ov.testinde çift cizgiyi yakaliyorum ama hamile kalamiyorum :((

papatyasevilir

Canım kendim♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
1.520
437
14.gunum Bugun ovulasyon testi yaptım cift cizgi :) geçen ay da 13. Gun falan yakalamistim ama olmasi..nasıl davranmam lazim..Lutfen bilen yardim etsin

Yardim etseniz bi

Canım çift çizgi yakaladım dediğin günler iki çizgide aynı koyuluktamıydı?Diger günler tek çizgi mi çıktı yani?Çünkü bende her zaman ikinci çizgi silikte olsa çıkıyor. İkinci çizgi silikse negatif olarak değerlendirmen gerekiyor.Belki de yakalayamamışsındır günleri ondan olmamıştır kuzum,bi daha ki ay yakalarsın umarım:KK3:

Canim gecen gunlerde de test yapmistim tek cizgi vardi ben de her zaman 2.cizgi çıkmıyor..amasanirim benim calismam yanlış..mesala deniyor ki cift cizgiyi gördükten sonra 24 saat içinde çalıyormus yumurta..o halde hemen bugun calisilmamali.yani simdi ben napm hangi gunler değerlendiryim

Canim gecen gunlerde de test yapmistim tek cizgi vardi ben de her zaman 2.cizgi çıkmıyor..amasanirim benim calismam yanlış..mesala deniyor ki cift cizgiyi gördükten sonra 24 saat içinde çalıyormus yumurta..o halde hemen bugun calisilmamali.yani simdi ben napm hangi gunler değerlendiryim

Canım iki çizgi de eşit koyulukta kopkoyu olacak bunu sakın unutma.. O şekilde kopkoyu çift çizgiyi yakaladığın gün de çalış, ertesi gün de mutlaka çalış, bi daha günaşırı devam et 2-3 defa. Bak benim bu ay ki ovu testimi yollayayım sana kıyasla kendin. Ben bu ay takip de yaptırmıştım doktor yum. çatlamak üzere dediğinde eve geldim hemen ovu. testi yaptım ve ilk defa bu kadar koyu iki çizgi yakaladım..
$04042014507.jpg

X