Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon la gebelik belli olurmu yardim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şuan takipteyim 3 gündür ovulasyonum koyu akşam tekrardan bakıcam artık belkide dediginiz gibi bende yumurtluyorumdur ama normalde bugun adet günüm
Benimde adete iki gun kala ovulasyon testi koyu cikti adet gunu test yaptim çift cizgi cikti bir hafta sonra kan verdim gebelik vardi ama malesefki 6. Haftada düşük oldu suan yniden olmasini bekliyorum insallah sizinkide gebeliktir hayirlisiyla kucaginiza alirsiniz

Benım bu perşembe günü 2.yumurtam catladı durum hala stabil

Eklentiler

• 295BF4E4-B15D-47FF-B341-BC820900A447.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 104
Ahhaha canım niye kızaym bunu burda ilk soran sen değilsin ben kalıcı oje yaptırıyorum 1 ay kafam rahat oluyor
Ankaradaysa soylemsiin şimdi çıkıp gidiyim o derece aşık oldum rengine anahtarı hazırladım arabaya geçecek uçarak kuzu haberin olsun güle güle kullan bu arada.

Bilmiyorum kuzum benım genelde hiç çok silik çıkmaz zaten takip edeceğim gün gün.hafif karın ve kasık ağrım var. Beklemedeyim tek iliski oldu tutarsa vay be dicem
Hadi inşallah hayırlı haberlerin olsun cnm benim dualarım seninle. Adete ne kadar kaldı ki sat ne zaman dj

Bak yumurtlama ve çatlama kısmını gösteriyim sana böyle oldu

Eklentiler

• 71DE16BB-C4AC-4A63-AD28-31CB3D158BE1.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 127
  • 4333CF0B-11DC-455C-9BFA-027CA2DCD6D4.jpeg
    177,5 KB · Görüntüleme: 130
Hadi inşallah hayırlı haberlerin olsun cnm benim dualarım seninle. Adete ne kadar kaldı ki sat ne zaman dj
Canım benım sat 20 eylül ama 2 kere yumurtladım. Bir tanesi 22 ekimde catladı bir tanesi 28 ekimde bu arada izmirdeyim ben ama Ankara da okuduğum zamanlarda Tunalıda Tülay abla vardı ona giderdim cok tatlıydı.

Allahım hepimize nasip etsin inşallah

Allahım hepimize nasip etsin inşallah
Aminnn insallah test yaptiginizda paylasirmisiniz merak ettim. Bende gecen ay düşük yaptim bir ay gecti ustunden 2 gundur kahve rengi akinti oluyor adet oldum diye bakiyordum ama hic karin agirisi falan yok sadece hafif kahve rengi akinti var acaba yeni bir gebelik mi var diye de supheleniyorum boyle bisey yasayan varmi acaba

Merhaba kızlar ilkkez ovulasyon testi kullanıyorum bu ay , adetime 8 gün kala koyulaşmaya başladı sanki , şuan 5 gün kaldı adetime, yapmaya devam edicem , hamilelik öğrenen olmuş bu şekilde , fotoğrafları ekliyorum, yorum yaparsanız sevinirim

Eklentiler

• CAE4C8E3-953C-4F1F-A3F3-4FC8B8741954.png
    376,9 KB · Görüntüleme: 124
Adete yakın mı koyu cıkıyo ? Benim 17 sinde koyu olup çatlamıştı yani silikti testlerim adete 3-4 gün kala tekrar koyulaştı
Evet öyleymiş canım. Benimde adete yakın koyulasmisti ama senin ki kadar değil bende burdan sordum orda söylemişlerdi hanımlar pko varmı pko olanların pik gosteriyo diye. 3 ihtimal var ya tekrar yumurtlama ya gebesin yada pko dan kaynaklı pik cikiyo

Benimde şuan bu şekilde cikiyo 4 gün kaldı adetime. Ama ben daha önceleri de denedim adete yakın koyulasiyo hep tam pik olmasada ama adet oldum sonunda hep. Genede bı umut deniyorum bazen

Benimde şuan bu şekilde cikiyo 4 gün kaldı adetime. Ama ben daha önceleri de denedim adete yakın koyulasiyo hep tam pik olmasada ama adet oldum sonunda hep. Genede bı umut deniyorum bazen
Ben ilkkez deniyorum bu testi. İnşallah bu sefer bebeğinize kavuşursunuz , testlerimiz daha da koyulaşır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…