Vücut Kremleri Otacı Isırgan Sabunu

Vücut kremleri, losyonlar
E

EU1

Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ya geçen bizimkiler alışveriş yaparken migrostan hediye bi ürün vermişler ısırgan sabunu markası otacı bnm yüzüme kullandım sivilcelerime iyi geldii sitesine fln baktım saçtaki kepekler içinde iimiş bugün migrosa baktım ama yok bilen varsa nerden ulaşabileceğimi söyleyebilrmi bu arada ankarada yaşıyorum:teselli:

haa bu ürün saç ve vücut için olduğu için vücut bölümüne yazdıım

ank.radaki aktarların hepsinde var. Oralardan rahatlıkla temin edebilirsin şafaktepe parkını biliyorsan onun karşısındaki aktarda bile var

ya ben onu 2 gün kullandım ve sivilce patlaması yaşadım üstünden 2 hafta geçti ama hala sivilceler duruyo bi dahada kullanmadım

Kızlar Otal diye bi sabunu var otacının.benim saçımdaki kepeklere iyi gelmişti,yumuşacık yapmıştı saçlarımı.Sivilcelere de iyi gelir diyolar ama ben denemedim yüzümde..Paylaşmak istedim sizinle de:)))

ben anlamadım ya ısırgan sabunu saç içinde yüz içinde kullanılıyor :KK70: aktardaki kız bana saçım için verdi 2 kere kullandm cok sertleştirdi :/ ama dökülmesinide durdurdu şampuana döndüm tekrar dökülmeye başladı yine sabun kullanıcam galiba :KK70:

otal sabunuda yüzüm için verdi sabah akşam onla yıkamamı söyledi sabunu güzel bi iki sivilcem vardı söndürdü xD

arkadaşlar otacı ısırgan sabunu yalnızca saç ve vücut içindir yüzünüz için değil.yanlış kullanarak çözüme ulaşamadığınızdan baehsetmeyin.sivilceler için otal kükürtlü sabun

X