ovulasyon testi ile gebelik anlasilir mi?

simurg90ceren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
26
11
33
merhaba kizlar ,

29.04.2021 adetimin bitiş gunu ile ovulasyon testi yapmaya basladim, 08.05.2021 ve 09.05.2021 yumurtlama gordum, 10.05.2021 catladi normalde nisan ayinda 25 inde regl oldum ben hala ovulasyon testini yapiyorum son 4 gundur test surekli T cizgisi kirmizi yumurtlama gibi kopkoyu degil ama rengide silik degil hergun biraz daha koyulasiyor sizce gebe miyim? test yapmak istiyorum erkenden 😔 ovulasyon testini de ilk defa deniyorum?

Eklentiler

• IMG20210522220029.jpg
    IMG20210522220029.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 269
  • IMG-20210524-WA0008.jpeg
    IMG-20210524-WA0008.jpeg
    165,1 KB · Görüntüleme: 241
  • IMG-20210523-WA0002.jpeg
    IMG-20210523-WA0002.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 250
Zaten ayın 10 unda çatlamış ve üzerinden 14 gün geçmiş bence gebelik testi yapin,erken gebelik testine bile gerek yok,normal kaset testlerde bile çıkar.Ayrıca ovulasyon testleriniz de koyu ama ona çok güven olmuyor tabi.Bence varsa çıkar.Rabbim gönlünüzce versin

Zaten ayın 10 unda çatlamış ve üzerinden 14 gün geçmiş bence gebelik testi yapin,erken gebelik testine bile gerek yok,normal kaset testlerde bile çıkar.Ayrıca ovulasyon testleriniz de koyu ama ona çok güven olmuyor tabi.Bence varsa çıkar.Rabbim gönlünüzce versin
normal test yaptim bugun ama negatif, erken gebelik testiyle cikarmis sanirim varsa, bu testler ancak adetin gecikince cikiyor ama ben yinede denedim bi umut.

ben ovülasyon testiyle öğrenmiştim. T c den baya koyuydu adete yakın.
yaaa ne guzel masaallah, hic bir saglik sorunumuz yok yeni istiyoruz covid atlatti esim sadece, ama ben uzuluyorum, ovulasyonla denedik bu ay, benim 2 gundur kahve leke var bugun pembe leke gibi degil ama ince bi akinti gelmis anlamiyorum. sanirim gene regl olcam. ama tam yumurtlamadan bir hafta sonra yumurtaliklarimda sizi hissettim bicak gibi bayma bu kdar da psikolojik olabilir mi 😭😭

yaaa ne guzel masaallah, hic bir saglik sorunumuz yok yeni istiyoruz covid atlatti esim sadece, ama ben uzuluyorum, ovulasyonla denedik bu ay, benim 2 gundur kahve leke var bugun pembe leke gibi degil ama ince bi akinti gelmis anlamiyorum. sanirim gene regl olcam. ama tam yumurtlamadan bir hafta sonra yumurtaliklarimda sizi hissettim bicak gibi bayma bu kdar da psikolojik olabilir mi 😭😭
Psikolojik de olabilir ben de önceki aylar hep öyle belirtiler yaşadım ama olmadı. ne zaman belirti kovalamadım saldım kendimi o zaman oldu. Siz de çok takılmadan devam edin en güzel zamanda gelir bebek inşaallah 🤲🏻

Psikolojik de olabilir ben de önceki aylar hep öyle belirtiler yaşadım ama olmadı. ne zaman belirti kovalamadım saldım kendimi o zaman oldu. Siz de çok takılmadan devam edin en güzel zamanda gelir bebek inşaallah 🤲🏻
benim duzenli olan reglim bile duzensizlesti 5 aydir bir gun gecikmeyen istedigimden beri her ay gecikiyo her ay hamileyim saniyorum 😔 aminn insaallah 🙏 insan surekli de takiyor istemsiz.. Allah isteyen herkese nasip etsin🙏❣️

Ya kizlar acil bakar misnz. Klomen aldm bu ay. Normalde14. Gun catlardi yumrtam 9. Gun hizsetm bu ay. Test yaptim gelismeden catlamis gibi duruyor

Eklentiler

• 1622376416132.jpg
    1622376416132.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 213
Ya kizlar acil bakar misnz. Klomen aldm bu ay. Normalde14. Gun catlardi yumrtam 9. Gun hizsetm bu ay. Test yaptim gelismeden catlamis gibi duruyor
Canim gelişmeden catladigini nasıl anladın . Bende bu ay ilk defa kullandım miratech marka . Bilgili olabileceğini düşündüğüm için sormak istedim Sence marka güvenilir mi benim de ovu testimin çift çizgi olduğunu gördüm sonra çizgi silindi bata üç gün var belirginlesti ama öyle kopkoyu değil sadece iki çizgi aynı tonda. Acaba çatladı mi çatlamadı mi yumurta nasıl anlarız

Canim gelişmeden catladigini nasıl anladın . Bende bu ay ilk defa kullandım miratech marka . Bilgili olabileceğini düşündüğüm için sormak istedim Sence marka güvenilir mi benim de ovu testimin çift çizgi olduğunu gördüm sonra çizgi silindi bata üç gün var belirginlesti ama öyle kopkoyu değil sadece iki çizgi aynı tonda. Acaba çatladı mi çatlamadı mi yumurta nasıl anlarız
Beyaz akintmdan anliyirm ben testler mi yaniltti kist mi olustu bilmiyirm geven ay sacma sapan devamli kirmiziydi cizgler. Miratech kullandm ben iyiydi. Bazilarinin piki kopkoyu olmuyor. Ya da sivi aldiysan o da etkilemistr. Tamamen emin olmanin tek yolu test yaptrmak ya da doktor kontrolunde olmaj baska turlu anlasilmaz malesef. Ben akintimdan kasik ahrimdan bel agrimdan anliyorm. Butun ay kopkoyuydu ama catlamayi bir defa hissettm buyuk ihtimal 3 yumurtadn biri tek catladi

X