Gebeliğe Hazırlık Ovitelle ve femera ile gün sayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir açıklama yapmak istedim biliyor sunuz ben dün kan verdim negatif sonuç aldım doktorum eğer adet olursan 3. Günü tekrar femera başla dedi eğer olmazsa da günün geçerse tekrar kan ver dedi geç döllenme olma ihtimali olabilir dedi bu ay da çatlatma iğnesi deniyecez dedi ama bu ay çok umutluyum dedi çünkü vücudunu tamamen hazırladık gebeliğe dedi burdan gelişmeleri paylascam sizinle yine
Hadi inşallah umarım günün geçer ve pozitifi görürsün 🙏🏼🍀 Evet daha adetine varsa geç döllenme de olabilir ondan değerin düşük çıkmış olabilir

Öncelikle herkese merhaba bende çatlatma iğnesiyle bir sürece girdim ve eğer hamile olursam bu süreci burada paylaşacağıma ant içmiştim😂🙈
İlk regli tarihim 6 temmuzdu ve 3. Gününde doktora gittiğimde femara isminde bir ilaç vermişti 5 gün kullan gel dediğinde 5. Gün yumurtam 14 mm di. pazartesi yeniden gel kontrol edelim dedi, gittim 21 mm olmuştu. Doğrudan çatlatma iğnesi verdi ve bugün iğneyi yaptır dedi. iğne vurulduktan tam 36 saat sonra ilişki önerdi ve iğneyi vurduktan sonraki gün gel çatlama olmuş mu bakalım demişti. Gittim çatlama olmuştu 2 gün daha doktorumun belirttiği saatte birliktelik yaşadık. Ardından 2 hafta sonra gel dedi ve en zorlu süreç o zaman başladı inanın. İğnenin hiç bir yan etkisini yaşamadım ağrı sızı sancı vs yoktu tabi 14gün dayanamadığım için evde kaset test yaptım ilk test iğneden 6 gün sonraydı pozitif çıktı ama iğnenin etkisi olduğunu biliyordum ardından yaptığım test negatif çıkınca iğne etkisini kaybetmiştir diye düşündüm 10. Gün erken gebelik testi aldım ve çok silik bi çizgi gördüm bir gün sonra dayanamadım kan verdim 3.99 çıktı umudum kırılmıştı 3 gün sonra kendi doktoruma gittim kan testi yaptı ve Hcg 88 hamilesiniz dedi😍 regl tarihime daha 4 gün vardı. 2 gün sonra yeniden yaptırdı ve 282 çıktı sonucum. Şuan henüz 4 haftalık bir susam tanesi❣️ rabbim isteyen herkese nasip etsin hepinize dua ediyorum😍
Ay maşallah 🥰 benim de bugün 10. günüm awox marka erken gebelik testi alıp yaptım hiç bi şey çıkmadı biraz moralim bozuldu inşallah sonradan pozitife döner :KK43:

İnanki canım hiç ihtimal vermiyorum döneceğine ben kendimi inandirdim olmadığına negatif sonuca
Olsun canım hasta olmadığımız sürece umut var 🙏🏼 Benimde bugün tam negatife dönmüş, bana da sanki bir daha pozitife dönmeyecek gibi geliyor 😬 Bakalım pazar ya da pazartesi günü tekrar yapacağım testi

Eklentiler

• 93BAEDE2-29D1-4038-843B-9448ED3DA9FF.jpeg
    93BAEDE2-29D1-4038-843B-9448ED3DA9FF.jpeg
    245,1 KB · Görüntüleme: 23
Olsun canım hasta olmadığımız sürece umut var 🙏🏼 Benimde bugün tam negatife dönmüş, bana da sanki bir daha pozitife dönmeyecek gibi geliyor 😬 Bakalım pazar ya da pazartesi günü tekrar yapacağım testi
Canım kaçıncı günün bugün daha önce kan verdinmi hiç

Hayır canım vermedim ama evde idrar testi yaptım negatif çıktı hâlâ adette olmadım olsam hemen ikinci tedaviye başlıyacam bari acaba kistmi
Hayır canım vermedim ama evde idrar testi yaptım negatif çıktı hâlâ adette olmadım olsam hemen ikinci tedaviye başlıyacam bari acaba kistmi oluştu diyorum
Kist belirtin yoksa eğer olmamıştır canım. Adet gecikmesi de yapabiliyormuş sanırım bu ilaçlar. Belki de geç döllenme olmuştur belli mi olur 🙏🏼🍀

Canım sen iğne kullanmış mıydın? Kist olduysa ve doktor mueyene etmiyorsa, kist olduysa aslında ilaç kullanman doğru değil. Kisti büyütüyor. Doktorun muayenesiz mi direk ikinci kez femarayı iç dedi?
Evet ve bugün 18. Günüm hâlâ olmadım duphaston hap al kullan dedi adetin gelecek ama ben gidip Bir görünmek istiyorum aslında neden geciktiğini öğrenmem lazım pazartesi veya salı günü gitmeyi düşünüyorum inşallah o güne kadar olurum da gerek kalmaz

X