Orta yüz germe ameliyatı

Ben Zekeriya hocaya yüzümde rahatsız olduğum yerleri söyledim hoca şunu şunu yapıcaz dedi ama inanın tam adlarını belki doğru yazmıyorum ameliyata girerken hocam size güveniyorum yüzümü sizi emanet ediyorum diyerek girdim bu hafta kontrole gittiğimde neler yapılmış tam adlarını öğrenip yazacağım daha sağlıklı olur diye düşünüyorum
Herseyi ogrenmek istiyoruz anlatacaklarinizi sabirsizlikla bekliyorum :) en cokta 6 ay bir yil sonraki halinizi merak ediyorjm

Bende cuma günü oldum.dün ağrılarım bitti şükür.eve geldiğim gece çok zorlandım.hem sakak baş ağrısı hem narkozdan.kusunca rahatladım.ve bir tane atarax içtim mis gibi uyandım.alt yüzümde sıfır ödem gözlerin üstü mor biri.gizaltlarimda ve alnımda ödem var.ama şimdiden bile güzel gözüküyor 😊 yarın kontrol var bantlar çıkacak ve saçımı yikiyabilicem.banyo yapmak iyileşmeyi hızlandıracak orası kesin.benim acı esigim düşük beni baz almayın ama hiç avisizda diyemem 2 gun ama.en sevindiğim orta yüz oldu çünkü şahane duruyor şimdiden.

Bende cuma günü oldum.dün ağrılarım bitti şükür.eve geldiğim gece çok zorlandım.hem sakak baş ağrısı hem narkozdan.kusunca rahatladım.ve bir tane atarax içtim mis gibi uyandım.alt yüzümde sıfır ödem gözlerin üstü mor biri.gizaltlarimda ve alnımda ödem var.ama şimdiden bile güzel gözüküyor 😊 yarın kontrol var bantlar çıkacak ve saçımı yikiyabilicem.banyo yapmak iyileşmeyi hızlandıracak orası kesin.benim acı esigim düşük beni baz almayın ama hiç avisizda diyemem 2 gun ama.en sevindiğim orta yüz oldu çünkü şahane duruyor şimdiden.
Eee, sizden de degişim fotosu bekliyoruz 😊 Bilginize 😌

Evet ben de Zekeriya hocaya oldum. Ben de normal hayatıma döndüm evde. Dikişler haftaya çarşamba alınacak ama yüzüm o kadar değiştiki ben insan içine çıkamam şu anda . Umarım şişler iner bu şekilde yüzüm gözüm çok farklı görünüyor. İnsanların meraklı bakışlarıyla ve sorularıyla uğraşacak psikolojide değilim şuan:)
merhaba rica etsem fiyat verebilir misiniz bir de tam olarak ne işlem yapıldı bende düşünüyorumda :)

Bugün 1. kontrole gidecektim havalar malum.bantları nasıl çıkarmam gerektiğini asistanı anlattı.çıkardım ve dus aldim.bundan sonrası artık yokuş aşağı gün gün iyilesicez

merhaba rica etsem fiyat verebilir misiniz bir de tam olarak ne işlem yapıldı bende düşünüyorumda :)
Merhaba , endoskopik şakak germe , alt göz kapağı, derin plan alt yüz germe, lip lift işlemleri için toplamda 35-38 bin TL arası ödersiniz. Yapılacak işlemlere göre bu fiyatlar değişebilir.

bugun kontrole gıttım surecım ıyı gıdıyormus :) bu arada bana sakak germe,orta yuz germe,kantopeksı yapılmıs odemlerım gıderek azalıyor morluk zaten olmadı

cok gecmıs olsun hepımız cok guzel olup gencleselım :) benımde orta yuz hattım acaıp degıstı

Merhaba, en az 2 hafta izin almalısınız. Sonraki zamanlarda çıkarsınız dışarı fakat yüz çok şiş olduğu için sizin bir operasyon geçirdiğinizi herkes anlar. Benim 2 hafta oldu hala tuhaf görünüyorum. Yüzün oturması 2-3 ay’ı buluyormuş. Sabırla bekliyorum.
benımde yuzum daha tam oturmadı gozlerım normalden cekık ama ınsanlar ıple gerdımdım fılan sanıyor :) Ben 2.hafta ozel derslerımı yapmaya geri dondum hocam yuzunuzde bır degısıklık var dıye soran oldu.Ciddi bır işi olanın 2 hafta rapor alması gerekır bencede cunku bellı oluyor .İşinız yuzunuzle ılgılıyse belkıde 1 ay gerekebılır.Okular acılsaydı ben gıdecektım bende sabırla beklıyorum ama moralım ıyı ıkımızınkıde cok guzel olur insallah :)

