Ovitrelle 13.gün lütfen yardım silik çizgi

Ilk testim daha bekleyeceğim biraz daha ama negatifi görünce canım sıkıldı. Rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin
Amin inşallah stres yapma umut olsun benim hikayem sana yarın bidaha yap varsa belli belirsiz Birşeyler çıkar

Canım benim tavsiyem kan ver kesin ben iğne ile hamile kaldım 13.gün de hiç çizgi yoktu negatifti 14.gün silik çıktı giderek koyulaştı umuzsuzluğa kapılma
İnanın bana umut oldunuz sabahtan beri ağlıyorum öncesinde bir dış gebeliğim var ilk iğne tedavim daha başındayım ama bir senedir negatif görmek çok yordu beni 11.güne kadar ben çift çizgiyi gördüm 12.gun negatif bugün 13.günüm ama predictor de bile negatif inşallah bende sizin gibi görürüm pozitif yarım sabah kan vermeye gideceğim dua edin nolur hamilelerin duası kabul olurmuş rabbim saglikla bebeğinizi kucağıniza almayı nasip etsin inşallah 😇

İnanın bana umut oldunuz sabahtan beri ağlıyorum öncesinde bir dış gebeliğim var ilk iğne tedavim daha başındayım ama bir senedir negatif görmek çok yordu beni 11.güne kadar ben çift çizgiyi gördüm 12.gun negatif bugün 13.günüm ama predictor de bile negatif inşallah bende sizin gibi görürüm pozitif yarım sabah kan vermeye gideceğim dua edin nolur hamilelerin duası kabul olurmuş rabbim saglikla bebeğinizi kucağıniza almayı nasip etsin inşallah 😇
Yaa etmez olurmuyum inşallah hayırlı haberler al olmazsa da sıkma canını bu iğneye klomene femeraya güven bu tedavi ile hamile kalan çok ben son denemem de kaldım doktor 3 kere deneriz olmadı başka yollar aşılama vs diyodu 2 kere olmadı kimyasal gebelik falan yaşadım son denemede işte nasip oldu haberlerini bekliyorum

Yaa etmez olurmuyum inşallah hayırlı haberler al olmazsa da sıkma canını bu iğneye klomene femeraya güven bu tedavi ile hamile kalan çok ben son denemem de kaldım doktor 3 kere deneriz olmadı başka yollar aşılama vs diyodu 2 kere olmadı kimyasal gebelik falan yaşadım son denemede işte nasip oldu haberlerini bekliyorum
Kuzu peki hiç belirti vs var mıydı sende.

Adet sancısı falan olmuştu ama takılma sen kimseye herkesde farklı belirti olabilir verdin mi kan
Kuzu dün verdim kan fakat hala sonuç çıkmadı sağlık ocağına vermiştim hala daha bekliyorum bugün yine test yaptım yine negatif 😔

Canım benim tavsiyem kan ver kesin ben iğne ile hamile kaldım 13.gün de hiç çizgi yoktu negatifti 14.gün silik çıktı giderek koyulaştı umuzsuzluğa kapılma
Merhaba allah kucaginoza almayi nasip etsin canm ilk defami catlatma ignesinde tutu acaba bende ilkkez yaptiricam merk ediprum

31 agustosda catlatma iğnesi oldum bugunku testm bu sekılde asırı adet sancım var ama gelmıo bi hafiflio bi agrıo olsa hamılelık daha koyu olurdu değil mi cnku yarın adet gunum iğne etkisi mi acaba hala bu 4.dk cıktı ama silik denecek kadar silik gölge gbi cizgi testin üstünde 10 ml yi gösterdigi yazıyor 6gun once freely marka test siz iğneden snra erken gebelıkde ne zaman öğrendiniz
bende 11. günü erken gebelık testı yaptım silik cıkmıstı 13 te yaptım daha belırgın cıktı gıt gıde koyulasır canım varsa merak etme bazılarında 15 te bıle zor gorunuyo :)

X