ORYANTAL NASIL ÖĞRENİLİR ?NASIL GELİŞTİRİLİR ? !!!ACİLLLLLL!!!

zikzok

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
29
106
34
MERHABA öncelikle oryantali ve oynayanları çok çekici buluyorum bu yüzden yapmak istiyorum bir de oryantalin vücut şekillendirme gibi bi özelliği varmış ve bel inceltiyormuş.Aynı zamanda kızlar oryantalle kalçalarımı ön plana çıkarıp göğüslerimi de dikleştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

MERHABA öncelikle oryantali ve oynayanları çok çekici buluyorum bu yüzden yapmak istiyorum bir de oryantalin vücut şekillendirme gibi bi özelliği varmış ve bel inceltiyormuş.Aynı zamanda kızlar oryantalle kalçalarımı ön plana çıkarıp göğüslerimi de dikleştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Dans kursuna gidin

Hımm acil diyorsuno_OO halde gözlerini kapat canım,yere bağdaş kur,Nesrin Topkapıyı hayal et,bir ışık huzmesi göreceksin,sana feyz aktaracak,nasıl gerdan kırılır,nasıl kemiklerinden arınmış gibi kıvrılınır 🐉:KK45:
Yumurta kapıya sıkışmadan öğrensen ya bu kadar acil durumda kalacağına,aç bir video başla,daha ne denir ki yani:)

Youtube'da tutorial videoları oluyor ama ne kadar yararlı olur bilemedim. yine de bir kursa gitmek daha faydalı olabilir. :)

X