Bugün 1. kontrole gidecektim havalar malum.bantları nasıl çıkarmam gerektiğini asistanı anlattı.çıkardım ve dus aldim.bundan sonrası artık yokuş aşağı gün gün iyilesicez
ıyı cesaret etmıssınız ben yapamazdım heralde duş alınca banada bır rahatlık gelmıstı :)

Bugün 8.gunum morluk sıfır ödem sadece sakaklarda biraz var.ben söylenene göre ödem olmadim yani korkunç boyutlara hiç gelmedi.Dr um teknikgimden dolayı az ödem oluyor demişti.arnica krem sürdüm hep morluklara hemen geçti.yüzümü sürekli soğuk suyla yukadum.arada camdan baktim hava soğuk diye. Ve kaloriferi en az seviyede yaktım.

benımde yuzum daha tam oturmadı gozlerım normalden cekık ama ınsanlar ıple gerdımdım fılan sanıyor :) Ben 2.hafta ozel derslerımı yapmaya geri dondum hocam yuzunuzde bır degısıklık var dıye soran oldu.Ciddi bır işi olanın 2 hafta rapor alması gerekır bencede cunku bellı oluyor .İşinız yuzunuzle ılgılıyse belkıde 1 ay gerekebılır.Okular acılsaydı ben gıdecektım bende sabırla beklıyorum ama moralım ıyı ıkımızınkıde cok guzel olur insallah :)
Bugun 3. haftam doldu.Hala tuhaf görünüyorum :) Uyuşukluk hissi devam ediyor ,dikiş yerleri çok kuruyor ve kaşınıyor. Bunun için teramisin kullanıyorum. Yara izlerine iyi geliyormuş.
Çekik gözlerimin 2-3 ay içinde düzeleceğini söyledi doktor. Umarım öyle olur🙏.
Sanırım benim yüzümü , çekik gözler dışında en çok değiştiren , lip lift işlemi oldu. Dudağım fazlaca kalktı gibi geliyor bana 😟 Umarım bu da zamanla düzelir. Şunu anladımki bu işlemleri yaptıranların gerçekten çok sabırlı olması gerekiyormuş . Dr. Zekeriya beyi ve ekibini çok seviyorum bu arada. Ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Umarım sonuçlar istediğimiz gibi olur.

Benimde sadece kas uclarim yukarda biraz ki kaslara dokunmatik.1 ara inecek dedi

Saçlarım açık şekilde metroya bindim.kimse anlamadı ameliyat li oldugumu zekeriya beyi tek geçerim bu operasyonda

Ameliyat olanlar bize de ozelden de olsa resimlerini gostersede bizde cesaretlensek 🙄 sayfalarca yazmak baska oncesi sonrasi sureci gormek baska
Ben sahsen oyle yapmayi dusunuyorum nisan ayi icin gun aldim umarim aksilik cikmaz da gelip ameliyatimi olurum..
olduktan sonrada goz kapagi meme karin ameliyatlarim gibi iki gune bir resim eklerim ...

Ameliyat olanlar bize de ozelden de olsa resimlerini gostersede bizde cesaretlensek 🙄 sayfalarca yazmak baska oncesi sonrasi sureci gormek baska
Ben sahsen oyle yapmayi dusunuyorum nisan ayi icin gun aldim umarim aksilik cikmaz da gelip ameliyatimi olurum..
olduktan sonrada goz kapagi meme karin ameliyatlarim gibi iki gune bir resim eklerim ...
Yok bacım yok, bizler ne fotolar paylaştık, meme, popo, karın... Açtık açtık gösterdik bilgi olsun diye. Yüzümü kimlere kimlere attım, gerçek net sonuç görsünler diye. Çarşaf çarşaf albüm yaptık buradan, çekinmedik.
Şimdi foto attıklarım bana güvenmiyor. Atmıyor foto.
Tamma süreç yazılsın da ne bilelim nasıl oldu. Sana göre güzel, bana göre degil.. Yani ifşa olacak bir durum yok. Kırp Kırp koy. Foruma koyma, özelden at, albüm yap istedigin kişiler görsün.... Senelerin üyeleriyiz, yok insta dan gösteriyim falan.E bende sosyal hesabımı neden vereyim sana?

X