Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa romantik kiz💖Allah anali babali büyütsün cnm normal doğum mu oldu nasılsınız
Amin inşallah canım 🤲🏻 Çok teşekkür ederim..Sezeryan oldu ama kendisi 14ünde gelmek istedi 🤗❤️ Dikiş ağrım çabuk toparlıyor şükür ama göğüs ağrım çok fena sütüm yeni iniyor onun derdine düştük şimdi minik doyuyor mu doymuyor mu😀 zor işler
Yaaa bak erkenci kuşa. 🥰
Allah analı babalı büyütsün sağlıcakla büyüsün inşallah. 😇
Amin inşallah canım 🤲🏻 bu kuş sürpriz yaptı bize❤️

Amin inşallah canım 🤲🏻 Çok teşekkür ederim..Sezeryan oldu ama kendisi 14ünde gelmek istedi 🤗❤️ Dikiş ağrım çabuk toparlıyor şükür ama göğüs ağrım çok fena sütüm yeni iniyor onun derdine düştük şimdi minik doyuyor mu doymuyor mu😀 zor işler

Allah kolaylık versin cnm,

Ben de normal doğumdan sezaryana değiştirdim kordon tam cene altında çok steres ediyorum buna doktorum dedi bu stresle normal doğumu kolay yapacağını göremiyorum ya stresini at yada karar ver dedi.
Eşimde benden çok stresli kararınızı sezaryana çevirdik. Senin kız gibi sürpriz yapmazsa nasipse 20 Şubat bizimki.

Ben de normal doğumdan sezaryana değiştirdim kordon tam cene altında çok steres ediyorum buna doktorum dedi bu stresle normal doğumu kolay yapacağını göremiyorum ya stresini at yada karar ver dedi.
Eşimde benden çok stresli kararınızı sezaryana çevirdik. Senin kız gibi sürpriz yapmazsa nasipse 20 Şubat bizimki.
İyi yapmışsınız bence…Çok az kalmış senin de ya😍 Sağlıkla kavuşun sorunsuz mis gibi inşallah 🤲🏻🧿🌸 Güzel haberlerinizi bekliyorum

İyi yapmışsınız bence…Çok az kalmış senin de ya😍 Sağlıkla kavuşun sorunsuz mis gibi inşallah 🤲🏻🧿🌸 Güzel haberlerinizi bekliyorum
İyi mi kötümü doğumdan sonra göreceğiz inşallah. Ben normal doğumu epidural yaptım ona rağmen çok kötü acı sancı dikişlerim oldu. Bunda da inşallah toparlarım hemen.

Merhaba canım nasılsın? Bebiş geldi mi?
Çok şükür iyiyim canım. Geldi geldi 17 Şubat yazdım ya buraya o gün mide bulantısı çektim durdum daha dayanamadım acile gittim. Meğer doğum mide bulantıları imiş.
Nst de sancılar çıktı. Açıklık yok bebek baş yukarıda kordon dolanması 2 kat bebek riske girmeye başlayınca acil sezaryana alındım. Çok şükür kızımda bende iyiyiz.

X