Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Mrsbicak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
79
36
32
Merhaba gül güzelleri

Ovulasyon testi yaptım ve sonunda Çift çizgiyi yakaladım. Hem ondan önceki gün hem de belirginleşmiş iki çizgi de ilişkim oldu. Test ile birlikte 2 gün boyunca karnımın alt kısmında kasılmalar ve sızlar hissettim. Bunun da yumurtlamamın gerçekleşti kanaatindeyim ne kadar doğru bilemem. Acaba hamile kalma şansım var mı yok mu aklımda bir Çok soru işareti kaldı. Sizinle birlikte fikir alışverişinde bulunmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eklentiler

• 1478895544983.jpeg
    22 KB · Görüntüleme: 7.366
Iki çizgininde koyu olması yumurtanın geliştiğini akabinde t cizgisinin hafif silikleşmesi yumurtanın çatladığını gösterir. çatlaması demekte döllenmeye en yakın zaman demektir. çizgi silikleştiği zamanda ilişki olursa şansın dahada artar..

Bu da bugün ki testim. Sanki hafif silikleşmiş.. yani şimdi çatlamış olabilir mi?

Eklentiler

• 1478979935573.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 6.143
Bu da bugün ki testim. Sanki hafif silikleşmiş.. yani şimdi çatlamış olabilir mi?
Ay seninle aynı gün koyulasmis ve siliklesmis dün benim koyuydu bugün silik hamiş kalırsan bana haber ver :))) ve bugün yumurtan çatlak durumda çalışma devam anlayacağın :)))) bende silik olduğunu görünce uzulmustum ama meğer catlayinca siliklesirmis çizgi

Hadi ya Vaybee :)))) Tesadüfe bak..
O zaman bugün de ilişkiye devam! Takipte kalalım, haberleşelim gelişmelerden.. Sen hangi günleri değerlendirdin ?

Evet silikleşmiş bu gecede ilişki olursa Şansın yüksek.. ama cok onemli bi detay vereyim kafanda çocuk düşüncesiyle ve olması gerektiği icin ilişki olursa hormonlar cok etkileniyor ve tutmayabiliyor. Yani no stress

Çok haklısın! Geçen ay çok stress yaptığım için olmadı sanırım.. Adetim geldiğinde ise o kadar üzüldüm ki.. Daha sonra stress yapmamak için herşeyi oluruna bıraktım.. olursa olur olmazsa bidahaki ay inşallah.. ama olsa çok güzel olur
Kendimi fazla kaptırmamaya çalışıyorum.. bu arada sen ikiz annesi misin?

Hadi ya Vaybee :)))) Tesadüfe bak..
O zaman bugün de ilişkiye devam! Takipte kalalım, haberleşelim gelişmelerden.. Sen hangi günleri değerlendirdin ?
9 yazan düne ait 10 yazan bugün ben dün ve bugünü değerlendirdim kuzum bide yarın işimi şans a bırakmak istemiyorum gerçi veren Allah tabiki ama çok istiyoruz hayırlısı ile ya inş bu ay olur bebislerimiz bu arada testler bozulunca sararmış kusura bakma kötü bir görüntü farkindayim

Eklentiler

• IMG-20161112-WA0000.jpeg
    15,8 KB · Görüntüleme: 6.346
Evet bende sadece 1 ay ovu testi ile denedim cok stress yaptim regl dönemine kadar hep belirti aradım çünki kesin tutmuştur gözüyle bakmiştim fakat sonuç negatif.. sonra bi daha tekrarlamadim ovu testini hiç ve bi kaç ay sonra hiç beklemedigim bir ay da tatildeydik kafa dağınık tabi o ay hamile kalmışım :)) evet 8 yaşında ikiz kızlarım var canım.

Vay be aynı şekilde devam ediyoruz lakin ben bugün ve yarın da ilişkiliye girsem spermlerin kalitesi düşer mi acaba.. bir kaç kez okumuştum ne kadar doğru bilemem.. ben de senin gibi şansa bırakmak istemiyorum aslında..

Ay maşallahhh Allah bağışlasın çok güzel bir duygudur kesin.. ben de çok istiyorum ikiz annesi olmak.. benim annemin ve ablamın ikizleri olmuştu.. Ama zayıfım diye olma şansı fazla yüksek değil galiba.. kilosu iyi olan insanların şansı daha yüksekmiş..

Ben dün doktora gittim ara verme devam et boşluk olmasın dedi :))))

Birde ilişkiden sonra ayağa kalkmayın 1 kaç saat yatın hatta uyuyun:) ben ikizlerede bunada uyuya kaldıģım gece tuttu:)
Yoo kiloyla alakası yok yumurtlamanla alakalı cnm ikiz gebelik.. cok tşkler bu arada. inşallah Allah seninde gonlundekini sana verir..

Amiiin inşallahhh :))) Annelerin duası kabul olurmuş hehe :)
İlişkiden sonra benim aşırı idrarım geliyor 10 dk uzanıp gidiyorum lavaboya.. duş almadan yatıyorum sabaha alıyorum Allah affetsin :/ yani direk öyle uyursam çıkan spermler yatağa dökülür mecbur kalkmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…