Orta yüz germe ameliyatı

Aynen öyle yasimızın iyisi olalım yeter bize.benim bir anda coktu yanaklarim.yani zamanla ama beni artık rahatsız ediyor nezaman saçımı toplasam bir sey mi yaptirdin diye e soruyorlar.o görüntü yeter bana

Uzun zaman isteyip araştırıp şimdi netlesince panik oldum belki heyecan bilmiyorum.normal ama di mi

Aynen öyle yasimızın iyisi olalım yeter bize.benim bir anda coktu yanaklarim.yani zamanla ama beni artık rahatsız ediyor nezaman saçımı toplasam bir sey mi yaptirdin diye e soruyorlar.o görüntü yeter bana
Evet benımde yanaklarım çok çöktü işallah o görüntüden yakında kurtulacağım ☺️☺️

Yaklaşık bir hafta önce Zekeriya hocama orta yüz germe ameliyatı oldum (şakak kaldırma,kaş kaldırma,göz kısmımda çekildi) ben 36 yaşındayım orta yüz hattım çok düştüğü için bu ameliyata karar verdim ve pandemi döneminde bu ameliyatı yapan doktorları araştırdım.7 aylık araştırma sonucu Zekeriya hocamda karar kıldım. Nedenlerine gelince instagram hesabında paylaştığı fotograflar kendisi hakkında yapılan yorumlar oldu.İstanbul da bu ameliyatı yapan tüm doktorları biliyorum artık (instagram da paylaşmayanla ilgili hiç araştırma yapmadım ) ve bu konuda en iyi onun olduğuna karar verdim.Ekim ayında ön görüşme için gittim hocamızın tavrı güleryüzüde kesin karar vermeme sebep oldu.Bana kalsa hemen olmak istiyordum ama en erken ocak 29 randevusu verildi bende kabul ettim. Bu arada hocamızın girişteki asistanlarıda gerçekten çok kibar ve güleryüzlü insanlar .Bazı yaptığım yorumları ve süreci soran olması sebebiyle ayrı bir başlık altında anlatayım dedim.
Merhabalar amaliyat oldunuzmu?

Evet benımde yanaklarım çok çöktü işallah o görüntüden yakında kurtulacağım ☺️☺️
Sac kisminda saclariniz cok dokulmusmu bu ameliyati olanlar boyle birsey soyluyorlar sacimizi bile toplayamiyoruz sa larimiz dolkuldu diyorlar ne kadar dogru acaba.

Yaklaşık bir hafta önce Zekeriya hocama orta yüz germe ameliyatı oldum (şakak kaldırma,kaş kaldırma,göz kısmımda çekildi) ben 36 yaşındayım orta yüz hattım çok düştüğü için bu ameliyata karar verdim ve pandemi döneminde bu ameliyatı yapan doktorları araştırdım.7 aylık araştırma sonucu Zekeriya hocamda karar kıldım. Nedenlerine gelince instagram hesabında paylaştığı fotograflar kendisi hakkında yapılan yorumlar oldu.İstanbul da bu ameliyatı yapan tüm doktorları biliyorum artık (instagram da paylaşmayanla ilgili hiç araştırma yapmadım ) ve bu konuda en iyi onun olduğuna karar verdim.Ekim ayında ön görüşme için gittim hocamızın tavrı güleryüzüde kesin karar vermeme sebep oldu.Bana kalsa hemen olmak istiyordum ama en erken ocak 29 randevusu verildi bende kabul ettim. Bu arada hocamızın girişteki asistanlarıda gerçekten çok kibar ve güleryüzlü insanlar .Bazı yaptığım yorumları ve süreci soran olması sebebiyle ayrı bir başlık altında anlatayım dedim.
Merhaba geçmiş olsun endoskopik mi oldunuz orta yüz germe ağız içi kesi yağılıyor göz alto da olabiliyor sizdeki işlem nedir acaba

Bugün bantlarım çıkarıldı çıkarırken acı olur sanıyordum ama hiç acımadı.Herhangi bir ağrı sızı yok ağrı kesici kullanmıyoruım (antibiyotik verıldi onu kullanıyorum ve hocamız göz damlası verdı onu kullanıyorum). Güzel olucak gibi duruyor asimetrilik yok morluk yok sadece ödem var. Günlük hayatıma geri döndüm kliniğe metro metrobüs yaparak tek başıma gittim.Şu an biraz japon gibiyim ama zamanla inecekmiş ama moralim çok iyi gidiyor.Kendi kendıme masallah diyorum. Dünden foto koydum tüm yüzümü koymak isterdim ama maalesef koyamıyorum.Belli süre sonra bunuda sileceğim.İyiki Zekeriya hocama olmuşum diyorum
Tum yuzunun resmi varmi ozelden gormek mumkunmu canim ?

Evet ben de Zekeriya hocaya oldum. Ben de normal hayatıma döndüm evde. Dikişler haftaya çarşamba alınacak ama yüzüm o kadar değiştiki ben insan içine çıkamam şu anda . Umarım şişler iner bu şekilde yüzüm gözüm çok farklı görünüyor. İnsanların meraklı bakışlarıyla ve sorularıyla uğraşacak psikolojide değilim şuan:)
Gecmis olsun kac gun suruyor bu insan icine cikmama durumu ? Ben calistigim icin kac gun izin almam gerekir diye hesap yapmam gerek .. sizin resminiz varmi once sonra

Merhaba, en az 2 hafta izin almalısınız. Sonraki zamanlarda çıkarsınız dışarı fakat yüz çok şiş olduğu için sizin bir operasyon geçirdiğinizi herkes anlar. Benim 2 hafta oldu hala tuhaf görünüyorum. Yüzün oturması 2-3 ay’ı buluyormuş. Sabırla bekliyorum.

Sac kisminda saclariniz cok dokulmusmu bu ameliyati olanlar boyle birsey soyluyorlar sacimizi bile toplayamiyoruz sa larimiz dolkuldu diyorlar ne kadar dogru acaba.
benim hiç dökülme olmadı sacım toplu geziyorum kimse dikişi anlamadı bile saçlarımın arasında kims görmüyor ama sonradan dökülme olurs yazarım

Merhaba geçmiş olsun endoskopik mi oldunuz orta yüz germe ağız içi kesi yağılıyor göz alto da olabiliyor sizdeki işlem nedir acaba
endoskopik şakak germe ama kaşlarımda gözlerimde orta yüz hattımda çekildi saçımın içinde dikişler var göz kısmımdada küçük dikişler

Merhaba arkadaşlar 29 Ocakta ameliyat olmuştum 17. günümde oluyorum sanırsam herhangi bir ağrı sızı yok yüzüm hala ödemli ama çok değil gözlerim hala çok çekik bu çekiklik inecek biraz daha zaten böyle Japon gibiyim haftaya yeni bir before after yaparım :)

Ben Zekeriya hocaya yüzümde rahatsız olduğum yerleri söyledim hoca şunu şunu yapıcaz dedi ama inanın tam adlarını belki doğru yazmıyorum ameliyata girerken hocam size güveniyorum yüzümü sizi emanet ediyorum diyerek girdim bu hafta kontrole gittiğimde neler yapılmış tam adlarını öğrenip yazacağım daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

X