Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi hakkında

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kahvelihatunn

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
1.560
1.436
Merhaba kızlar 13 şubatta adet oldum 18 şubatta bitti ve bu güne dek yaptığım ovülasyon testlerini aşağıya bırakıyorum tecrübeli olanlar yardım edebilir mi? Yumurtlama günümü yakalamak istiyorum fakat 2 gündür T nin üzerindeki çizgi bayağı bi koyu yardımcı olursanız çok sevinirim 🥰

Eklentiler

• 56CA5C05-3D04-444C-A5B4-65A04E1756EF.jpeg
    56CA5C05-3D04-444C-A5B4-65A04E1756EF.jpeg
    82,9 KB · Görüntüleme: 201
Merhaba kızlar 13 şubatta adet oldum 18 şubatta bitti ve bu güne dek yaptığım ovülasyon testlerini aşağıya bırakıyorum tecrübeli olanlar yardım edebilir mi? Yumurtlama günümü yakalamak istiyorum fakat 2 gündür T nin üzerindeki çizgi bayağı bi koyu yardımcı olursanız çok sevinirim 🥰
25inde yumurtlamissiniz umarim tutar ilk denememi bende bu ay denedim ovulasyon testi

Zaten pik olması için t nin c ile ya aynı koyulukta olması lazım ya da t nin c den daha koyu olması lazım 😇 bu günlerini kesinlikle değerlendir 25 26 si pik olmus muhtemelen bugün de çatlama olmuştur.

Zaten pik olması için t nin c ile ya aynı koyulukta olması lazım ya da t nin c den daha koyu olması lazım 😇 bu günlerini kesinlikle değerlendir 25 26 si pik olmus muhtemelen bugün de çatlama olmuştur.
25 ve 26 yı değerlendirmiştik ama 27 yi de değerlendirirsek bu sefer sprem kalitesi düşer mi diye soru işaretlerimde var 😔 inşallah tutturmuşuzdur 🙏🏻😇

Şuanda yumurtanın çatlaması için salgılanan hormonlar pik durumunda, iki gündür pik devam ediyor. %99 yarın çatlamış olur. Değerlendirmeyi unutmayın.

Şuanda yumurtanın çatlaması için salgılanan hormonlar pik durumunda, iki gündür pik devam ediyor. %99 yarın çatlamış olur. Değerlendirmeyi unutmayın.
Hadi inşallah 🙏🏻 değerlendirmeyi düşünüyorum fakat bu sefer 3 gün arka arkaya oldcağı için sperm kalitesini de bozmak istemiyorum ne yapıcam bilemedim 🤷🏻‍♀️

merhaba hemen hemen aynı günler bir gün var aramızda sizde bir belirti varmı birde galiba ben ikici kes ovulsyon gecirdim banada yardımcımolurmusun 😊

Eklentiler

• 9D17AEF6-7211-4D3B-BA56-ACA4D343905A.jpeg
    9D17AEF6-7211-4D3B-BA56-ACA4D343905A.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 93
merhaba hemen hemen aynı günler bir gün var aramızda sizde bir belirti varmı birde galiba ben ikici kes ovulsyon gecirdim banada yardımcımolurmusun 😊
Sende benim gibisin kuzum bende şuan sol kasıkta sancı var 2 gündür bugünde sağa geçti ve bugün beyaz sarımsı bi akıntı geldi bilmiyorum başka belirtim yok sende durumlar ne

X