Orta yüz germe - Zekeriya Kul?

Hocanın bu yayınını izlemenizi tavsiye ederim. Yüz germe konusunda bir ders niteliğinde. Hastalar arasında doğru bilinen yanlışları örneklerle izah ediyor. İmkanınız varsa baştan sona izlemenizi tavsiye ederim. Burada birbirimize sorup işin içinden çıkamadığımız soruların birçoğunu cevaplıyor, açıklayıcı bir yayın.

Merhaba benim de doktorum Zekeriya Kul. Şakak ve orta yüz germe yaptırmıştım, haziranda 2 yıl olacak. Ameliyat sonrası iyileşme sürecimde de sonrasında da ne bir komplikasyon ne de revizyon gerektirecek bir durum olmadı çok şükür. Sizin ameliyat tarihiniz yakın sanırım?
Evet cok korkuyorum.. burda cok sikayet okudum o yuzden korkmaya basladim

Arkadaşlar Zekeriya hocayla görüştüm.
Bana derin plan tüm yüz germe önerdi ve sıkı durun fiyatı söylüyorum :
8000€ !
Canım sıkıldı valla bu fiyatı duyunca.
Ve eğer ki önceden randevu alsaymışım Tl'ye uygun bi fiyata olabilirmişim.
Artık dövizle fiyat veriyorlarmış.

Bundan 1-2 sene öncesine kadar 40 000 - 50 000 tl' ye ameliyat olanlara göre gerçekten bu fiyat haksızlık diye düşünüyorum.
Ama bu yüz germe ameliyatı konusundada tek içime sinen doktor o olduğu için fiyat yüzünden canım sıkkın biraz :KK43:

Arkadaşlar Zekeriya hocayla görüştüm.
Bana derin plan tüm yüz germe önerdi ve sıkı durun fiyatı söylüyorum :
8000€ !
Canım sıkıldı valla bu fiyatı duyunca.
Ve eğer ki önceden randevu alsaymışım Tl'ye uygun bi fiyata olabilirmişim.
Artık dövizle fiyat veriyorlarmış.

Bundan 1-2 sene öncesine kadar 40 000 - 50 000 tl' ye ameliyat olanlara göre gerçekten bu fiyat haksızlık diye düşünüyorum.
Ama bu yüz germe ameliyatı konusundada tek içime sinen doktor o olduğu için fiyat yüzünden canım sıkkın biraz :KK43:
Peki ne yapacaksin simdi?

Buradaki olumlu paylaşımlardan dolayı, orta yüz germe ameliyatı için Dr Zekeriya Kul'u düşünüyordum.
Ama internette hakkında yakın zaman da yapılmış bir şikayeti okuyunca moralim bozuldu, kafam karıştı 😕

Bu doktor hakkında bilgisi tecrübesi olanlar yazabilirmi lütfen?

Tabiiki komplikasyonlar olabilir her ameliyatta, ne kadar tecrübeli bir doktor olsada, ama yüz bu sonuçta, 1 tane bile negatif yorum görünce insan çekiniyor bu süreçte.
Doktor aramakta çok zorlayıcı bir süreç
Merhaba Zekeriya kul'a ameliyat oldunuz mu acaba? Memnun musunuz? Öncesi sonrası foto atabilir misiniz mümkünse? Bende kendisini düşünüyorum orta yüz ve alt yüz için ama ben çekik göz istemiyorum.cok ucu kalkık kaşta sevmiyorum. Ben kasımın biraz daha tam uçtan değilde biraz daha içten kalkmasını istiyorum.daha doğal istiyorum. Göz kapaklarimda yığılma var zaten gözlerim küçük. Çekik göz dahada küçük gösterir gözlerimi.iyilesme.sureciniz nasıldı acaba eğer olduysaniz?ne kadar sürede mutlu hissettiniz kendinizi yani şişlikler vs ne zaman inmişti? 3.haftada yada 4. Haftada şişlikler inmismiydi?

