYNI ANDA HEM VAJİNAL HEM DE KLİTORAL ORGAZM OLMANI SAĞLAR) Eşini yönlendiremiyorsan kendi kendini tahrik edebilirsin :)
Ciddi mi bu kim basarmis bunu yıllardır arayip bulunamayan ask..

Ben... Ayrıca dediklerim gayet bilimsel şeyler. İsterseniz bir araştırın
Ciddi mi bu kim basarmis bunu yıllardır arayip bulunamayan ask.

Evet biliyorumda gayet zor hem orgazm olacak iliskide hemde klitoris hazi tadmak ben bunu kastetmistim.
.helede benim esime.😌
Misyoner ve doggy pozisyonunda penetrasyon olurken aynı anda masturbation yapabilirsiniz 🥰😊

Orgazm taklidi yapmayı bırak eşinle konuş bence bak keyif alıyorum ama orgazm olamıyorum biraz bu konuda birlikte hareket edelim diye orgazmı kolaylaştırıcak bir sürü şey var egzersizler yap korunma yönteminde prezervatif kullanıyosanız kabartmalı çeşitleri kullan bende işe yarıyo genelde okeyin kabartmalıları orgazm olmamı kolaylaştırıyo benim,bi de farklı pozisyonlar deneyin

Orgazm taklidi yapmayı bırak eşinle konuş bence bak keyif alıyorum ama orgazm olamıyorum biraz bu konuda birlikte hareket edelim diye orgazmı kolaylaştırıcak bir sürü şey var egzersizler yap korunma yönteminde prezervatif kullanıyosanız kabartmalı çeşitleri kullan bende işe yarıyo genelde okeyin kabartmalıları orgazm olmamı kolaylaştırıyo benim,bi de farklı pozisyonlar deneyin
Evet şu okeyi bizde denedik hoşuma gitti his olarak güzel sizede faydası olabilir :KK68:

X