Ovülasyon testi gebeliği gösterir mi

Bera34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2017
104
21
29
adetin gecikmişmiydi peki ? benimde 3 gündür ovulasyon testi koyu çıkıyo 4 gün gecikmem var :)
Ben adetime 2 gün kala ovulasyon testi yaptım hep köyü çıktı adet günü gebelik testi yaptım oda çift çizgi çıktı. Bence insAllah sende hamilesin hem 4 gün gecmis hem koyu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1207 gün geçti.

Raiiin_

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
333
256
Ben adetime 2 gün kala ovulasyon testi yaptım hep köyü çıktı adet günü gebelik testi yaptım oda çift çizgi çıktı. Bence insAllah sende hamilesin hem 4 gün gecmis hem koyu
haamileyim canm 1 aylık dedi doktor. haftaya tekrar çağırdı keseye bakıcak. inşallah sağlıklıdır.

Raiiin_

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
333
256
Hayırlı olsun peki direk mi koyu çıkmıstı yoksa bi 5 dk fln bekledgnde mi
direk idrarı damlatır damlatmaz t cizgizi koyu cıktı 5 sn içerisinde hemen kendini belli etti. 3 gün bu şekilde denedim aynı saatlerde. snra gebelik testi yaptım gebelik testindede çıktı anında ikinci çizgi kan verdim 1 aylık hamilesin dedi. 1 hafta snra çağırdı keseyi görmek için bakalım inşallah sağlıklıdır.

Aksel sezerr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2021
11
1
25
Merhaba adetim bittikten sonra ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı bunu değerlendirdik ilişkiye girdik ve adetime 5 gün var ovulasyon yaptım ve biri köyü biri silik çıktı gebelik varmıdır acaba

Annesiyim123

Ömrüm Ömrün'e Annem ❤️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
363
213
Merhaba iyi akşamlar. Sizlere bir soru sorcağım bende çikolata kisti var ve 1.5 yıllık evliyim son 2 aydır bebek istiyoruz. Bu ay yumurtlama takibi için ovülasyon testi aldım. Yarın adet günüm ve çok heyecanlıyım evde hamilelik testi olmadığı için ovülasyon testi yaptım. Gebelik oluştuğu zaman ikinci çizgi de oluyormuş şimdi bende gebelik var mı şimdiden teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese versin :KK43: Eki Görüntüle 2915157
Meraba sonuç nedir kistiniz kaç cm di. Bendede var çikolata kisti merak ettim

Annesiyim123

Ömrüm Ömrün'e Annem ❤️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
363
213
Merhaba adetim bittikten sonra ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı bunu değerlendirdik ilişkiye girdik ve adetime 5 gün var ovulasyon yaptım ve biri köyü biri silik çıktı gebelik varmıdır acaba
Testin resmini atarsanız yardımcı olalım. Hangisi koyu olduğuna bağlı

zorluyolum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2021
20
5
27
direk idrarı damlatır damlatmaz t cizgizi koyu cıktı 5 sn içerisinde hemen kendini belli etti. 3 gün bu şekilde denedim aynı saatlerde. snra gebelik testi yaptım gebelik testindede çıktı anında ikinci çizgi kan verdim 1 aylık hamilesin dedi. 1 hafta snra çağırdı keseyi görmek için bakalım inşallah sağlıklıdır.
Merhaba 🥰 yumurtlamayı gördükten sonra silikleşmeye başlamışmıydı peki