Net bir fikir veriyor kendi adıma. Ödemim çok azaldı. Sadece ilk iki gün pişmanlık hissettim. Yemek yiyemiyor, oturamıyor, pek konuşamıyor. Sürekli sırt üstü uzanır haldeydim. O ara kendi kendime düşünüp pişman olmuştum. Değmezdi demiştim… şu an iyi ki diyorum. İyileşme sürecini beklemek çok sıkıcı sadece. Evdeyim sürekli. Dün çöküp arkadaşımla kahve içtim. O sırada 1 saatliğine yüz maskemi bile çıkardım
Merhaba bende Zekeriya kul düşünüyorum.
O değilde benim kafam karıştı şimdi.
Kimisi kalıcı diyor kimisi değil.
Acaba ablanızın doktoru bi hatamı yaptı ameliyatında?
Üstelik ablanızın doktorunun ismini istedim özelden vermediniz.
Ben yurtdışındanım ve bu ameliyatla ilgili yurtdışındaki açıklamalara bakınca kalıcı deniyor.
Estetik konularında doktorların sorulara cevap yazdığı bir platform var burda, üyelik alıp bu işlemin kalıcı olmadığı hakkındaki duyumlarımı ve bu konudaki tedirginliğimi ileteceğim.
Cevabı burdan yazarım herkes okur
Merhaba
Sonuctan memnunmusunuz. Herhangı bır sorun cıktımı operasyon sonrası. Agrı acı durumu nasıldı?
Merhaba bende aynı aneliyatlari kendisine olmayı düşünüyorum ama tedirginim. Öncesi sonrası fotonuzu paylaşabilir misiniz rica etsem? Çok makbulengecer gerçekten. Benim şöyle bir sikintimda var. Benim gözlerim.kucuk ve ben çekik göz istemiyorum bu yüzden. Ama Zekeriya hocada orta yüzü gererken sadece endoskopik yöntemi kullanıyormuş sakakla beraber yani. Ve kas ucu kalkıyor bir gözde çekiliyor. Bir tek beni tedirgin eden bu. Birde tabiki iyileşme süresi. Ben gizli yapmayi düşünüyorum.kac hafta sonra sosyallesebilirim yakın çevreyle Ameliyat olduğumu anlamadan?kaç hafta sonra indi şişlikler? Yardımcı olursanız sevinirim

Ben Ankara’da bir doktora yaptırdım. Bugün 8. Günüm çok memnunum ❤️
Merhaba hangi doktora yaptırdınız acaba ve tam olarak hangi işlemleri? Öncesi sonrası fotolarınızi özelden de olsa paylaşabilir misiniz? Kaç haftadaşişlik morluklarıniz yok.oldu?

Merhaba Zekeriya kul'a ameliyat oldunuz mu acaba? Memnun musunuz? Öncesi sonrası foto atabilir misiniz mümkünse? Bende kendisini düşünüyorum orta yüz ve alt yüz için ama ben çekik göz istemiyorum.cok ucu kalkık kaşta sevmiyorum. Ben kasımın biraz daha tam uçtan değilde biraz daha içten kalkmasını istiyorum.daha doğal istiyorum. Göz kapaklarimda yığılma var zaten gözlerim küçük. Çekik göz dahada küçük gösterir gözlerimi.iyilesme.sureciniz nasıldı acaba eğer olduysaniz?ne kadar sürede mutlu hissettiniz kendinizi yani şişlikler vs ne zaman inmişti? 3.haftada yada 4. Haftada şişlikler inmismiydi?
Hayır ameliyat olmak isterdim ama olmadım çünkü 8000€ istedi çok pahalı buldum düşünüyorum şimdilik.
Siz ameliyat olmak isterseniz muayene'ye gittiğinizde ne istediğinizi anlatın ameliyatı sizin isteklerinizide dikkate alarak yapar, bi sorun olacağını düşünmüyorum bu konuda

Aslında hatalı değil. Başta gerçekten süperdi. Dikiş zımba vsde vardı kafa bölgesinde. Sadece geri düştü ve bu duruma çok üzüldü. Hadi 5-6 sene kalsa yine gam yemeyeceğim neden 4 ayda eski halime döndüm diyor. Doktora gittik o bile dedi düşmüş diye. Ameliyattan önce ısrarla kalıcı dedi bu doktor. Yaşlanma etkin azalacak, çizgiler bile yok olacak dedi ama eski haline dönmeyi bırakın deriside bir garip oldu. Söylemememi kendisi söyledi dava sürecinde şu an çünkü. Bende çok yaptırmak istedim ilk halini görünce. İstanbulda çok doktor gezdim. Haklarını yiyemem kalıcı değil, yenilenmesi illaki gerekiyor diyenlere şahit oldum. Ama benim gittiğim son doktor aşırı efektli hastaları paylaşıyordu. Oraya gidip gerçek hallerini görmek ve özellikle o kişilerden bir kaçının memnun kalmadığını dinlemek benide vazgeçirdi. Benimde sürekli yeniletecek bütçem yok maalesef. Bu üstte yazdığımı bana diyende bir estetisyendi mesela 😅 kim kardashian bile 2 yılda bir yeniletiyor kalıcı olsa onda kalırdı dedi. Çok sarkıksınızdır, deri çok sünmüştür bunu toplatır, deriye işlem yaptırırsınız onu bilemem. Elbette fark olur. Ama sarkık değilken yaptırmanın pek olumlu sonucunu hiç bir şekilde ben göremedim ne çevremde ne ablamda. Realself var herkes biliyor oradan mı baktınız? Yabancılar oraya yazıyor genelde ben oraya bakın yabancı ülkede iseniz derim
Merhaba ameliyatı kime oldu ablaniz acaba özelden yazabilir misiniz? Bizde mağdur olmayalım.

