orta kalitede tek embriyo ile hamile kalan var mi?

CILEK7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
139
0
aranizda orta kalitede tek embriyo ile hamile kalanlar varsa deneyimlerinizi paylasir misiniz?

canım yaa yarın transferinmi var senin... senin kaçıncıydı dördüncümü yanlışmı hatırlıyorum... canını sıkma şimdi stres yapma rabbim ol dedikten sonra sadece ona baglı sayısını kalitesini kafana takma... benim her seferinde 1. kalite 4 tane transfer ettilerde ne oldu kocaman bi negatif... zamanıysa olur inşallah...

canım hiç belli olmaz kimin tutacağı ALLAHIM kararlamışsa olucaktır inş hayırlısı olsun hakkında inşş

ben burada bir arkadaş kendisine 1 iyi kalite 1 de orta kalite yumurta yerleştirildiğini ve doktorlarının ümitli olduklari iyi kalitenin değil de 2. kalitenin tuttuğunu yazmıştı. olasılık büyük olmayabilir ama olunca oluyor.

arkadaşım hayırlı olur inş. transferin bence düşünme öyle şeyler sennn RABBıM ol derse olur ivş.

moralini bozma burda olmayabilir ama ben çok duydum birinci kalite konup tutmayan ama en kötü kalitede bir tane konup hamile kalan allah kısmet ettiyse kalitesi hiç önemli değil iyi şanslar

3 tane orta kalite transfer ettiler ve şu an üçüzlere gebeyim ama ne yazıkki biri gidicek

işte mükemmel örnek olunca 3 ü de tutabiliyor. inşallah reduksiyon işlemini de hayırlısıyla atlatırsın allah yardımcın olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

canım yaa yarın transferinmi var senin... senin kaçıncıydı dördüncümü yanlışmı hatırlıyorum... canını sıkma şimdi stres yapma rabbim ol dedikten sonra sadece ona baglı sayısını kalitesini kafana takma... benim her seferinde 1. kalite 4 tane transfer ettilerde ne oldu kocaman bi negatif... zamanıysa olur inşallah...

evet canim bu 4.!
bugun transfer oldu, hic umudum yok, sende son durumlar ne?

3 tane orta kalite transfer ettiler ve şu an üçüzlere gebeyim ama ne yazıkki biri gidicek

inanmiyorum. cok buyuk bir sans bu, oncelikle tebrik ederim. ama hic uzulme birinin gitmesine, umarim hersey yolunda gider ve diger ikisi saglikla dunyaya gelir canim.

orta kalite dedigin grade 2 miydi, biliyor musun peki? bir de sana kacinci gun transfer yapildi?

ben burada bir arkadaş kendisine 1 iyi kalite 1 de orta kalite yumurta yerleştirildiğini ve doktorlarının ümitli olduklari iyi kalitenin değil de 2. kalitenin tuttuğunu yazmıştı. olasılık büyük olmayabilir ama olunca oluyor.

tesekkur ederim guzel dileklerin icin.
bu arada iki embriyo koyunca hangisinin tuttugunu nasil takip edebilmisler ki? boyle birsey hic duymadim da!

inanmiyorum. cok buyuk bir sans bu, oncelikle tebrik ederim. ama hic uzulme birinin gitmesine, umarim hersey yolunda gider ve diger ikisi saglikla dunyaya gelir canim.

orta kalite dedigin grade 2 miydi, biliyor musun peki? bir de sana kacinci gun transfer yapildi?

cnm benim 12 yumurtam toplandı ama sadece üçü döllenebildi ve belki onlarıda kaybederiz diye doktor üçünüde 2. gün transfer etti. yani transfer için en kötü gün 2. gündür. mesela en iyisi 5. gün transferine diyolar ama benim üçüde tuttu. iki bebeğim şu an aynı gidiyor biri sadece diğerlerinden küçük 1 ay sonra redüksiyonum var. o zamana kadar kendisi belki ölür dedi eğerki ölmezse doktor son bi daha bakıcak ve gelişimi n geri olan bebeğin hayatını sonlandıracak. bunun için çok üzülüyorum ama üçünü taşımamın çok zor olduğunu söyledi doktorum

benim arkadaşıma iki tane orta kalite embriyo transfer etmişlerdi, şimdi 31 haftalık gebe, Allah sana da nasip etsin inşallah

insan boyle hikayeleri duyunca umitleniyor, tesekkur ederim hepinize.
elifzeynep arkadasinin empriyo gradelerini biliyormusun peki? kacinci gun transferi yapilmisti?

cnm benim 12 yumurtam toplandı ama sadece üçü döllenebildi ve belki onlarıda kaybederiz diye doktor üçünüde 2. gün transfer etti. yani transfer için en kötü gün 2. gündür. mesela en iyisi 5. gün transferine diyolar ama benim üçüde tuttu. iki bebeğim şu an aynı gidiyor biri sadece diğerlerinden küçük 1 ay sonra redüksiyonum var. o zamana kadar kendisi belki ölür dedi eğerki ölmezse doktor son bi daha bakıcak ve gelişimi n geri olan bebeğin hayatını sonlandıracak. bunun için çok üzülüyorum ama üçünü taşımamın çok zor olduğunu söyledi doktorum

:nazar:
oncelikle masallah diyelim:) nazar degmesin..
cok guzel bir hikaye bence, sonu da boyle guzel bitecek eminim..

kac haftalik oldular bu arada?

bu 3 dollenen embriyonun grade'lerini biliyor musun?

benim de sadece 1 tane grade 2ab embriyom olustu, bugun 2.gundu ve transfer edildi. 4 hucreli olmasi gerekirken 3 hucreli ve fragmantasyon dedikleri olu hucrelerden var icerisinde...

X