Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi açıklama,anlatım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün tekrar test yaptım tek çizgi çıktı

Herkese bol şans, bebek haberleri ile dolu bir ay diliyorum kızlar uzun süredir buraya vakit ayırıp bakamıyordum tekrardan aktif olmaya çalışacagım Bana ovu testleriniz burdan yada mesaj olarak atabilirsiniz

Herkese bol şans, bebek haberleri ile dolu bir ay diliyorum kızlar uzun süredir buraya vakit ayırıp bakamıyordum tekrardan aktif olmaya çalışacagım Bana ovu testleriniz burdan yada mesaj olarak atabilirsiniz
Hoşgeldin canım tekrar ben test atmadım buraya ama çatlama günümü öğrendim. Bugün regli ilk günü olması gerekiyordu bekliyorum henüz. Bu güne kadar sabredemeyip yaptığım gebelik testleri hep negatifti. Hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun müjdeli haberi alırsın en yakın zamanda inşallah

Kızlar benimkine de bakar mısınız. 11.12.13. Günde yaptım. Uygulamaya göre 13. Gün ovülasyon gösteriyordu. Reglim 7 gün sürüyor

Eklentiler

• image.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 327
selamdünden pozitiv bugun pik yapdi sağ kasigimda agri var çatlamak üzeremi? Çatlmasi kaç gün sürür?

Eklentiler

• 661F7AE1-7E9C-4B10-861A-819805609225.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 155
Yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_20230711_174213.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 289
merhaba cok guzel anlatilmis. ben de yarin baslayacagim kullanmaya yarin adet baslangicindan itibaren 5. gunum. gecen ay korunmayi biraktik genel olarak birkac gunde bir gunleri degerlendirdik ama oyle olmuyor sanirim bir de bu sekilde deneyecegim ayni zamanda yumurta sagligi icin evde spor yapmaya ve bol su icmeye basladim. hakkimizda hayirlisi

Merhabalar siteye az önce üye oldum ve bu benim ilk yorumum inşallah doğru şekilde yazıyorumdur. Cevaplarınıza çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun. Pkos um var 5 eylülden beri ovulasyon takibi yapıyorum. Dün (13ekim) ve bugün (14ekim) yaptığım ovu testini yorumlayabilir misiniz? Dün baya bi uzayan şeffaf akıntım oldu dün akşam ve bugün de gün boyu sağ kasığımda yumurtalığın orada ağrı ve batma oldu. Acaba yumurtlama oldu mu olduysa dün mü bugün mü oldu anlayamıyorum. Yoksa hiç olmadı mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler

• IMG_8826.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_8830.jpeg
    54,1 KB · Görüntüleme: 78
Merhaba benim ovülasyon testimi de yorumlar mısınız kafam çok karıştı benim

Eklentiler

• IMG_2219.jpeg
    134,7 KB · Görüntüleme: 45
Bunu da yeni yaptım

Eklentiler

• IMG_2223.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba benim ovülasyon testimi de yorumlar mısınız kafam çok karıştı benim
Merhaba yumurtalarınızın çatlamasında Herhangi bir sorunuz var mı Çünkü yapılan testlerde 22 26 27 28 ve 29 pik yani pozitif gözüküyor

Çizgiler aynı koyulukta olduğunda yumurtlama günü olarak kabul edilir fotoğraftan dolayı koyu çıktığını sanmıyorum ama söylediğim tarihler aynı koyulukta gözüküyor fotoğrafta da testlerin orjinalinde de öyle değil mi?
Bunu da yeni yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…