Buradaki olumlu paylaşımlardan dolayı, orta yüz germe ameliyatı için Dr Zekeriya Kul'u düşünüyordum.
Ama internette hakkında yakın zaman da yapılmış bir şikayeti okuyunca moralim bozuldu, kafam karıştı 😕

Tabiiki komplikasyonlar olabilir her ameliyatta, ne kadar tecrübeli bir doktor olsada, ama yüz bu sonuçta, 1 tane bile negatif yorum görünce insan çekiniyor bu süreçte.

Bir süredir zekeriya Kul'u takip ediyorum ama gösterdiği sonuçların asla uzun vadeli olmadığını fark ettim, sürdüğü yanak zamansal kaldırmayı nasıl biliyorsunuz? Deneyimli cerrah op sonrası 1 yıla yakın sonuçlar göstermelidir
Ayrıca ona tam bir yüz germe yapmasını sordum ve yüz dokumun çok kalın olmadığını mı söyledi? Daha kalın cilt yüzlerini kaldırmakta iyi olduğunu düşünmüyorum

Bir süredir zekeriya Kul'u takip ediyorum ama gösterdiği sonuçların asla uzun vadeli olmadığını fark ettim, sürdüğü yanak zamansal kaldırmayı nasıl biliyorsunuz? Deneyimli cerrah op sonrası 1 yıla yakın sonuçlar göstermelidir
Ayrıca ona tam bir yüz germe yapmasını sordum ve yüz dokumun çok kalın olmadığını mı söyledi? Daha kalın cilt yüzlerini kaldırmakta iyi olduğunu düşün
Bende Zekeriya Kul ve Erhan Eryilmaz arasinda kaldim. Erhan Eryilmaz ile gorustunuz mu ?

Merhaba, bende sizinle aynı durumdayım. Aylardır Dr arayışında ve bir türlü karar veremiyorum. Siz ameliyat oldunuzmu artık? Nasıl geçti? Kime oldunuz? Sevgiler

Ben Zekeriya kul hocama ameliyat oldum derin plan orta yüz germe yapıldı kesinlikle bana yeni bir yüz yaptı:) bu iş birazda şans işi ben kendisine minnettarım iyiki yaptırmışım.2.5 sene önce yaptırdım hala yüzüm çok iyi durumda Türkiye bu işin piri Zekeriya kuldur.Ben başka bir doktora gittim az kalsın ona oluyordum arkadaşım Zekeriya hocayı önerdi arkadaşıma da bunun için minnettarım kendisi hala ameliyat olamadı ama olsun oda parasını toplayınca ilk iş Zekeriya hocaya ameliyat olucak:) reklam falanda yapmıyorum gerçekten ameliyat oldum özelden resim bile gönderirim ismim adım belli .

Burda yapılan bazı yorumlarda, bu ameliyatın kalıcı olmadığını, 6-7 ay sonra eski haline döndüğünü, çoğu doktorunda bunu itiraf ettiğini, maddi manevi çekilen acıya değmez, onun yerine botoks yaptırın yazmışlar.

Kalıcı bir sonuç istiyorum ama benimde kafam karıştı bu yorumlardan sonra.
Yaptırsammı yaptırmasammı bilmiyorum ben 😕
Evet sakin yaptirmayin. Ben sakak germe yaptirdim ve eski galine dondu. Iyi ki de dondu o kadar kotu bir ameliyat ki anlatamam.

Ben Zekeriya kul hocama ameliyat oldum derin plan orta yüz germe yapıldı kesinlikle bana yeni bir yüz yaptı:) bu iş birazda şans işi ben kendisine minnettarım iyiki yaptırmışım.2.5 sene önce yaptırdım hala yüzüm çok iyi durumda Türkiye bu işin piri Zekeriya kuldur.Ben başka bir doktora gittim az kalsın ona oluyordum arkadaşım Zekeriya hocayı önerdi arkadaşıma da bunun için minnettarım kendisi hala ameliyat olamadı ama olsun oda parasını toplayınca ilk iş Zekeriya hocaya ameliyat olucak:) reklam falanda yapmıyorum gerçekten ameliyat oldum özelden resim bile gönderirim ismim adım belli .
Merhaba ozelden foto atabilir misiniz cok merak ettin

Ayrıca başka bir arkadaşım daha yanlış hatırlamıyorsam temporal lift yaptırdı. Eğer izni olursa fotoğraflarını paylaşabilirim özelden sadece göz olarak. Sonuç hüsran. Kız psikolojik destek bile aldı. Biri farklı diğeri farklı göz mü dersiniz 3 ayda eski haline dönen yüz mü? Para için insanlara bunu yapan her doktor, kurum cezalandırılmalı bence. Birazda gerçekler arkadaşlar….
Evet birebir ornek ben varim. Arkadaslar sakak germe yaptirmayin. Kotu olmadi ama 3 ay eziyet ve sonra eski haline donuyor. Iyi ki de donmus. Doktorlarin sayfasindaki fotolar hep photoshoplu. Inanmayin.

Merhaba özelden yazdım bakabilir misiniz 🙏

Özelden yazdım ama cevap yok

X