Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

T

Tamam o zaman ara vermek yok :))))
Canım inşallah hamile kalırsın ne güzel çift çizgiyi yakalamışsın inşallah değerlendir bugünü ve yarını da değerlendir bence garanti olsun sonuçta yumurtanı 1 tane sperm dölleyecek o kadardan 1 tanesi de herald gider inşallah hamiş kalırsın canım bu arada kullandığın testin markası nedir

Bir dr yazmıştı bi yerde okumuştum ilişkiden sonra spermlerin dışarı akmaması için hani çok sıkıştığımızda tuvaletimizi tutmak için genital bölgeyi kasarmışız ya öyle kasıp yatacak birde bel altına yastık koyup genital bölgeyi eģimli tutacakmışız ki spermler rahim içine doğru daha hızlı ve kolay aksın diye.
Bu arada tuvalet olayınida ilişkiden önce hallet illa sonrada girmem lazım dersende mümkün olduğunca geç gir. Hadi Allah hakkinda hayırlısını versin inşallah tutturursun cnm.

Dimi o kadar ilişkiye giriyoruz çabalıyoruz inşallah olur heheh :) kendimi şimdiden programlamışım eğer adet olursa üzülmek yok diye ama içimden de diyorum inşallah tutar diye :) sen de mi deneme sürecindesin? Safe&easy adı..

Ben mesela yarım saat sonra ayağa kalkıyorum lavaboya gitmediğim müddetce hiçbirşey akmiyor tüm ev işini bitirip dönüp geri uzanıyorum bi bende mi var bu ilginclik acaba

Evet yastığı bu iki gündür ben de koyuyorum bel altıma ve dizlerimi karnıma doğru çekerek uzanıyorum.. tuvalet ihtiyacım olmasa kalkmayacağım da idrar torba patlayacak gibi oluyor affına sığınarak söylüyorum

Evet tatlım deniyorum ama olmuyor bu ay ovu testi aldım daha koyu
Çizgiyi bile yakalayamadım o derece

Hiç bilmiyorum canım okadar eğilip kalkıp iş yapıyorum dışa akan bişey olmuyor çok af edersin tuvalete ciktigimda hafif ıkınma tarzinda bisey yaparsam direk akiyo.
Canım benimde öyle oluyor aynı senin gibi hatta gece uyuyup sabah kalktığımda kalkar kalkmaz resmen bişeylerin aktığını hissediyorum onlar spermi besleyen spermin içinde yaşadığı sıvıymış giden zaten gidiyormuş

Ama bu durum bende ters tepti içerde kalan sıvı mantara yol açmış doktor fitil verdi ama yumurtan catlamak üzere sakın kullanma dedi ne ilac kullanabiliyorum ne fitil (( buda gebeliğe engelmi bilmiyorum bide mantar derdim çıktı

Bende çoğu zaman senin gibiyim eşim alıştı artık arada çiş molası alıyorum ben, ufak bi ciş molası deyip kalkıyorum sonra kaldığımız yerden devam, sende dene, hatta makarasını bile yapıyoruz biz sonrasında :) ayıp deģil gayet insani bişey yani:))

Nasıl yani ilişki esnasında kalkıp çişini yapıp tekrar devam mı ediyorsun :)))) ben çişimi yaparsam zevke gelemiyorum önceden yapayım dedim bi kaç kere ama öyle de uğraş uğraş hiç bir şey olmuyor bende çok garip

Çok geçmiş olsun canım ya :/ benimde mantar derdim var şuanda ama doktorun verdiği ilacı kullanmaya korkuyorum gebelik gelişirse ya bişey olursa diye.. acaba gebe kalırsak bunu halen tedavi ettirebilir miyiz yada kendiliğinden kaybolur mu acaba...

Evet canım giden gidiyormuş kalanlar da oracıkta ölüveriyor heralde

Hımm onu bilemedim ilginçmiş:) o zaman cok sıvı alma ilişkiden önce daha ne diyim sana ben :) en azından ilişki sonrası yatakta bekleme süren uzasın bari:)

Bana neo penotran diye bir fitil verdi onu hamilelerde kullanıyor mantar olduklarında zararsiz yani ve harika tedavi ediyor 1 gece kullanmak bile yetiyor öyle söyleyim hemen etkisini görüyorsun ben geçen sene kaşıntıdan yatamamistim kullandim ertesi gün geçti. Ama şimdi elim kolum bağlı yumurtlama döneminde fitil kullanmak yasakmış ( kaşıntı ve hafif garip bir koku hissediyorum 2 gün önce hicbisey yoktu birden türedi resmen. Salı günü kullanırım fitilimi artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…