Oviterella çatlatma iğnesi yapanlar?

Günaydın kızlar , geçen ay çatlatma iğnesi olmuştum ama tutmamıştı. 27 ocakta adet olmuştum. Bu ay da tedaviye ara vermeyi düşündük. Ancak 11 şubatta kahverengi çamur gibi akıntı geldi. Belim de adet olacakmışım gibi ağrıdı. Acaba kist falan oluşmuş olabilir mi ? Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı ?

Günaydın kızlar , geçen ay çatlatma iğnesi olmuştum ama tutmamıştı. 27 ocakta adet olmuştum. Bu ay da tedaviye ara vermeyi düşündük. Ancak 11 şubatta kahverengi çamur gibi akıntı geldi. Belim de adet olacakmışım gibi ağrıdı. Acaba kist falan oluşmuş olabilir mi ? Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı ?
Çatlatma iğnesinden dolayı evet kist oluyor ama lekelenme olmuyor daha doğrusu ben öyle biliyorum bendede olmuştu iğneden sonra yerleşme kanamaymş

Merhaba bende bugün çatlatma iğnesi oldum acaba ilişki saatlerini nasıl yaptınız bazı doktorlar 36. Saatte diyor ama benim doktorum iğne günü dahil 3 akşam ilişki sonra günaşırı dedi kafam çok karıştı yardımcı olan olursa çok sevinirim

Merhaba bende bugün çatlatma iğnesi oldum acaba ilişki saatlerini nasıl yaptınız bazı doktorlar 36. Saatte diyor ama benim doktorum iğne günü dahil 3 akşam ilişki sonra günaşırı dedi kafam çok karıştı yardımcı olan olursa çok sevinirim
Hayırlısı olsun canım 😊 doktorun ne onerdiyse öyle ilerle bence. Benim doktorum iğne günü ve sonraki gün daha sonrada 1 gün mola ve gün aşırı devam demisti. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez 🤲

Canım kişiden kişiye degısıyor benım bu son ıgnede arada batma oluyordu ama sag kasıgım agrıyordu hatta 36 saatın dolmasına yakın agrı artmıstı ve sonra sag kasıgım hep agrıyordu yumurta sagdaydı bıde öksürürken bıle agrı gırıyordu sonra adet yaklaşınca ara sıra adet agrısı gıbı girmeye basladı catladıgı ıcın o ılk gunler agrıyor sonrada gebelik oldugu ıcın agrı oluyormus doktorum demıstı.Calısma var agrılar olur demıstı ve benm şuanda bıle bazen bir ağrı gıdıyor sankı adet agrısı gıbı gercekten 40,50 sn suruyor agrııs sonra gecıyor normalmış yerleşme agrıları dedı.Yanı senın ysadıgın her sey normal ve cok ıyı gün aşırı devam et sen bıde şansını artırır.
Canıım benim de regle beş gün kaldı iğneden sonraki 9 günüm ama bugün regl sancısı yokladı ara ara ve karında şişkinlik var regl olacakmisim gibi yani bu ağrı bebekten olabiliyor mu

Kızlar iğneden sonraki 9 günüme girdik ama regle beş gün kaldı yani tam 14. Gün regl günüm oluyor sizce bugün testin pozitif çıkması normal mi ignenin etkisi mıdır beş gün kaldığı için silinir diye düşündüm

Kızlar iğneden sonraki 9 günüme girdik ama regle beş gün kaldı yani tam 14. Gün regl günüm oluyor sizce bugün testin pozitif çıkması normal mi ignenin etkisi mıdır beş gün kaldığı için silinir diye düşündüm
10.gunumde negatif sonuc almistim. Kisiye gore degisebilir. Genelde 12.gun silinir diyorlar.

Canıım benim de regle beş gün kaldı iğneden sonraki 9 günüm ama bugün regl sancısı yokladı ara ara ve karında şişkinlik var regl olacakmisim gibi yani bu ağrı bebekten olabiliyor mu
Merhaba canım ınsallah gebesındır.adet sancısıyla gebelık sancısı cok benzıyor bende sag yumurta catlamıstı sureklı agrıyordu ıgnede de 12. Gun pozıtıfı gormustum net sekılde aslında en dogru sonuc 15. gun test yapmak pozıtıfse koyulasma takıbı yapıp sonra kan vermek sen 4,5 gun daha sabır et edemıyorsanda.ılk ıdrarla 2,3 gun ust uste test yap rengı koyulasırsa her gecen gun gebelık vardır😍

Kızlar 28 şubatta iğne olmuştum dün test yaptım negatif çıktı. Göğüslerim aşırı şişti ve ağrıyor. Dün de adet sancım başladı ama hâlâ adet olmadım. Femara kullanmıştım. Bu ilaç benim bütün dengelerimle oynadı. Sizin vücudunuzda da değişiklik yaptı mı ?

Merhaba canım ınsallah gebesındır.adet sancısıyla gebelık sancısı cok benzıyor bende sag yumurta catlamıstı sureklı agrıyordu ıgnede de 12. Gun pozıtıfı gormustum net sekılde aslında en dogru sonuc 15. gun test yapmak pozıtıfse koyulasma takıbı yapıp sonra kan vermek sen 4,5 gun daha sabır et edemıyorsanda.ılk ıdrarla 2,3 gun ust uste test yap rengı koyulasırsa her gecen gun gebelık vardır😍
İnşallah canımm sen hamile misin ?

X