Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Klomen+catlatma ignesi sonrasi sizdede yorgunluk hissi varmi kizlar ben elimi kolumu kaldiramiyorum goguslerim sis agri var anlamadim hormonlarim yuzundendenmi bilmiyorum ilk defa kullandim hem klomen hem catlatma ignesi zaten klomen bana olmadi bence doktorumada soyliyecem kontrolumde kullandigim zaman cok bas donmesi yapti bayada oldu 13. Gun bugun

Klomen+catlatma ignesi sonrasi sizdede yorgunluk hissi varmi kizlar ben elimi kolumu kaldiramiyorum goguslerim sis agri var anlamadim hormonlarim yuzundendenmi bilmiyorum ilk defa kullandim hem klomen hem catlatma ignesi zaten klomen bana olmadi bence doktorumada soyliyecem kontrolumde kullandigim zaman cok bas donmesi yapti bayada oldu 13. Gun bugun
Evet canım 3 ay boyunca uyudum desem yeridir. Aşırı yorgunluk, baş dönmesi ve uyku yapıyordu

Keşke bu kadar şey yaşamadan o şanslı insanlar arasına girebilseydik 😔 inşallah bu ay güzel sonuç alırız 🙏🏻🙏🏻
nasip cnm varfr bunlarda da bi hayır
Evet cnm bende oyleyim sabahtan aksama başımı yastıktan kaldıramıyorum resmen cok halsizlik yorgunluk var

Sebepsiz bir durum. Ne eşimde ne bende bir problem yok. Doğal yollarla 1 yıldır bebiş olmadı. Benim adetim düzenli. Yeterli ve kaliteli yumurtam var. Eşimin spermiyogramı da çok iyi ama işte olmadı. Kısmet :KK51:
Benmde düzenli hersey normal ama yumurtami kalitesiz kalıyo acaba onu düşünüyorum bu aralar

Canım doğal tarifler denedin mi yumurta kalitesini arttırmak için ya da beslenmene dikkat ediyor musun? Mesela folik asit içiyor musun?
Yok canım Denemedim beslenmeme dikkat ediyorum folik asit de kullanıyordum bu ara çok sıkıldım bıraktım Sen biliyor musun neler arttırıyor Kaliteyi

Yok canım Denemedim beslenmeme dikkat ediyorum folik asit de kullanıyordum bu ara çok sıkıldım bıraktım Sen biliyor musun neler arttırıyor Kaliteyi
Bizim bir yakınımız keçiboynuzu kaynatıp içiyordu eşine de içiriyordu. 10 yıl bebekleri olmamıştı. 1 ay bunu yaptıktan sonra bebekleri oldu.

X