Orta yüz germe - Zekeriya Kul?

Ben Zekeriya kul hocama ameliyat oldum derin plan orta yüz germe yapıldı kesinlikle bana yeni bir yüz yaptı:) bu iş birazda şans işi ben kendisine minnettarım iyiki yaptırmışım.2.5 sene önce yaptırdım hala yüzüm çok iyi durumda Türkiye bu işin piri Zekeriya kuldur.Ben başka bir doktora gittim az kalsın ona oluyordum arkadaşım Zekeriya hocayı önerdi arkadaşıma da bunun için minnettarım kendisi hala ameliyat olamadı ama olsun oda parasını toplayınca ilk iş Zekeriya hocaya ameliyat olucak:) reklam falanda yapmıyorum gerçekten ameliyat oldum özelden resim bile gönderirim ismim adım belli .
Merhaba, bende bu hafta olmayı düşünüyorum. Nasıl oldunuz, şu an memnunmusunuz. Birde iyileşme süreci nasıl geçti öğrenebilirmiyim lütfen

Sizi inanilmaz iyi anliyorum ,ayni sureclerden geçtim

Zekeriya kul hocada mi işleminiz?
Benim Doktorum Zekeriya kul

Onkoloji hastanesinde oldu ameliyatim
Anesteziden cok korkan biriyim bin şükür sıkıntısız geçti 🙏
Bende gözlere mudahele edilmedi derin plan yüz ve boyun işlemleri yapildi

Uyandiktan kisa süre sonra ödemler basladi devamli süretle ama 3. Gün tavan yapti
Yüzüm gözlerim taninmayacak kadar şişti ve morluklar patladı
Rahat yemek yiyemedim agzimi açamıyordum istah olmuyor zaten

Günde 4 litre su iciyorum hala bromelain kullaniyorum arnica yesil çay kullaniyorum

Ilk 1 hafta corba tarzi beslendim

5 gün antibiyotik kullandim ilk hafta agri kesiciye ihtiyacim oldu.

Şimdi sişlikler daha iyi ama hala cok ödemli
Gözler acildi
Morluklar cok daha iyi ama hala yer yer yeşil sari lar

Daha rahat yemek yiyorum
Yüzüm haliyle cok gergin alt yüz ve boynum simdiden sevindirici 🙏

Henüz cok yeni iki hafta bile olmadi
Allahin izini ile iyileşme sürecim tamamlandigi zaman mutlu eden bir sonuç olacagini düşünüyorum.

Zekeriya hoca da düşünüyorsanız bu islemi ben cok memnunum ilgisinden anlayışından yaklaşımından empatisinden belirtmek isterim

Ekibide ameliyati gerçekleştirdiği hastanade kesinlikle muazzam

Hersey gönlünüzce olsun insallah 🌹
Merhaba, benimde bu hafta randevum var hocaya. Siz nasıl oldunuz, şu an memnunmusunuz ?

X